I Love You Phillip Morris

• USA I Love You Phillip Morris (více)

Steven Russel (Jim Carrey), šťastně ženatý muž, se dostane do problémů a odpykává si trest ve vězení. Zde se setká s Phillipem Morrisem (Ewan McGregor), do kterého se bezhlavě zamiluje... Inspirováno skutečnou událostí. Skutečný Steven Jay Russel se proslavil mnoha bizarními útěky z vězení, které realizoval vždy v pátek 13. Vydával se za soudce, lékaře, údržbáře. Při jednom útěku přepadl banku, když ho zatkli, předstíral infarkt a v nemocnici tvrdil, že má AIDS. Další útěk se mu zdařil, když si přebarvil vězeňský mundúr na zeleno a vydával se za bachaře. Poslední útěk se mu povedl v roce 1998 a po něm následoval trest 144 let za mřížemi. Bylo mu naměřeno IQ 169. (Bioscop)

Honey007

Vtipná a povedeně natočená komedie, která při prvním shlédnutí přináší spoustu překvapivých zvratů a nových směrů příběhu, který vás nebude nudit. Herecké obsazení zde funguje opravdu dobře a zejména Ewan, i když trochu upozaděný, je skvělej! :) Jim Carrey je tady opět lhář, lhář a lhář a na to nakonec dojede. Jestli je to opravdu podle skutečné události, tak to klobouk dolů, to musel být život! 60% ()

Torcida.hr

Bylo to hezký, takový roztomilý :) Ewan opravdu toho gaye hraje tak dobře, že jsem mu to věřila. Až na pár nudných scén u soudu to nemělo chybu. SPOILER: Konec mě naštval, škoda že to nedopadlo dobře :( ale...ono ani moc nemohlo, když byl Steven takovej podvodník... ()

PORTER44

I když filmy o gayích vůbec nemusím tak když jsem viděl že v tom hraje J.Carrey tak jsem to zkouknul protože ty jeho gagy mám rád.Je to průměrná komedie a ani žádné zvláštní gagy nebo scény tam nebyli.Scéna kdy předstíral že má aids byla dost věrohodná. ()

bara1313

Skvěle nadsazený film, který dramaticky neřeší vztah mezi dvěma muži, ale naopak z něj udělá skvělou komedii. Jim Carrey a Ewan McGregor jsou jako "teploušci" prostě skvělí a neodolatelní a co víc - vtipní a originální :)) Upřímně řečeno nechápu, jak někdo tomuto filmu může dát méně, než tři hvězdy, nebo ho dokonce označit jako odpad. Díky za lidi, kteří dokážou natočit a poslat do světa takovýto film, který se vymyká klasice, šlape tak trochu za hranice a hraje na nervy všem, kteří znají jen vztah mezi mužem a ženou. I love you Jim and Ewan !!!! :) ()

Stuarrt

Po zhlédnutí tohohle filmu jsem dlouho přemýšlel o čemže to vlastně bylo. Obhajoba homosexuality? Ne...to ne. Příběh ze života? No jasně, ale tak nějak...ehm. Nevěděl jsem. Bádal a tápal. A po 3 dnech mi to došlo. Ten film je o lásce. O tom, co jsme ochotni pro lásku obětovat. O tom co uděláte pro toho, koho milujete, okořeněné tím, že jste sami se rozhodli sami sobě něco dokázat. A tím se příběh komplikuje. Děláme věci pro toho druhého a stejným dílem i sami pro svoje uspokojení. A tím stejným dílem se tomu druhému odcizíme. O tom film vypráví. Proto nemůže být Steve Russel (Jim Carrey) nikdy šťastný. Hraje na dvě strany a tak dělá dobře a zároveň ubližuje tomu, koho se rozhodl chránit. Phillipovi Morrisovi (Ewan McGregor). Oba herci jsou výteční a Carrey omezil ksichtění na minimální minimum. ()

Ruda.neck

Důkaz toho, že když Jim Carrey ubere ze svého ksichtění, dá se na filmy s ním i koukat. Povedená a docela odvážná komedie inspirovaná skutečným životem podvodníka Stevena Russela. Myslím, že jeho příběh by si zasloužil i seriózní zpracování. Každopádně jsem se dobře bavil. ()

milunech

Nesmála jsem se, neomdlívala, nebrečela, jen mi občas bylo smutno a vzpomínala jsem na jiné filmy s Jimem. Ale dokoukala jsem do konce, tak za to, že mne udrželi na vlně, dávám tři hvězdy. ()

Martazoe

Všichni tento film vychvalují, ale mě se vůbec nelíbil a ani trochu jsem se nebavila. Jim Carrey mě vysloveně štval, jedině snad na Ewana McGregora se dalo chvílemi koukat. ()

MirINDay

Herecky brilantní, příběh působivý. A i když nejsem homofob, nedívalo se mi na to dobře a do podobných filmů se hrnout nebudu. Méně než 3 hvězdy si ale nezaslouží. Teď si jdu dát vážně studenou sprchu.... ()

WorteeFlex

Tento snímek pro mě byl velice rozporuplným. Jelikož opravdu nemám ráda hlavního herce (Jima Carreyho), krčila jsem dlouhou dobu nos. Ale pak jsem se zamilovala do děje. A to že je to podle skutečné události tomu jenom přidalo. Nejdříve mi přišlo, že doopravdy nevydržím ani do půlky, dokud se vše nějak nezvrtlo a já nebrečela na konci jako želva a přála si jiný konec. Již jsem ho viděla třikrát a stále mě neomrzel a vidím, že doopravdy nejsem jediný člověk co je tak trochu..."out of his way" a je spousty cest jak se s tím vypořádat. ()

Va33ek

Zábavný příběh jednoho homosexuálka žhavého jak kamna, který dokázal vyjebat s čímkoli a s kýmkoli. Jim valí :-). ()

sml41

Mám rád životopisno-excentrické filmy. Tento len vypovedá o tom, že USA je fakt krajina neobmedzených možností. Aj keď pre mňa ako heteráka dosť nechutné niektoré "prihriaté" scény ale aspoň rola pre Carreyho ako vyšitá aby sa mohol poriadne vyblázniť. Trochu ma zaskočil Ewan-Obi Wan touto úlohou ale myslím, že mu to sadlo viac ako v Moulin Rouge. ()

Daf

Možná, že mi to jenom neskutečně sedlo do momentální nálady. Celkově jsem se ale dobře pobavila, zpracované je to pěkně. Skutečná událost byla jistě mnohem méně humorná. ()

SimiT84

Tak nevím, jestli byl problém ve mně, nebo někde jinde, ale mám pocit, že z celkem zajímavého námětu šlo dostat více. Výsledek není bohužel ani moc zábavný ani napínavý... ()

walsidal

Asi mi trochu uniká, čím měl tenhle film vlastně být, přesněji řečeno – s jak velkou nadsázkou byl míněn. A nic na tomhle dilematu nemění ani fakt, že byl údajně natočen podle skutečného příběhu. Možná to nedokážu správně posoudit a třeba to měla být romantická komedie o homosexuálech, ale pokud ano, tak postavy byly na můj vkus příliš parodované než aby byly uvěřitelné, což platí zejména o Stevenu Russelovi v podání Jima Carreyho; o poznání lépe si v tomto směru vedl Ewan McGregor. Takže nakonec mi z tohohle filmu utkvěla v paměti jenom hláška „Tvoje volba.“ ()

VideneFilmy

Jim Carrey v období, keď strata jeho dovtedy typických mimických schopností bola nespochybniteľná. Napriek tomu dokáže svoje herectvo udržať na úrovni a spoločne s Ewanom McGregorom vytvárajú medzi sebou "roztomilú" chémiu. Aj napriek často silenému humoru sa jedná o svižne zrežírovanú oddychovú komédiu s príjemným soundtrackom. Nemusí sadnúť každému, ale má svoju myšlienku, s ktorou sa tvorcovia primerane pohrali. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

09.03.2008

Carrey + McGregor = velká láska

Carrey + McGregor = velká láska

25.12.2007

K Vánocům patří příběhy o lásce, a tak tady pro vás jeden máme. Co na tom, že je to láska homosexuální a odehrává se za mřížemi? ;-) O komedii I Love You Phillip Morris, která bude režijním debutem… (více)