Reklama

Reklama

Machr - zpověď univerzitního bookmakera

(TV film)
  • USA Big Shot: Confessions of a Campus Bookie (více)

Obsahy(1)

Film inspirovaný skutečným příběhem studenta z Arizonské univerzity se odehrává ve světě basketbalu a je fascinujícím pohledem na to, co se může stát, když se sport střetne s hráčskou vášní. Benny Silman je hlavním hráčem v utkání, které se stane debaklem univerzitního týmu v roce 1994. Když se do Bennovy blízkosti dostane sázkař Joe, Silman, který ztrácí půdu pod nohama, se rozhodne pro riskantní leč výnosný kšeft (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Poměrně špatný pokus o cosi jako komediální drama, kde ale drama přeci jen převažuje. Měl jsem z toho roztodivný pocit, ale hlavně dnes nechápu, jak jsem to tenkrát mohl dokoukat, protože se ve snímku nic moc nedělo. ()

Jasmín 

všechny recenze uživatele

Morální,...., velice morální film .... ve stylu Ty,Ty,Ty, jestli budeš podvádět a fixlovat, stejně se na to přijde a ty za to zaplatíš. Krátkodobý požitek ti za to nestojí :-) Je to sice vše pochopitelně pravda, ale takhle podané se mi to zas až tak nelíbilo. Všímáte si třeba co ti mladí Amíci dělaj, když se zdraví. To je kolikrát choreografie sama pro sebe a ta cool houpavá chůze hlavního hrdiny mi byla strašně k smíchu. Však nejvíc co mě dojalo bylo ne to, že si hlavní (skutečný) hrdina totálně zpackal život, ale že teď nemůže ani volit. Zamačkávám slzu a dávám hodně, hodně slabé tři hvězdy. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Asi by mě to pobavilo víc, kdyby to bylo z jiného sportovního prostředí. Ikdyž o to zase tak moc nešlo. Nevidět lepší filmy podobného rázu, dal bych víc. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Americká variace na britské filmy typu Sbal prachy a vypadni či Podfu(c)k, ovšem řádně rozmělněná svým televizním zpracováním a neukotveností v žánru... A díky doslova didaktickému dovětku po konci filmu by se dal tenhle snímek možná i pouštět mladým lidem v rámci prevence sociopatologických jevů. Přesto je to film koukatelný, místy zábavný, místy cool (i když to je často jen zbožné přání tvůrců)... ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Rotten Tomatoes dává ke dni 5.1.2012 tomuto snímku 30 kladných procent. (Terva)

Reklama

Reklama