Pseudodokumentární styl (nalezené videokazety), který dominuje první části, je otřesný. Naprosto samoúčelně těkající a všelijak jinak prudící kamera s infantilními filtry, která má navodit zdání autenticity, jen odvádí pozornost od děje. Jako nápad mi to pro podobné téma přijde celkem vhodné (byť podobně "blairwitchovská" pojetí nemusím), jeho zpracování však nedopadlo uspokojivě. Jinak film, až na slabé herectví a zbytečně překombinovaný děj, docela ujde, vlastně jsem čekal něco podstatně horšího...(6.4.2010)

• biergof

Tak se českým filmařum jednou za sto let naskytne opravdu zajímavé téma a příběh a voni to pohnojí z gruntu po sřechu. skoro nečitelné titulky (chápal bych to roku 1939 ale 2002-proč proboha proč?!)naprosto ubíjející a nudné home videa(to bych v kině nevydržel-ať žije tv ovladač!!!) Roman Holý( a to se mám podělat? už 20let omejvá to samý) A (ne)herecké výkony jakoby z tv nova vypadly. Prostě zlaté české ručičky. totální selhání a odpad!(11.2.2010)

Ano, jak tu často zaznívá, herecké výkony - Révaiův zvlášť - jsou hodně slabé, ale režie je jinak přijatelná a dojem napravuje solidní kamera a hlavně silný námět. Jak známo, děj filmu je inspirován skutečným příběhem člověka kerý udělal chybu a hodně tvrdě za ni zaplatil. Pro zajímavost: filmový Lovický dopadl ještě krásně ve srovnání s hrdiny australského snímku s podobnou tématikou "Dadah Is Death" (viz CSFD).(11.8.2007)

• Galadriel

Na tomhle filmu jsme byli jako na školním představení a kupodivu jsem ani neusla. To se ale nedá brát jako klad filmu, ze kterého jsem odcházela s bolestí hlavy kvůli části natočené "jako-ruční-amatérskou" kamerou. Ale ani na ten zbytek se nekouká moc dobře. Herci jsou příšerně toporní (obzvláště Jan Révai) a ani scénář jim to vůbec neulehčuje. Navíc se děj příšerně táhne a jediné, z čeho těží je pro naše končiny trocha exotického prostředí.(29.3.2004)

• Master19

Těšil jsem se na nějaké atraktivní exteriéry z JV Asie, ale kromě pár palem většinu času zaujímají scény z vězení (to je v pořádku) a záběry otřesně hrajícícho Jana Révaie, sedícího u notebooku. Jediné co tedy stojí za povšimnutí, jsou dobře interpretované tíživé pocity uvězněného Patrika. Omáčka kolem je hrozná.(22.10.2007)

• - "Fiktivní" Bandung je ve skutečnosti město v Indonésii. (horner)

• - Scenár musel byť neustále konzultovaný s Kráľovskou filmovou komisiou v Thajsku a pri realizácii filmu boli na natáčaní pridelení dvaja členovia tejto komisie, ktorí dohliadali na to, aby sa striktne dodržiaval schválený scenár. (Raccoon.city)

• - Tomáš (Jan Révai) při jedné ze scén hraje počítačovou hru "Hidden and Dangerous 2". (Rodriguez)