Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  odpad!

  Tak takhle blbej film jsem hodně dlouho neviděl. Říkal jsem si, jestli to náhodou není nějakej polistopadovej film. Takový to období, co se otevřely hranice a všichni bláznili, točili extrémy a jezdili kvůli tomu i do zahraničí. Vypadalo to tak. Pak jsem zjistil, že film je z roku 2002 a odpad byl jasnej.(16.1.2014)

 • korok
  *

  Na tomto filmu jsme kdysi byli povinně se školou v rámci protidrogové prevence. Hlavní věc, která mi utkvěla v hlavě, vedle toho, že jsem se celkem nudil, byla ta otřesná kamera. Pravda, v té době (snad vyjma Záhady Blair Witch) nebyl člověk moc zvyklý na POV filmy točené jakoby amatérskou kamerou, tak jak je tomu v dnešní době, kdy je tato záležitost velmi populární. Nicméně tak roztřepanou kameru jsem neviděl dodnes a to ani u žádného hororu a už vůbec ne tak, abych odcházel z kina s bolehlavem jako po tomto filmu.(27.3.2015)

 • Qasa
  ***

  Obsah včetně závěru: Patrik Lovický je zatčen ve fiktivním Bandungu za pašování heroinu. Jeho nevlastní bratr Tomáš se ho pokouší zachránit a podle nalezených videokazet se snaží pochopit jeho příběh. Nakonec zjistí, že se Patrik rozhodl dobrovolně, ale byl zneužit jako volavka pro projití větší zásilky žárlivou matkou své přítelkyně.(4.12.2008)

 • EKLEKTIK
  ***

  "Dobře to dopadne, uvidíte." Autorský, celovečerní hraný debut režiséra Svátka, mající za úkol vytvořit jakési memento, odstrašující mládež od pašování drog, ale zpracované bez znalostí správné cílové skupiny a tak z tohoto snímku, na kterém se umělecky podílel i Vladimír Drha s Bořkem Šípkem, zbyla jenom reportáž o jednom, beznadějně zpackaném osudu, jejíž tempo plyne jen velmi pozvolna a tím unavuje divákovu pozornost.(21.10.2015)

 • solskjaer
  **

  Révai zahrál hodně špatně a nevěřil jsem mu nic prostě nic, ale Kuklová ta naprosto propadla. Zajímalo by mě jestli jí to někdo sežral?! Z roztřepané kamery (rádoby progresivní styl) mi bylo místy zle a režie byla nezvládnutá. Příběh byl (bohužel) pro diváka velice zajímavý leč Svátek ho zazdil a to je škoda, protože bylo z čeho těžit. Sice film byl, alespoň podle reakcí okolí, komerčně velice úspěšný, ale u mě pohořel jako papír. Škoda, jak jsem již psal, z příběhu šlo vytěžit mnohem více. Co lze pochválit je opravdu jen ta hudba a snad i snaha, která ovšem vyšla úplně naprázdno.(4.2.2005)

 • - Scenár musel byť neustále konzultovaný s Kráľovskou filmovou komisiou v Thajsku a pri realizácii filmu boli na natáčaní pridelení dvaja členovia tejto komisie, ktorí dohliadali na to, aby sa striktne dodržiaval schválený scenár. (Raccoon.city)

 • - Tomáš (Jan Révai) při jedné ze scén hraje počítačovou hru "Hidden and Dangerous 2". (Rodriguez)

 • - Režisér Svátek sa osobne na jednu noc ocitol za mrežami, keď u neho úradníci našli fotografiu väzneného Emila Novotného a obávali sa, že s ním má niečo spoločné. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace