Pevně se připoutejte, protože vás skupina agentů s nadpřirozenými schopnostmi vezme na napínavý a vzrušující výlet. Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy Cassie (Dakota FanningVálka světů), která vidí do budoucnosti, přesvědčuje Nicka (Chris EvansFantastická čtyřka) s telekinetickými schopnostmi, aby jí pomohl ukořistit kufřík s tajemstvím za miliardy dolarů. Aby předstihli vládní agenty, musí do akce zasvětit i Alyssu (Camilla Belle10 000 př. n.l.), která dokáže ovládat cizí myšlenky. Právě ona může být jejich spásou – nebo prokletím. Ve vedlejší roli dokonale strhujícího filmu Push se objevuje na Cenu Akademie® nominovaný Djimon Hounsou (Krvavý diamant). (oficiální text distributora)

johnsnow

jak na horskej dráhe raz dobré a raz úplná volovina a ten polootvorený koniec nechápem ved od začiatku bolo jasné že to nezožerie úspech. ()

carodejb

Mne to sadlo. Vy si odrátajte jednu hviezdu. Lebo zase to nie je nič nové, ani originálne, ani niečo čo by sa dalo pozerať viacej krát. Je to však príjemne natočené a dobre sa na to pozerá. ()

Guran

Tyhle překlady jsou opravdu hrozný, tyhle slova jsem ještě neslyšel. Snímek je hodně, hodně podobný X-menům, opět se tu jedná o mutanti, to mohli pojmenovat X-men 4: Nový začátek. Je dobře, že si ve filmu zhrála Fanningová s Evansem, spojení bylo dobré, ale ty názvy a ta podobnost X-menů film kazí, mohli vymyslet úplně jiné mutanty, ale jinak film není špatný, docela se mi líbil, proto dávám 7/10. ()

Daertelon

Je velká škoda, že se to drží jedné výpravné roviny po celou dobu a stává se to tak spíš odpočinkovou než akční záležitostí. Některé nápady ukradené X-menům, ale asi vesměs nic není originální. To mi ale přesto nevadí - má to skvělou hudbu a na příběh se dá dívat. Není to nic ekstra, ale určitě to není to nejhorší, co mohli natočit. Takže sawovský průměr - 65%. ()

PlysovyMacko

Pár ľudí so špeciálnymi schopnosťami sa zapletie s čínskym kartelom alebo o co tam vlastne išlo. Strašne ma to nudilo. Zaujala ma len schopnosť zatienit človeka alebo budovu a Chris je pekný ale nič viac. ()

sinom

presne ten isty problem ako so Slevinom. Zrucne natocene, ale prilis prekombinovane, celkovy potencial vyuzity tak 50 percent. asi by mi viac vyhovovalo keby islo ozaj o akcnu blbinu, ale s patricnym spadom a nie miestami dost mdly mix vsetkeho mozneho. McGuigan zostava zaujimavym, ale stale nie vyzretym reziserom. a neviem z akeho dovodu ma na konci napadlo, ze by som si v jeho rukach vedel predstavit pripadnu adaptaciu Akiry. na to by vsak musel dostat do ruk bezchybny scenar, a mozno aj trochu vacsi rozpocet. ()

Saljack

Tak takovouhle blbost jsem dlouho neviděl. Push je naprosto bez nápadu (kopíruje Heroes), bez propracovaného děje, hrozně nudné a příšerně dlouhé. Přišlo mi to jako typická Japonská slátanina co si chce hrát na Hollywood. ()

Humprt Pum odpad!

OMG. Proč to někdo vůbec točí? Ztotožňuji se s následující kritikou Miami Herald: The exceptionally talented cinematographer Peter Sova (The Strangers, Wicker Park) fills Push with entrancing eye candy that turns the bustling Hong Kong backdrop into a veritable character in the film. But the screenplay by David Bourla makes the fatal mistake of telling instead of showing. The characters in Push spout so much backstory that the movie eventually becomes impossible to follow. An early showdown at a fish market is excitingly filmed, but there aren't nearly enough good action sequences to quicken the plodding pace. Worst of all, Push doesn't even reach the big climax the entire story has been building toward. Instead, the movie just stops, as if the filmmakers decided to save the ending for the sequel. Call them ``dreamers.'' ()

Weirdman

Prekombinované až ajajááááj. A navyše McGuigan tentoraz dávkovanie príbehu a vývoj postáv akosi veľmo nezvládol. Ale vizuálne má film čo ponúknuť a ani nenudí, aj keď strhnúť nestrhne. Kukať len už fakt nič iné - zaujímavejšie nie je poruke... (▼) ()

zimzum

Kopec scenaristickych napadov, niektore genialne niektore stupidne. Chris Evans v hlavnej ulohe hral velmi slusne co ma milo prekvapilo. Ostatny herci boli pomerne nevyrazny az na uzvanenu Dakotu Fanning, ktora mi mierne liezla na nervy. Z daneho tematu sa podla mna dalo natocit kultove sci-fi, no to by sa musel zasadne upravit scenár a pridat par milionov k rozpoctu.... Takto film pobavi na jeden vecer no uz za dva tyzdne nanho zabudnete. P.S. Pacilo sa mi to o MOC viac ako vzdialene podobne Wanted ()

Paladin25

Veľmi kvalitné akčné scifi s dobrým obsadeným a skvelou kamerou. Tetno film vôbec nič nekazí. Je skvele nepredvídavý čo je podľa mňa veľký úspech. Dúfam, že uspeje a dočkáme sa aj ďaľšieho dielu. ()

Simo16

Hoci som sa na tento film veľmi tešil a hoci som vedel, aké má hodnotenie, skutočne ma nenapadlo, že to bude také nudné, sčasti nechápavé a málo akčné.Aj napriek tomu ale musím povedať, že za tých pár vydarených scénok, ako bol koniec a najma kvoli solídnym hercom oplatí sa to vidieť.Preto je to u mňa za 3.... ()

sirrgulo

V první zhruba půl hodinku se mi to moc nelíbilo. Kamera v hongkongských ulicíh, řvoucí číňani, schopnost Nicka odrážet i kulky (dobrá to přišlo trošku pozdějš). No říkal jsem si, že to bude pěkná kravina. Přesto se mi nechtělo od filmu odejít a vydržel jsem a dal tomu šanci. Nakonec jsem docela spokojen. Děj docela ujde, vše je bráno celkem vážně a tak ty slabší 4* dávám. Už teď jsem zvědav na Dakotu v následujících letech. ()

Alice Ashley

Díky mé slabosti pro filmy o lidech s výjimečnými schopnostmi, hodnotím tento film kladně. Na druhou stranu to byl film zápletkou jednoduchý, podle mě celkově o ničem. Ale moc jsem si užila ty efekty a skvělého Chrise Evanse nebo Dakotu Fanning. :) ()

ArNEtis

Nevím jestli je to mojí oblíbenou Dakotou, sympatickým Evansem a nebo to prostě stálo za to ale pro mě příjemné skoro dvě hodiny :) ()

chrchel

Vůbec by mi nevadilo, kdyby byl Push o půl hodinky delší a druhá polovina se tak trochu rozmělnila. Nicméně superschopnosti jsou moje slabost, stejně tak Chris Evans (nevím proč mám takovou úchylku na herce, přesto že jsem 100% heterák) a i proto jsem se královsky bavil. Není to kdovíjak hluboký film, ale zábavní akční jednohubka rozhodně. ()

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

07.09.2012

Klasický hororový román Mary Shelleyové byl zfilmován už nespočetněkrát... a ještě nás pěkných pár verzí čeká. Každá bude jiná. Nedávno dotočené I, Frankenstein australského režiséra Stuarta… (více)

Režisér Sherlocka cestuje časem

Režisér Sherlocka cestuje časem

15.08.2010

Paul McGuigan (foto) svými prvními filmy (u nás známe hlavně Nabít a zabít) sice zaujal, ale velkou díru do světa neudělal. Push vyloženě zklamalo. Za zářivý comeback však můžeme považovat režii dvou… (více)

Filmové kočky: Nová generace

Filmové kočky: Nová generace

27.01.2009

Jen předevčírem jsme psali o možné trojce Charlieho andílků, ve které by Drew, Cameron a Lucy dostaly mladší posilu. Už se i ví, kdo by to měl být – o filmovou kariéru se pokoušející Rihanna. A to… (více)

Bourne potkává X-Men

Bourne potkává X-Men

16.06.2008

Tak by se dal zjednodušeně popsat sci-fi thriller Push, který právě natáčí Paul McGuigan (Nabít a zabít). Odehrává se v tajném světě psychické špionáže. Chris Evans hraje mladíka Nicka, jehož otec… (více)