• Djkoma

Celkem slušná česká poučka, že nemáme jezdit do jihovýchodní Asie a zkoušet převést drogy a také nikomu neznámému nevěřit. Překvapivě tento film jsem viděl v rámci "školní výpravy" do kina. V početném publiku se nenašlo moc nadšených diváků, což i chápu, přestože je téma silné a podobných událostí se stává několik za měsíc, tak třeba americké Téměř bez šance je zajímavější. Chybí mi odvaha ukázat celou depresi a odpornost vězení v plné síle. Takhle je to jen obyčejný čajíček...(11.11.2004)

• Malarkey

Tak takhle blbej film jsem hodně dlouho neviděl. Říkal jsem si, jestli to náhodou není nějakej polistopadovej film. Takový to období, co se otevřely hranice a všichni bláznili, točili extrémy a jezdili kvůli tomu i do zahraničí. Vypadalo to tak. Pak jsem zjistil, že film je z roku 2002 a odpad byl jasnej.(16.1.2014)

• lubospoti

Tak tenhle film se opravdu nepovedl. Námět velmi dobrý (podle skutečné události), ale o to víc mrzí jeho promrhání. A to jak špatnou režií, tak především výběrem herců (většina z nich předvedla opravdu slabé výkony). Film ve mně nedokázal vyvolat ty pravé pocity (možná se dá říct, že nedokázal vyvolat vůbec žádné). Nejdříve jsem si myslel.. ale což, takovýchto filmů vzniklo na počátku devadesátých let u nás hodně - konečně tvůrčí svoboda apod. To jsi si ale myslel jen do doby, než jsem zjistil, že je film z roku 2002 :-((16.1.2014)

• Galadriel

Na tomhle filmu jsme byli jako na školním představení a kupodivu jsem ani neusla. To se ale nedá brát jako klad filmu, ze kterého jsem odcházela s bolestí hlavy kvůli části natočené "jako-ruční-amatérskou" kamerou. Ale ani na ten zbytek se nekouká moc dobře. Herci jsou příšerně toporní (obzvláště Jan Révai) a ani scénář jim to vůbec neulehčuje. Navíc se děj příšerně táhne a jediné, z čeho těží je pro naše končiny trocha exotického prostředí.(29.3.2004)

• Tommassi3

"Už osm dní jsi nebyl na hajzlu !! Jestli ti praskne břicho, tak tu všichni budeme až po uši v hovnech.." A zhruba někde tam se právě už léta nachází i český film, jemuž zcela fatálně schází nejen kvalitní scenárista, ale rozhodně i dramaturg, protože jinak o nadané, či dnes už hotové a schopné, tvůrce by až taková nouze nebyla..(21.10.2015)

• - Tomáš (Jan Révai) při jedné ze scén hraje počítačovou hru "Hidden and Dangerous 2". (Rodriguez)

• - Režisér Svátek sa osobne na jednu noc ocitol za mrežami, keď u neho úradníci našli fotografiu väzneného Emila Novotného a obávali sa, že s ním má niečo spoločné. (Raccoon.city)

• - "Fiktivní" Bandung je ve skutečnosti město v Indonésii. (horner)