Bláznovství

Scénografie:

Annie Spitz

Kostýmy:

Michael Clancy

Hodně příjemné retro z devadesátek. Skvěle mimo škatulku obsazený Kingsley jako psycho-psychiatr-zhulenec.(18.9.2013)

"Mladí muži sex potřebují, Lucku !! Vlastně všichni muži.. Seženu ti šlapku !! Chceš ??" - "Chybělo málo a začal jsem si vás vážit, doktore.." ;)(22.11.2014)

• jojinecko

1,5*/5...Film o/pre "nobodies wanna be somebodies"...Mám rád alternatívne, malé, "indie" filmy, ktoré sa na nič nehrajú..no sorry, Wackness neberiem a vonkoncom sem neradím...(14.6.2009)

Snímek má hodně pohodové tempo i dialogy, Kingsley válí jako vždy a cítíte se při tom docela příjemně. Zároveň to však nic extra nenabízí, prostě normální hodina a půl z normálního života.(9.6.2014)

Jelikož mi prostředí hip hopu nic neříká a s velkou pravděpodobností by mě jinde ta hudba talik štvala, bylo mi překvapením jak si ten film užívám. ALe i přes počáteční neotřelý nápad nakonec dostaneme klasické klišé ze všech stran až z toho zaskakují buráky. Přes to je to klišé natolik dobré, že se nemusíte stydět když vás někdo uvidí při tom jak si to užíváte:)........aero naslepo(26.9.2008)

• - Klobouk, který Ben Kingsley nosí, je jeho vlastní. Koupil si ho v New Yorku a považoval ho za vhodnou rekvizitu. (Elisebah)

• - Ve scéně, kdy si Lucas (Josh Peck) kupuje drogy od dealera (Method Man), hraje skladba od rapera „Notorious B.I.G“, ve které rapuje právě i Method man. (boul)

• - Zlatá malina: Nominace - Nejhorší herec ve vedlejší roli (B. Kingsley). (Petr23)