Na tomhle filmu jsme byli asi v dévátý třídě se školou v kině. A v těch 14 letech mě to nadchlo, ale to sem byla mladá a ..... :) Takže na podruhé o x let později moje očekávání nebylo tak zcela naplněno, ale na druhou stranu to není žádnej průser a český kinematografii to ostudu nedělá. Od toho jsou tu jiný český "skvosty", že? 55 %(11.2.2010)

• korok

Na tomto filmu jsme kdysi byli povinně se školou v rámci protidrogové prevence. Hlavní věc, která mi utkvěla v hlavě, vedle toho, že jsem se celkem nudil, byla ta otřesná kamera. Pravda, v té době (snad vyjma Záhady Blair Witch) nebyl člověk moc zvyklý na POV filmy točené jakoby amatérskou kamerou, tak jak je tomu v dnešní době, kdy je tato záležitost velmi populární. Nicméně tak roztřepanou kameru jsem neviděl dodnes a to ani u žádného hororu a už vůbec ne tak, abych odcházel z kina s bolehlavem jako po tomto filmu.(27.3.2015)

• Oskar

Když šel tenhle film do kin, ve všech recenzích se psalo, že celkově to není špatné, ale má to nadprůměrnou hudbu a podprůměrného Jana Révaie. Nyní jsem ten film viděl a souhlasit můžu jen s tou hudbou. Jan Révai kupodivu není tak špatný, jak jsem očekával, že bude. Jeho výkon je na stejné kvalitativní úrovni jako v Rebelech. Stejně dobrý, nebo stejně špatný, vyberte si. Ovšem celkově ten film nestojí za moc a já nejsem z těch, kteří i o úplné blbosti napíšou, že je to dobrý film, protože měl ´hluboké poslání´. Jednak si to v tomto případě nemyslím a druhak je to až na pár momentů fušeřina. A hodnotit film kladně jen kvůli hudbě, to je přece nesmysl.(11.4.2003)

Musím přiznat, že po rozhořčených recenzích jsem očekával mnohem horší film. Tak špatné to zase nebylo - i když Svátek je poměrně slabý režisér a výkony Révaie a Kuklové byly otřesné. Navíc moralizaci na téma" nepašujte drogy, a obzvláště ne z Asie" jsme viděli už několikrát v Hollywoodském a lepším podání (Téměř bez šance, Půlnoční expres).(19.3.2003)

Pseudodokumentární styl (nalezené videokazety), který dominuje první části, je otřesný. Naprosto samoúčelně těkající a všelijak jinak prudící kamera s infantilními filtry, která má navodit zdání autenticity, jen odvádí pozornost od děje. Jako nápad mi to pro podobné téma přijde celkem vhodné (byť podobně "blairwitchovská" pojetí nemusím), jeho zpracování však nedopadlo uspokojivě. Jinak film, až na slabé herectví a zbytečně překombinovaný děj, docela ujde, vlastně jsem čekal něco podstatně horšího...(6.4.2010)

• - "Fiktivní" Bandung je ve skutečnosti město v Indonésii. (horner)

• - Režisér Svátek sa osobne na jednu noc ocitol za mrežami, keď u neho úradníci našli fotografiu väzneného Emila Novotného a obávali sa, že s ním má niečo spoločné. (Raccoon.city)

• - Tomáš (Jan Révai) při jedné ze scén hraje počítačovou hru "Hidden and Dangerous 2". (Rodriguez)