Donnie Rose (Rossif Sutherland) byl odsouzen do vězení za brutální zbití mladíka, který zůstal postižený na celý život. O devět let později je Donnie venku. Vrací se zpět do stejně násilného a rasistického prostředí, které ho utvářelo. Společenství oběti chce pomstu. Nástrojem spravedlnosti bude Ossie Paris zničující talentovaný boxer, který vyzve Donniu k utkání. George Carvery (Danny Glover) čekal devět let, aby pomstil syna. Když se nakonec setkají tváří v tvář, uvědomí si, že sdílejí podobnou touhu překonat minulost. Jejich soukmenovci však touží po krvi v ringu. O budoucnosti se rozhodne s gongem prvního kola. (oficiální text distributora)

carAnthony

Haterz poradím že v tomto filme nešlo o box... Ani v najmenšom! U mňa veľké prekvapenie, na ten film som prepol v noci na ČT1 a uniklo mi asi prvých 15 min., ale ten zvyšok stál zato. Film má brilantné kúsok po kúsku sa rozkvítajúce no pomalé tempo a skvelú kameru. Rasová nenávisť vo filme funguje veľmi dobre a ponúka divákovi čas na premýšlanie... Celý čas mi bolo tak hrozne smutno pri pohľade na chromého Charlesa ktorého neuveriteľne reálne stvárňuje K.C. Collins... Dobrý príbeh, vybrúsené tempo, kvalitné herecké obsadenie a bez zľutovania vykreslená rasová nenávisť vo filme, to sú tie "little things" ktoré by ste si mali všímať! Jedna z najlepších drám akú som kedy videl! ()

Chrustyn

Drama, které si o sobě hodně myslí ale nakonec nic nedokáže. Film se snaží být něčím velkým ale ve výsledku se jedná o podprůměrné drama, které si zaslouží maximálně tak večerní vysílání na TV Nova. I když to tak může podle obalu vypadat tak film rozhodně není o boxu a nezachrání to ani závěrečný mdlý a dalo by se říci i trapný zápas. Film má špatné herce a rozhodně zde není jediná scéna hodná zapamatování. A Danny Glover ať se snaží jak chce tak výsledek nemůže zachránit. ()

Peter-1307 odpad!

To, čo som sa o tomto filme dočítal a čo som videl, to bolo len klamstvo. Bojoval som tri mesiace, aby som film aspoň ako tak dopozeral. Výsledok - scénar mínus, réžia mínus na druhú , dej mínus na tretiu. Aspoň, že všetci herci majú len jeden výraz vo tvári a to utrpiteľský. Pevne verím, že všetci ho mali počas natáčania, kvôli tomu, že rozumeli čoho sú práve súčasťou. Trápnosti samej. ()

Slartibarkfast

Donnie byl mladík, který udělal chybu a zmrzačil černého kluka, za což si odpykal ve vězení 10 let. Když se vrátil domů, zjistil, že se vlastně nic nezměnilo a že samo prostředí, ve kterém vyrůstal, způsobilo, jakým byl a jakým už být nechce. Celkem obyčejný příběh s rasovým podtextem, který by byl i dobrý, nebýt hloupě napsaného scénáře a mizerných hereckých výkonů. Někdy jsem si tak říkal, že se dívám na sklad figurín v nějakém obchodním domě. Boxerské scény ani nekomentuji. Ty byly asi to nejhorší, co jsem kdy viděl hned po klipu jistého Thomase Seana Knebla s Okamurou. Zkrátka a jednoduše je to nízkorozpočtový pokus o nějaký ten klišoidní kýč, který se vcelku nepodařil, ač obsadili i Dannyho Glovera. Rozhodně nedoporučuji, anžto je to ztráta času. 30% ()

Matli

O box v tomto filmu vůbec nejde a na rasovou problematiku taky moc zvědavej nejsem. Celou dobu se film tak trošku zbytečně táhne až k lepšímu konci, kterej vlastně taky nic moc neřekne. A ještě k tomu utahaná hudba (teda tam kde byla). Danny Glover ale odvedl dobrej výkon, asi si myslel že furt hraje ve Smrtonosný zbrani. 38% ()