Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

Popluh

Podařený krátký film, který vám na tváři vykouzlí úsměv ani nevíte jak. Velice civilní a nenásilné, škoda té celkem lehce odhadnutelné pointy. I tak ale mezi krátkými filmy vysoký nadprůměr, Validation během 16 minut zprostředkuje tolik emocí jako se nějakému filmu nepoštěstí ani za celovečerní délku. ()

Macejko

V nie veľmi dobrej nálade mi tento prekrásny filmík dokázal vyčarovať úsmev na tvári a privodiť pocit, že všetky starosti všedného života sú nič v porovnaní s množstvom nádherných pocitov a zážitkov, z ktorých ten najjedoduchši a najkrajší je ľudský úsmev a vľúdne slovo. ()

Ender66

Keby každý z nás raz za čas pochválil nejakého toho štátnika alebo diktátora, aký majú skvelý golfový odpal, svet by bol oveľa lepším miestom na život :) ()

Naslund

To je paráda, když film za 16 minut stihne tolik, co jiné nezvládají za 100. Rozhodně ho doporučuju, protože zlepší náladu na celý den a tak nějak krásně optimisticky nabudí. Alespoň na mně vytvořil úsměv, o který by mě pak ani nejhorší možný film nepřipravil. ()

esopesokeso

Ked človek prekúsne tvrdohlavosť hlavného hrdiny,tak to zhltne aj s navíjakom,film má hodnotu 5* ...ale v skutočnosti by to asi vyprovokovalo...skúste si predstaviť že ste niekde na nádraží príde ku vám mládenec a vraví ,,čo ste taký smutný? úsmevom ku šťastiu...nechceš si kúpiť kvalitné hodinky za 100€?prečo nie? tak koľko dáš?nedáš 20€?tak na za 5 € sú tvoje...´´ ()

ABLABLABLA

Na konci jsem málem brečela štěstím, jak mě to dojalo. Tak pozitivní snímek, který vás během 15 minut nabije dobrou náladou, se jen tak nevidí. Příběh, herci, zpracování a ta hudba.. perfektní. Validation=smile. ()

Mikita

Rozehřálo mě to ve chvíli, kdy jsem nečekala, že by mi něco na tváři vykouzlilo úsměv. V jednoduchosti je krása a občas prostě nemusí být složitě vypointovaný příběh, aby vás něco potěšilo. ()

italka63

Obyčejný úsměv, který nic nestojí a ještě k tomu pochvala jiného člověka, to vše Vám může obrátit život naruby. Kdo nevěří, ať si to zkoukne:-) ()

PogoJoe

'You are gorgeous! ' opakuje bez omrzení proklatě sympatický hlavní hrdina krátkého 15-timinutového filmečku 'Validation' v podání TJ Thynea všem okolo a dokáže je povzbudit tak, jako nikdo jiný. Tenhle film pojednává o magii úsměvu, o jeho hřejivé síle a moci, o optimismu a také o lásce. Hned, jak jsem ho shlédl na webu www.videacesky.cz, optimismus a dobrá nálada přeskočily také na mě. Když se na vás lidé usmějí a pochválí, jak jste dobří v tom, co děláte, většinou roztaje i nejchladnější žula. Jenomže potkat takové lidi, jako tenhle maník, který začal s potvrzováním parkovného a skončil... (to si můžete zjistit sami, pointu neprozradím)... je fakt těžký. Nicméně - tenhle film by vám měl rozhodně zlepšit náladu, ať je jakákoli. ENJOY! ()

Gereth

Kritická dávka optimismu chrstnutá přímo do obličeje. Ač nevyléčitelný cynik, ani já jsem se nedokázal ubránit přiblblému úsměvu. Chování hlavní postavy osciluje mezi nevinnou naivní dobrosrdečností a neupřímnou vlezlostí a opravdu si nejsem jistý, jak bych reagoval při srážce s někým takovým v reálném světě. Nakonec si mě to ale získalo svojí překrásnou pointou, která všem dává naději v jakousi celkovou karmu, která zajistí, aby se dříve či později dobré věci vrátily k těm správným lidem. // 75% ()

easaque

příjemný kraťas budící dobrou náladu. Svým přístupem však dost vyumělkovaný a podbízivý. Na morousy by to snad platit mohlo. 4hvězdičky. ()

honajz2

Čekal jsem nějakou přehnaně pozitivní agitku, ale naštěstí z toho vypadla mile naivní komedie s mile naivním poselstvím. Kromě toho to má i dobré herecké výkony a skvělou kameru, takže se i po téhle stránce jedná o povedenou práci. Dívá se na to dobře a skutečně to je milé - jen ten konec je strašný kýč. Kvůli tomu dám jen 4*, ale jinak jsem spokojený. ()