poster

Bez slitování

 • Kanada

  Poor Boy's Game

Drama

Kanada, 2007, 104 min

 • Chrustyn
  **

  Drama, které si o sobě hodně myslí ale nakonec nic nedokáže. Film se snaží být něčím velkým ale ve výsledku se jedná o podprůměrné drama, které si zaslouží maximálně tak večerní vysílání na TV Nova. I když to tak může podle obalu vypadat tak film rozhodně není o boxu a nezachrání to ani závěrečný mdlý a dalo by se říci i trapný zápas. Film má špatné herce a rozhodně zde není jediná scéna hodná zapamatování. A Danny Glover ať se snaží jak chce tak výsledek nemůže zachránit.(22.6.2008)

 • Tomasso001
  ****

  Tento film se snaží spíše zpracovat psychologickou stránku týkající se rasistického přístupu mezi lidmi. Je tu až přehnaná snaha v symbolech něco sdělit divákovi a kolikrát na úkor realističnosti. Přesto jsem se u filmu nenudil a v celku působil přirozeně.Box tu nelze brát jako v akčním filmu, protože je zde takovou berličkou jak něco sdělit divákovi(21.4.2008)

 • Slartibarkfast
  **

  Donnie byl mladík, který udělal chybu a zmrzačil černého kluka, za což si odpykal ve vězení 10 let. Když se vrátil domů, zjistil, že se vlastně nic nezměnilo a že samo prostředí, ve kterém vyrůstal, způsobilo, jakým byl a jakým už být nechce. Celkem obyčejný příběh s rasovým podtextem, který by byl i dobrý, nebýt hloupě napsaného scénáře a mizerných hereckých výkonů. Někdy jsem si tak říkal, že se dívám na sklad figurín v nějakém obchodním domě. Boxerské scény ani nekomentuji. Ty byly asi to nejhorší, co jsem kdy viděl hned po klipu jistého Thomase Seana Knebla s Okamurou. Zkrátka a jednoduše je to nízkorozpočtový pokus o nějaký ten klišoidní kýč, který se vcelku nepodařil, ač obsadili i Dannyho Glovera. Rozhodně nedoporučuji, anžto je to ztráta času. 30%(11.8.2014)

 • Peter-1307
  odpad!

  To, čo som sa o tomto filme dočítal a čo som videl, to bolo len klamstvo. Bojoval som tri mesiace, aby som film aspoň ako tak dopozeral. Výsledok - scénar mínus, réžia mínus na druhú , dej mínus na tretiu. Aspoň, že všetci herci majú len jeden výraz vo tvári a to utrpiteľský. Pevne verím, že všetci ho mali počas natáčania, kvôli tomu, že rozumeli čoho sú práve súčasťou. Trápnosti samej.(11.9.2010)

 • DJ Kritik
  **

  Nič som nečakal, a ani ma nič neprekvapilo. môj predpoklad na kvalitnú drámu musí byť aspoň trochu reálny podklad, o ktrorý sa dá oprieť. Toto je slabšie ako bezduché akčné úlety a prázdnejšie ako americké teen komédie. Jednoducho to nemá kvalitný príbeh, ktorý od drámy očakávam. Silný príbeh, dramatický spád, reálnejšie situácie a pod.(13.4.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace