Machr - zpověď univerzitního bookmakera (TV film)

Big Shot: Confessions of a Campus Bookie

Veľký hráč

Spoveď univerzitného bookmakera

USA, 2002, 88 min

• Terva

Asi by mě to pobavilo víc, kdyby to bylo z jiného sportovního prostředí. Ikdyž o to zase tak moc nešlo. Nevidět lepší filmy podobného rázu, dal bych víc.(6.1.2012)

• Davies182

Poměrně špatný pokus o cosi jako komediální drama, kde ale drama přeci jen převažuje. Měl jsem z toho roztodivný pocit, ale hlavně dnes nechápu, jak jsem to tenkrát mohl dokoukat, protože se ve snímku nic moc nedělo.(21.5.2009)

Pokud to nebudete moc řešit, pobavíte se..(31.10.2007)

Americká variace na britské filmy typu Sbal prachy a vypadni či Podfu(c)k, ovšem řádně rozmělněná svým televizním zpracováním a neukotveností v žánru... A díky doslova didaktickému dovětku po konci filmu by se dal tenhle snímek možná i pouštět mladým lidem v rámci prevence sociopatologických jevů. Přesto je to film koukatelný, místy zábavný, místy cool (i když to je často jen zbožné přání tvůrců)...(5.9.2007)

Morální,...., velice morální film .... ve stylu Ty,Ty,Ty, jestli budeš podvádět a fixlovat, stejně se na to přijde a ty za to zaplatíš. Krátkodobý požitek ti za to nestojí :-) Je to sice vše pochopitelně pravda, ale takhle podané se mi to zas až tak nelíbilo. Všímáte si třeba co ti mladí Amíci dělaj, když se zdraví. To je kolikrát choreografie sama pro sebe a ta cool houpavá chůze hlavního hrdiny mi byla strašně k smíchu. Však nejvíc co mě dojalo bylo ne to, že si hlavní (skutečný) hrdina totálně zpackal život, ale že teď nemůže ani volit. Zamačkávám slzu a dávám hodně, hodně slabé tři hvězdy.(5.9.2007)

• - Rotten Tomatoes dává ke dni 5.1.2012 tomuto snímku 30 kladných procent. (Terva)