Reklama

Reklama

VOD (1)

Zatčení Badgera přinutí Walta a Jesseho spojit se s jedním pochybným právníkem. (Netflix)

Recenze (21)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možno najlepšie napísaný diel doterajšej histórie seriálu. Nesmierne vtipný a zároveň veľmi chytrý. Ako samotný Saul. V ôsmom dieli tak tvorcovia prišli s niečím novým a nečakaným, komu by teda napríklad doterajší vývin prišiel tak nejako predvídateľný. Ako keby to nerežíroval McDonough, ale niekto z bratov McDonaghových. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Lehce odlehčenější vtipná epizoda. Právník Saul je úžasný komediální prvek, který seriálu dosud scházel. Celý díl se táhne v právnickém rytmu. Přeci jen, když zariskujete a dovolíte, aby za vás prodávali drogy šulini, tak se vystavujete jistému nebezpečí odhalení. Naštěstí je tu Saul, který vás vyseká z každého průseru. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hank je z uplynulých událostí v El Pasu solidně rozhozený. DEA v ulicích nicméně zaúřaduje a Jesse s Waltem mají problém. Buď se jednomu z jejich klíčových dealerů ve vězení pořádně roztáhne konečník nebo vysolí nemalé prostředky. Pochybný právník Saul zároveň věří, že by s Waltem mohl vydělat i nadále slušný balík peněz. A právě ten prostě střídá role, jak kdyby si každý den měnil ponožky. Zmiňovaný Saul je každopádně šťavnatý komediální prvek. Jeho postava má potenciál. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (3)

  • Walt (Bryan Cranston) se snaží zamaskovat svůj vzhled pomocí slunečních brýlí a kšiltovky s nápisem „Albuquerque Isotopes“. Isotopes je baseballový tým hrající v nižší baseballové lize (MiLB) a zároveň se jedná o odkaz na izotop, což je označení pro jednu či více látek se stejným chemickým složením, ale odlišnou atomovou strukturou. (HellFire)
  • Saul Goodman (Bob Odenkirk) požádá Badgera (Matt Jones), aby mu vystavil peněžní poukázku na jméno Ice Station Zebra Associates. Stejné jméno fiktivní softwarové společnosti použije Saul a jeho společnice Kim Wexler (Rhea Seehorn) ve 2. sérii seriálu Volejte Saulovi (od r. 2019) jako zástěrku pro své podvodné jednání. (HellFire)

Reklama

Reklama