Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

elanista1

Morcata ako spionazni agenti a krtko, ktory chce ovladnut svet. Len sa zamyslime nad tou vetou. Hromady nudy a toho najvacsieho klise ake je mozno vidiet. Len jedno stastie, a to ze tie zvery boli v istej miere znesitelne; ked uz im teda ten vtip chybal. Fakt zufalstvo z mojej strany, ze som sa na to pozeral. 30% ()

gotham

Koukat se v neděli v podvečer po doslova šíleným mejdanu s kámošema na film, kde si morčata hrajou na špiony, je doslova šílený :-) Krátce řečeno je to blbost, a asi bych měl stejný názor i za bdělého stavu. 30% ()

petan416

Dnes 14:45, kino Cinestar v obch. domě CityPark Jihlava. Sál číslo 2. Jsem tam sám v celém kině a koukám na G-force. Úplně super zážitek. Pokud někdo byl někdy na nějakém filmu sám, tak ví jaké to je. ÚŽASNÉ. Když se k tomu přidá velmi vtipný film, zajímavá zápletka, VYNIKAJÍCÍ IVAN TROJAN (hlas agenta Blastera) a hloupí agenti z FBI, kterým to nandá morče, SUPROVÝ FILM. Nejvíc mne nadchnul jak jsem již říkal Ivan Trojan a jeho dabing. On je prostě úžasnej. Za hodinu a půl co jsem byl v kině jsem se smál většinu toho času. A to pěkně od plic. Když vedle Vás nikdo nechroustá popcorn, nepovídá si, nehraje s mobilem a nedělá kraviny...........Úžasný ZÁŽITEK. Tento film doporučuji úplně všem. Od 4 let do 520let. Kdo se dožije víc, ten by i to měl pustit 2x ať to nezapomene! Prostě až na ty strašně dlouhé reklamy než to začlo (18 minut reklam je fakt dooooooost), tak jasných 100% !!!!!!!!!!!!!!!!! ()

cici24

Jedna velká nuda, nijak jinak bych to ani nevystihoval....Děj je příliš přeplácaný, nesourodý a bez nějakého nápadu. Hraje se tady dost na city, na americké hodnoty. V sále jsem snad neslyšel, aby se děcka smála a u dospělích taky ne. Sice tám pár úsměvných scén bylo, ale na animák z dnešní doby je to dost málo. Osobně český dabing mám velmi rád a nevadí mi, když se dívám na animáky v češtině, ale v tomto případě to byla velká katastrofa. Hlasy byly úplně mimo charaktery a věkové hranice postav. Jednu hvězdu dávám za ty některé úsměvné scény a druhou za hudbu.... ()

Dimie

Morčata v Mission Impossible?Říkal jsem si,co ten Bruckheimer nenechá natočit příšte.Kriminálku Bleší Cirkus?A světe div se,byla to celkem zábava... ()

popo666

Davam za dve, aj ked som sa dost nasmial. Americka happy end brecka. Trapne nigga prizvuky + dabbing a cely film bol hlupost podla mna. Par dialogov zaujalo a animacie. ()

anubiskt

Přesně typ filmu, při kterém pohodlně usednete na kinosedadlo či zmačknete play u svého domácího přehrávače, naprosto vypnete mozek a necháte se unášet stokrát viděným dějem (jen v jiném kabátě) bez jakéhokoliv zaškobrtnutí. Pro genereaci vyrůstající na Kačeřích příbězích asi trošku zklamání, pro dnešní děti nejspíše slušný zážitek - najdou zde mluvící zvířata, rychlou akci, nablýskané efekty a sem tam nějaký ten prd (jako náctiletý puberťák bych se tomu možná smál i já). Reálné postavy se mi zdají jaksi bez charakteru, nu a samozřejmě se nevyhneme klišé ve stylu stupidní agenti FBI - ale to k těmto filmům už jaksi patří. Některé scénky mi překvapivě utkvěly v paměti - ať už pozitivní (aneb křeček alias fretka :D) či naopak rozporuplné - např. finální vystřízlivění hlavního záporáka (to mi přišlo dost stupidní). Celkově tedy průměrná podívaná, kterou si nejvíce užijete při sledování s caparty. ()

MaxQ69

...aneb Rychlá rota jemně říznutá Transformery. Když pominu, že to byla ve všech směrech pohádka ultrapřehnaně přetékající nesmyslnostmi, bylo to místy vcelku koukatelné. Pro děti do tří let určitě zábava, pro dospělé spíše vtíravá trapná nuda pořádného kalibru. Ale vzhledem k tomu, že je to určeno pro děti, zavřu obě oči a dám 50%. ()

zodiak217

Príjemné pobavenie pre každého. Morské prasiatka ktoré chcú zachrániť svet....to zaváňa čistou Amerikou. Za normálnych okolností by mi to výrazne vadilo, ale v tomto prípade na moje prekvapenie ani nie. Na obraze to celé vyzerá dobre a kompaktne, naviac scénky sú vtipné a samozrejme originálne, však film s morskými prasiatkami v hlavnej úlohe len tak každý deň neuvidíte. Zanechalo to vo mne dobrý dojem a rozhodne mi to zdvihlo náladu. Poklona tvorcom a všetkým čo sa podieľali na tomto milom dielku a verím že už dvojka nebude.....lebo predsa len aj všetkého dobrého veľa škodí. ()

geedee

Zcela průměrný film. Nevadilo mi na něm nic a ještě jsem se pobavil. Pravda je, že to nebyl ani žádný zázrak. ()

Holusacek

Toto jsem ani od nějakých mluvících morčátek nečekal!Dobrý film,hudba Black Eyde Peas potěší a občasné vtípky taktéž nejsou k zahození. = 68% - Něco jako Chikpunkové jen akčnější a celkově zábavnější,a jednoduše lepší. ()

Evbad

Což o to, morčata byly pěkně nakreslený, ale tím můj dojem z celého filmu zkončil. Rádoby vtipné hlášky drsných hlodavců měly k opravdovým vtipům daleko, zlovolný krtek pod tíhou svědomí uronil slzu a dráhu strašlivé pomsty hodil za hlavu, a nebyla tam nakonec i nějaká svatba s tradičním - mám tě rád synku, já tebe taky tati? Jestli ne, tak se tak stalo určitě jen politováníhodným nedopatřením. ()

0kozel

Nápad je to dobrý, začátek filmu mě bavil, ale postupně se z toho stala nuda. Ale řekl bych, že pro děti to může být super. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)