Frank Allen (Ryan Reynolds) je zvyklý vše důkladně analyzovat a celý svůj život plánuje na minuty. Očekává, že jeho přesně vypočítaný svět nic nenaruší. Shodou okolností dojde jednoho dne ke zpoždění a vynucenému posunutí jeho plánů, čímž se spustí komický řetězec nových situací a Frank se musí vyrovnat s nečekanými změnami. V jeho životě zavládne totální chaos, na který neumí reagovat... (oficiální text distributora)

somme

Nevim,nijak me to nenadchlo. Hlavni herecka byla neprijemna nudna nana a jedinej to zachranoval Ryan,ale i tak nevim,ze jsou z toho lidi tak odvareny... ()

ardas

Dobrý nápad, vyhovující obsazení, ale zadrhával se děj. Emoce naplocho. Rozjela se scéna, domyslela jsem si ji sama rychleji než proběhla. A pak se nudila. Pořád dokola tenhle stejný problém. Nepoznám jestli je to režií nebo střihem. Přes velký gesta tomu chybí náboj. Jako by se herci, režisér i ostatní ansábl při práci nudili. Dabing ještě uškodil. Možná v originále lepší. ()

supg

Klasicky USA dojak s pěknýma myšlenkami (scénářem?), předvídatelnym dějem a dobrým koncem, ale i tak 3.5⭐ ()

andy60

Celkově mi to nesedlo. Postavy naprosto nesympatické, za což nemohou herci, ale scénárista s režisérem. Jejich jednání je iracionální a nereálné, často na samé hranici absurdity. Navíc mi tam chyběl humor, tedy takový humor, kterému bych se mohl alespoň pousmát. Tohle prostě nemá s reálným životem a reálnými postavami nic společného a sledování mně žádné příjemné pocity nepřineslo. ()