Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

filipvrbik

Docela sranda- v některých chvílích jsem si říkal, to je ale blbost, ale je to celkem zábavné a ne špatně natočené. Morčata mají hezkou grafiku a působí profesionálně, bohužel to celé zkazí nesmyslný konec- i tak jako jednohubka to ujde.....50% ()

Zombi

Solidní akční nášup pro děti, kterým se to bude určitě líbit, je to rychlý, relativně zábavný a jsou tam morčata, technický udělátka i jistá verze transformera, navíc závěrečné kecy o rodinných hodnotách, no a dospělák to s přimhouřenýma očima taky přežije. ()

ADZI

Trailer byl asi tak o 60% zajímavější, než celý film a to byl asi největší problém. Vtipy trapné, příběh tuctový, animace slušná, herecké výkony lidských herců nic moc a nejhorší byl snad český dabing. Pokud byste náhodou uvažovali, že se na to budete dívat, tak rozhodně v angličtině. ()

Luukec

Ale jo, nenáročná chvilkama lehce vtipná oddychovka. Po práci když člověk potřebuje vypnout ideální .. ()

hell_boy

V televizi, s českým dabingem...a přesto nepamatuju, kdy bych se u "animáku" tak dobře zasmál (naposled snad Madagascar). Prostě tady musím proti proudu = 80% ()

Betmän

Hroznej film s hvězdným obsazením, ve kterým mě pobavily jenom odkazy na jiný Bruckheimerovy filmy (v některých momentech se mi vybavovala Skála) a bohužel dabingem zabitej fór s krtkem, neustále vyděšeným a nesnášejícím klece, dabovaným N. Cagem. Dobře využitý 3D. ()

Rehooo

Tak to teda koukám... čekal jsem lepší hodnocení než ICE AGE 3 a ono nic. Mě si tenhle filmek získal úžasnou animací hlavních hrdinů. Ty jejich pohyby a grimasy byly opravdu úžasné. Hudba, která se skládala z aktuálních hitů, tomu dodávala šmrnc a děj rychle utíkal. A nebýt toho Transformer závěru tak to mohlo být ještě o kousíček lepší. ()

molcan2

Na obrazovke je veľa zaujímavých postáv, ale bohužiaľ sa usadily ako klasická Hollywoodska zlátanina. Dávam 2,5 z 5 hviezdičiek. ()

Miloš

Hlodavci jsou skvělí! Škoda, že bruckheimerovskou G-Force poněkud diskredituje pouze implantovaná disneyovská infantilita. ()

lady01

Nevím proč, ale čekala jsem něco lepšího. Možná to ale bylo způsobeno tím, že když to bylo v kinech, tak jsem zaslechla, že to je velmi povedené a trošku jsem čekala něco "spešl". No, ale koukatelné to bylo... ()

zdeny99

Trapná taškařice o morčatech a jednom krtkovi, kteří si hrají na Jamese Bonda. [9869. hodnocení, 308. komentář, 54%] ()

Axident

Jak koukám na zdejší hodnocení, napadá mě několik důvodů, proč s ním nemohu absolutně souhlasit. Jednak mám nakoukáno s dětmi hafo dětských filmů a nemohu nebrat v potaz jejich reakce a jak ten který působí na dětského diváka, kterého se snažím zastat, což mi občas, coby cílová skupina, připadá zde není zohledněno a druhak mi možná měkne mozek. Ať tak či tak, navzdory imbecilnosti tématu a odstrašujícím plakátům - já se po celou dobu výborně bavil, užíval si vousáče Zacha Galifianakise, který je po Hangover na roztrhání (Bored to Death) a krásnou parodickou naivitu a průhlednost a haldu narážek a odkazů. Nelze si nevzpomenout na Chipmunky, ale tohle je mnohem méně infantilní a mnohem více zábavné! Jak říkám, já se bavil královsky... (Viděl jsem v angličtině.) ()

Filmárik

Ach jaj čo všetko by sa dalo natočiť za 150 miliónov dolárov, Spielberg s Bayom by o tom vedeli rozprávať, a čo všetko som ja mohol mať za 3 eurá ktoré ma stála vstupenka. A pritom nemám nič proti detským filmom, sám som na nich vyrastal ale to bola doba keď sa netočilo podľa šablóny ktorá dnes musí obsahovať aspoň jedno hláškujúce zvieratko, nadnárodnú spoločnosť ktorá je skrz-naskrz skazená konšpiráciou a množstvo high-endovej výpočtovej techniky o ktorej sa nesníva ani len vedcom z krajiny vychádzajúceho slnka. Síce som sa niekoľkokrát zasmial ale paradoxne ani raz sa nejednalo o scénu ktorá mala byť vtipná. Asi k najväčšiemu kŕčovitému úsmevu ma dohnalo zistenie keď som si uvedomil že sedím v kine plnom nevychovaných teenagerov, ktorý do kina prišli na všetko iné okrem filmu, a sledujem film v ktorom skupinka troch morčiat oplakáva za doprovodu smutnej melódie tragickú nehodu jedného z nich. Účasť Billa Nighyho ma po Stormbreakerovi už moc neprekvapila hoci bola zbytočná ako celý film. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)