Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

fordhont

Dětské filmy mi nevadí, ba naopak, avšak tohle je zbytečně trapný na to, jak vážně se to tváří. Je pravda, že to místy připomíná "dětský Transformers". Provedení až moc akční a složitý pro děti, trapné hrané scény a naivní pro dospělý. ()

Fearoth

Nechápu, jak někdo může tuhle pohádku hodnotit jako klasický film a mluvit o tom co je "obšlehnuté". Kažný normální člověk musí pochopit, že je to film spíše pro děti a ty dnešní už Gedžitka moc nezaujme. Mám o dost mladšího bratra a jemu se moc líbil. Že nerozumí filmům? no a co? Hlavně že ho baví... o to přece jde a pokud to mám hodnotit já... pěkná animace, super originální dabing, pár hlášek dětského kalibru = 2* ale já nejsem cílová skupina, která by hodnotila mnohem výše, proto 4* ()

MarsVl

No scénář skoro jak pro nějaký megafilm s opravdovými herci, důležité skoro. 4 morčata, poražejicí cokoliv, alespoň trochu by se to mohli držet reality. 2* ()

pekas

No je to blbost, ale povedla se. Je tam dost zábavných momentů a rodina se řehtala na celé kolo. A tak tomu dávám čtyři. ()

vieriX

Co to sakra bylo morčata jako tajní vládní agenti to mě poser v tom číhá průser jako mraky.Budete se divit ale zas tak velká tragédie to nebyla ale co byla tragedie to byl český dabing poslouchat Martina Zounara jak tam piští to bylo na zabití. ()

D_Falcon

Film, který jde v zaběhlých kolejích oddychových animáčů. Špionážní pohádky pro děti většinou zaujmou, pobaví a neurazí. Za zmíňku určitě stojí dabérský výkon Nicolase Cage a Penélope Cruz, kteří tento film dělají přístupným i pro dospělé. Jde prostě o film do nepohody, kdy hledáte něco na koukání s dětmi a nechce se Vám u toho přemýšlet. ()

Vykuk

Hvězda jen za morčátka, páč sem dycky choval křečky a tady ty chlupáče:) Jinak blbost, která nebaví ani děcka ani dospělé.. ()

darthvader77

Hezky udělané, křečci mají šmrnc, hodně vtipné a oddychové, příběh průměrný ale nenudí, takže když si chci odpočinout tak jasná volba. ()

MyskaMari

Tady tvůrci asi použili generátor náhodných slov pro sestavení hlavní zápletky, protože jinak si tu šílenost neumím vysvětlit. Ze začátku to vypadalo docela slibně - parta geneticky modifikovaných morčat, co pracuje pro FBI a snaží se vniknout do sídla Billa Nye? Jasně, super, mám slabost pro hlodavce a je to hezky naanimované. Odtamtud se to však zvrhne v naprostou splácaninu s vraždícím křečkem a krtkem ovládajícím obřího Transformera. To by mi ani tolik nevadilo, kdyby to celé nebylo tak strašně nevtipné a 90% dialogů se netočilo ohledně toho, kdo bude randit s nejvíc sexy morčetem dabovaným Penélope Cruz. ()

Rastman

Přísahám, že si domů pořídím morče! Superagentská akce tak, jak by měla vypadat: akční, zábavná, s originálními nápady a vykradenými, které vzdávají hold svým původním vzorům. Na začátku jsem byl trochu skeptický k ději a některým jeho momentům (nejste geneticky vyšlechtění superagenti), ale i ty se nakonec ukázali jako perfektně sedící do příběhu a celé to mělo pád a švih. Jen mě mrzí, že si taky nemůžu pořídit motorizovanou průhlednou kouli. Honička v nich a ohňostroj za hudby Carla Orffa mě naprosto usadila. Narážky, kterých jsem si všimnul napoprvé: Scarface, Transformers, DaVinci Code.Určitě si to pustím znovu. ()

honzic

Poměrně oddechová podívaná se zamotaným a nelogickým příběhem, občasné dobré hlášky, spádný děj a skvělá grafika vše zachraňují. Přesto po stránce scénáře a filmu se nelze ubránit kritice, že šlo jen o efekt. Hodnocení: 55 % ()

White-Man

Mluvící zvířatka už tady několikrát byla, ale mluvící křečci, ještě k tomu speciální tým, to tady bylo poprvé. Ačkoli byl film docela předvídatelný a občas scénaristé použili ohraté kýče nebo nenápadité dialogy, docela jsem se při sledování bavil. O tohoto filmu člověk nemůže očekávat příliž, zváště, když se jedná o rodinný film pro malé děti. Ale osobně musím říci, že mě ničím nezklamal. Akce střídala akci a celý film odsýpal velice rychle. ()

Miloško

Katastrófa.nemám k tomu čo iné dodať. Možno pre deti,a veľmi nenáročných sranda,ale pozerať sa na neaké hlodavce,ktoré pracuju pre tajnu organizáciu(!),a ktoré utečú každému bolo pre mňa utrpenie,možno svetlou výnimkou boli dost srandovné hlášky toho morčaťa v tom zverimexe,ktorý nemal nikoho rád. Ale čo v tomto filme preboha robil Bill Nighy nepochopím. 2/10 ()

ottik274

Akčňárna pro malé.... Takhle si Jerry B zajistuje prizen tech nejmensich, aby mu v budoucnu prisli na Transformery 8..... ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)