Pevně se připoutejte, protože vás skupina agentů s nadpřirozenými schopnostmi vezme na napínavý a vzrušující výlet. Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy Cassie (Dakota FanningVálka světů), která vidí do budoucnosti, přesvědčuje Nicka (Chris EvansFantastická čtyřka) s telekinetickými schopnostmi, aby jí pomohl ukořistit kufřík s tajemstvím za miliardy dolarů. Aby předstihli vládní agenty, musí do akce zasvětit i Alyssu (Camilla Belle10 000 př. n.l.), která dokáže ovládat cizí myšlenky. Právě ona může být jejich spásou – nebo prokletím. Ve vedlejší roli dokonale strhujícího filmu Push se objevuje na Cenu Akademie® nominovaný Djimon Hounsou (Krvavý diamant). (oficiální text distributora)

spiritus

Další z řady filmů, který se snaží recyklovat v poslední době oblíbené "super hero" a "superpowers man" téma, tedy filmy o lidech s nadpřirozenými supervlastnostmi. V ničem nevyniká, pouze vykrádá ostatní, většinou úspěšnějí snímky, X-meny počínaje, Heroes konče. Zápletka je nudná, děj o ničem, bez spádu, bez napětí, rádoby drsné a přitom triviální. Proč se furt dokola kouakt na něco, co už bylo x krát viděno a je to zaobaleno pouze do "nového" kabátku, který je navíc podprůměrně ušitý? Lepší bude na to zapomenout a dát to k ledu, protože nic víc si tohle nezaslouží. ()

Jaro_slav

„Netflixový film“ z doby, kdy pojem netflixový film ještě neexistoval. Hejbací, barvičkatý, pitomoučký, zbytečný. A koukat na to jen kvůli Evansovi a Fanningový vážně nestačí. ()

Simgal

Jakožto fanoušek podobných filmů (myšleno, lidi mají zvláštní schopnosti), jsem si Push nemohl nechat ujít. Přišlo mi ale, že tento film nedosáhl svého plného potenciálu (třeba jestli bude pokračování). Velice sympatičtí jsou zde herci. Třeba taková Dakota Fanning je parádní a Chris Evans opět ukazuje, že je skvělý herec. Jako odpočinkovou záležitost můžu Push v klidu doporučit, ale pro příště by to chtělo ještě přidat. ()

Luukec

Celkem zajimavý film se sympatickými herci, dokonce i Dakota Fanning hraje 14ti letou puberťačku tak přijatelně, že si k ní divák ani nevytvoří nějaké antipatie. Trochu mi to připomínalo film Jumper, ale i přesto že tohle je natočeho řekněme víc americky, dávám **** ()

jerenymo

Ach jo.... tak tu máme zase úspěšnou vykrádačku heroesů a x-menů. i přesto sem na to těšil,ale to co sem viděl snad nebylo ani to nejhorší co sem čekal. banda pobýhajících ukřičený číňanů, k ničemu ve filmu obsazený čuchači a dotykáři...a pak kreslící holčiny do památníčku. efekty které tam jsou tak josu všechny (do slova a do písmene) vidět v ukázkách, nic jiného ve filmu není, a poněvadž má film dvě hodiny, tak si dovedete představit tu nudu. Chudák dakota že se do toho nechala uvrtat...ta jediná se mi tam líbila, i když se neměla jak prosadit,ale budiž...lepší než celý film tam pobýhat jako sfetovaná holčina, která se občas někomu podívá do očí viz camilla bell. no a ten konec.... to snad ani nebyl konec... snad ty ovaři v hollywoodu neuvažujou o pokračování....ale ani bych se nedivil...proč ne vždyt pičovin je furt málo...teda ted už o jednu víc. ()

Illy

Drzá vykrádačka Heroes, která nedosahuje kvalit seriálu ani po kolena. Ploché postavy se posunují sem a tam bez originálnějšího nápadu a já se modlil ať to už skončí. Závěr byl opravdu "nečekaný". ()

Deywid

Nudné a nezáživné....lacné a blbé, chvíľami až infantilné....nelogické správanie nesympatických postáv (Dakota je svetlá výnimka)....zúfalo málo akcie (1 dobrá a 1 priemerná akčná scéna je teda na thriller sakramentsky málo).....tento film jednoducho nemá nič, čo by mal sci-fi thriller mať....1 hviezdička za Dakotu Fanning......P. S.: Camilla Belle je snáď ešte horšia herečka ako Jessica Alba ()

zdenur

Svižná adrenalinová podívaná, aneb film s obrovským potenciálem, který režisér někde prosral. Zařadil bych to do škatulky filmů, u kterých mi něco chybí, ale nevím co. :) Jinak obsazení a prostředí špica. Děj, jak říkám, nemastný, neslaný.. ()

Paul_cz

Perfektní herci, skvělá hudba, slušný vizuály a režie.Jenomže k čemu to všechno je, když je scénář tak neuvěřitelná neoriginální sračka, která mě začala nudit po 30 minutách a celej zbytek filmu jsem se musel přemlouvat abych neusnul? ()

kukentipla

O čem to je? Na světě existují mutanti. Tajná vládní organizace je chytá a následně na nich provadí pokusy. Testované subjekty však umírají, až na jednu dívku. Té se padařilo uniknout. Po jejích stopách se vydává několik skupin mutantů. Co já NATO? Neskutečná vykrádačka seriálu Heroes. Jako pilot by to s přimhouřením pravého a vypíchnutím levého oka fungovalo. Jako samostatný fim toto dílko selhává na celé čáře. Nuzné triky, scénář průhledný jako spodní prádlo pornoherečky. Nesympatické postavy, jenž hrají dobří herci. Velká škoda. ()

Atheas

Nevím, jak vy ostaní ale jsem si jistý, že to mohlo být opravdu lepší. Pro mě zajimavý námět dějové línie, která ovšem byla zabitá zpracováním.,škoda,snad příště Jen jsem očekával od tohoto režiséra trošku více. ()

doddo2012

Vzhľadom na ten nízky rozpočet....okolo 40 miliónov dolárov sa tento film zaradil k druholigovým filmom. Ale aj tak dosť slušné a režisér má môj obdiv. Veľký úspech mal aj pre dobré herecké obsadenie. Tento film nieje prvý a ani posledný, ktorý kopíruje hrdinov. A takéto filmy predsa letia..takže sa teším na ďalší :) ()

Acrux

Push vlastně není vůbec špatný film, až na to, že působí jaksi nedokončeně, což je škoda. Ale celkově se mi tahle honička za záhadným kufříkem, okořeněná různými zvláštními schopnostmi všech, kteří jej chtějí získat, dost líbila a rozhodně si ji zas někdy pustím znovu. ()

^Rain^

Mnohem lepsi, nez Lonely Planet: Hong Kong. Ian Wright muze Chrisi Evansovi tise zavidet. Doporucuji ctyri z peti cestovatelu. ()

TaanStari

X-meni jsou to poslední, co mi Push připomínal. Spíš Jumper, mírně říznutý Noční hlídkou. Akorát o několik tříd lepší. ()

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

07.09.2012

Klasický hororový román Mary Shelleyové byl zfilmován už nespočetněkrát... a ještě nás pěkných pár verzí čeká. Každá bude jiná. Nedávno dotočené I, Frankenstein australského režiséra Stuarta… (více)

Režisér Sherlocka cestuje časem

Režisér Sherlocka cestuje časem

15.08.2010

Paul McGuigan (foto) svými prvními filmy (u nás známe hlavně Nabít a zabít) sice zaujal, ale velkou díru do světa neudělal. Push vyloženě zklamalo. Za zářivý comeback však můžeme považovat režii dvou… (více)

Filmové kočky: Nová generace

Filmové kočky: Nová generace

27.01.2009

Jen předevčírem jsme psali o možné trojce Charlieho andílků, ve které by Drew, Cameron a Lucy dostaly mladší posilu. Už se i ví, kdo by to měl být – o filmovou kariéru se pokoušející Rihanna. A to… (více)

Bourne potkává X-Men

Bourne potkává X-Men

16.06.2008

Tak by se dal zjednodušeně popsat sci-fi thriller Push, který právě natáčí Paul McGuigan (Nabít a zabít). Odehrává se v tajném světě psychické špionáže. Chris Evans hraje mladíka Nicka, jehož otec… (více)