Radši volejte Saula (S02E08) (epizoda)

 • USA

  Better Call Saul

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 47 min

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Lehce odlehčenější vtipná epizoda. Právník Saul je úžasný komediální prvek, který seriálu dosud scházel. Celý díl se táhne v právnickém rytmu. Přeci jen, když zariskujete a dovolíte, aby za vás prodávali drogy šulini, tak se vystavujete jistému nebezpečí odhalení. Naštěstí je tu Saul, který vás vyseká z každého průseru.(7.6.2018)

 • Maza2222
  *****

  Zatím asi nejlepší díl druhé série. Dialogy jsou zajímavé, herci hrají opět ''neuvěřitelně'', scénář sice slabší, ale tahle epizoda je skvělá díky příběhu, ale hlavní důvod - SAUL!(14.9.2016)

 • Anderton
  *****

  Možno najlepšie napísaný diel doterajšej histórie seriálu. Nesmierne vtipný a zároveň veľmi chytrý. Ako samotný Saul. V ôsmom dieli tak tvorcovia prišli s niečím novým a nečakaným, komu by teda napríklad doterajší vývin prišiel tak nejako predvídateľný. Ako keby to nerežíroval McDonough, ale niekto z bratov McDonaghových.(16.2.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  Saul vnesl do 2. série svěží komediální větřík. Hláškující Bob Odenkirk hraje na oskarové úrovni. Herecká stránka BB je prostě dokonalost sama. Mimochodem: epizoda je další velkou, silnou a intenzivní dávkou napětí... So "Better Call Saul!"(5.12.2016)

 • maruna0007
  *****

  " Better Call Saul!" Postava Saula dodala seriálu ještě větší šťávu, a to je kurva dobře, protože to začínám neskutečně milovat. A už po prvním díle se Saulem, chápu proč dostal vlastní seriál. Jinak díl je zatím nejlepší z 2.série. Celá ta část s předáním neměla chybu, umíral smíchy :-D .(3.11.2019)