Pokouřeníčko

Puff, Puff, Pass

Pohulíme, uvidíme

Komedie

USA, 2006, 94 min

Skvělá komedie o dvou frajerech z nichž jeden má hlavu plnou jointů a druhý když jde sr*t tak lidi v okruhu sto metrů nemůžou dýchat.(18.6.2011)

Občas se mi stává u komedií černošského původu, že nechápu občas nějaký ten jejich humor. Je to asi o mentalitě různého národa a o jejich smýšlení. Nicméně i přes to mám černošské komedie rád a nevadí mi. Tento snímek není nijak vyčnívající, ale ani zanikající a věřím, že příznivcům tohoto druhů komedií se to bude líbit a ostatní se přinejmenším nudit nebudou.(1.8.2011)

• Djoker

Pokud jste neviděli Vykoupení z věznice Shawshank a při sledování filmu nebudete pod vlivem nějaké návykové látky, už tak slabý filmový zážitek bude o to horší. Já naštěstí splňoval obě podmínky, takže jsem si to celkem užil. Ti, kteří udělili odpad, bohužel nesplnili ani jednu z podmínek.(12.12.2010)

• FandaF

Další "komedie" o smažkách. Není tak vtipná jako některé předešlé filmy na toto téma, na druhou stranu, pár povedených gagů tu je a děj taky není úplně na ... Zkrátka pokud se právě nudíte a na nic jiného se nemůžete podívat, tak tohle přežijete určitě ve zdraví - ideálně s pořádným špekem, nebo jiným uvolňovákem - každý podle chuti ;-)(12.12.2010)

• Koryntos

Kdo fandí Émerice, je děsnej debil. viděla jsem jen ten kousíček, jak se nechali zavřít do léčebny a mají skupinové sezení, kde se představují. Jo, lidi fakt miluju tu émerickou stupidnost, kde si všichni myslej, jak je to geniálně vtipný. Když tam 200 kg prasnice prohlásí, že je závislá na drogách ( to si asi spletla MDMA s McBurger),sexu a hlavně má ráda chlast, no a pak ty dvě vtipné sexuální scény, to bylo též veledílo. Ano, má to být vtipné, ale není to vtipné, ne opravdu není je to totálně stupidní film, na který by se neměl nikdo dívat, opravdu nikdo. Místní otporníci na vše obzvlášť na drogy, kteří tu tvrdí, že pro lidi, kteří mají něco v plicích, nebo pod kůži se na tento film rádi podívají, na rovinu říkám: leda hovno vážení. Zhulení by jste si radši pokreslili obrazovku kompjůteru veselými lihovými barvičkami obrázkem květináče, protože i sledování květináče, má větší výpovědní hodnotu, než tento výpotek émerické 200kg sámice s herpesem.(11.1.2014)