Pevně se připoutejte, protože vás skupina agentů s nadpřirozenými schopnostmi vezme na napínavý a vzrušující výlet. Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy Cassie (Dakota FanningVálka světů), která vidí do budoucnosti, přesvědčuje Nicka (Chris EvansFantastická čtyřka) s telekinetickými schopnostmi, aby jí pomohl ukořistit kufřík s tajemstvím za miliardy dolarů. Aby předstihli vládní agenty, musí do akce zasvětit i Alyssu (Camilla Belle10 000 př. n.l.), která dokáže ovládat cizí myšlenky. Právě ona může být jejich spásou – nebo prokletím. Ve vedlejší roli dokonale strhujícího filmu Push se objevuje na Cenu Akademie® nominovaný Djimon Hounsou (Krvavý diamant). (oficiální text distributora)

Rehooo

Tak sci-fi je celkem moje parketa, takže jsem se i těšil na tenhle kousek o obyčejných lidech s neobyčejnými schopnostmi:-) Film mi nabídl úžasnou hudební kulisu, skvěle představený Hong Kong s parádními záběry a skvělou Dakotu Fanning a i přes to mi tam něco chybělo. Nevím jestli je to tím, že jsem před tímhle filmem viděl seriál Heroes nebo něčím jiným. Avšak nedostalo se mi ničeho co bych už neviděl. Přesto si film zachovává celkem vysokou laťku a ti kteří Heroes neviděli budou určitě mile překvapeni. My ostatní máme bohužel smůlu. ()

AndreyCSFD

Film, se kterým režisér zamýšlel mnoho, ale podařilo se mu velmi málo. Film totiž působí jako béčko nebo jako pilot béčkového seriálu. Herci se snaží seč jim síly stačí, ale chvílemi dementní scénář jim podkopává nohy a některé repliky jsou opravdu hodně špatné (zejména rozhovor mezi Cassie a Nickem před stanicí metra), že i zkušená Dakota s Chrisem mají co dělat. A právě oni dva tenhle film drží na koukatelné úrovni. Zbytek ansálblu je nevýrazný a herecky nijak neoslní (obzvláště ti ječící hoši jsou tragédie). Režisér měl k dispozici skvělé lokace ale nevyužil jich naplno, takže z Hong Kongu vidíme pouze fragmenty. Kamera je chvílemi zbrklá, některé scény trvají zbytečně dlouho, jiné jsou nedotažené. Příběh je překombinovaný až se v něm po chvíli ztratíte a s orientací měl evidentně problém i sám režisér. Samotný námět není špatný, ale jeho zpracování je takové, že případné sequely si studio bude dlouho rozmýšlet. Dvě hvězdičky - za Dakotu a za Chrise. ()

Monisek

První dojem? "To byl ale podivnej film..." Nápad to vůbec není špatný, jsou to ale jen další x-meni v jiném kabátě.. Nejzajimavější jsou na tom dějové zvraty, které opravdu nečekáte, takže se nenudíte a čekáte, co příjde dalšího. Možná proto se mi to vlastně i celkem líbilo. 60% ()

Omnislash

push je predstavitelem te skupiny filmu, u nichz si behem nekolika prvnich minut udelate predstavu o kvalitach filmu a tato se jiz nezmeni az k zaverecnym titulkum. v pripade push je bohuzel tato predstava veskrze negativni. push pusobi dojmem levneho serialu na urovni axn. ostatne tohle logo jsem na obrazovce v prubehu sledovani nekolikrat marne hledal. postavy jsou nepresvedcive, casto se chovaji zcela nesmyslne. dialogy jsou naivni az beda. samotny dej je.. ono melo nejaky dej? pokud ano, musel jsem jej prehlednout. marne jsem se snazil najit na filmu alespon nejaka pozitiva, ale nedarilo se mi. push neni ani jen prumernym filmem ()

Bozvav

Škoda tak zajímavého nápadu. Spousta nelogičností a velmi lacině vypadající vizuál dokonaly dílo zkázy. ()

Mary19

Nevýrazné, nudné a prázdné... Scénárista si asi vybral špatný den a napsal neskutečně zamotaný scénář, ze kterého ani režisér jako je Paul McGuinan nebyl schopen krom pár efektních záběrů vytřískat více... Co pochválit?! Snad jen herecké obsazení, Chris Evans s Dakotou Fanning jsou rozhodně velikými talenty. Je jen škoda, že se propůjčili tomuto podprůměrnému scifi... 40% ()

gumbo

Opravdu velká škoda nevyužitého námětu. Každou chvíli jsem čekal nějakou scénáristickou pecku, která konečně využije schopnosti postav a stále jsem dostával jen ta nejjednodušší a nejhloupější řešení ze všech. A jak by se sakra dalo využít toho, že postavy dokáží vidět možnou budoucnost a hlavně ovlivňování mysli, bože to mohla být pecka. Navíc ten nezajímavý nic neřešící konec! 45% ()

Bohnice05

Jako fanoušek seriálu HEROES (který mi film už z traileru připomínal) jsem čekal, že tohle bude ještě něco víc. Prostě skvělý seriál daný do velkého filmu a bude to trhák. Ale zatraceně moc jsem se nechal zklamat. V podstatě žádná velká myšlenka a nic převratného. ()

merigieren

Jak se tento film liší od svých předchůdců ? Ve všem. Není to totiž smysl pozbývající telenovela (heroes), nebo oslíčku otřes se čajíček z X-mana. Vlastně bych to přirovnal k prvnímu dílu X-mana, noví lidé, nový cíl, zajímavé ztvárnění. Na začátku si rozdáme karty v podobě tajného nacistického výzkumu, je několik skupin lidí s nadpřirozenými schopnostmi a ani o chlup víc. Prostě se hraje podle pravidel, jež sou dána, díky tomu se může odehrát zajímavý, logický a hlavně nikdy nenudící příběh. Na seriál bych nekoukal, a ani další díly nečekám, tak jak to je to bohatě stačí. ()

BathoryMan

Celkom slušná zábava bohužial bez logiky a s malou ale naozaj malou dávkou akcie,ktorá sa ku koncu nebezpečne priblíži na hranicu nudy.Pre priemerného diváka ako som ja,tiež trochu prekombinované a chaotické.Ešteže sa na Dakotu Fanning a Camille Belle tak dobre pozerá. ()

JakeG

Průměrnost nepřekročena, alespoň v mých očích. Byl jsem hodně zvedavej na Dakotu a dobrý, ale celkově jsem měl dojem nedotaženosti a nevyužití potencionálu tématu ala "mutants between us". ()

FilmWave

Něco jako pilot k novému konkurenčnímu seriálu "Hrdinů". Bohužel působí, jako by se někdo zasekl v počítačové hře - Chris Evans chodí pořád dokola po Hong Kongu, občas s někým prohodí pár slov o tajemném kufříku a občas vystřelí z pistole, aniž by ji držel v ruce (whoah!). Navíc nesnesitelná Dakota Fanning. ()

hazaba

Potenciál film má, bohužel jej režisér nedokázal vůbec využít. Ale aspoň se podíváme, jak to vypadá v Honkongu a hudba taky není špatná. Pár dobrých scén. ()

DHDV

Režisér odvedl práci, které hodně chybí do dokonalosti. Snaha o nějaké to žánrové zařazení se tam objeví, jen ale objeví. Trochu se kradlo v různých filmech a asi se chtěli dostat někam tam, jak Noční hlídka. Nehledejte v tom to počinu nic originálního, je to jen kopie různých zajetých pravidel, které jsou v nějaké nepravidelnosti. Jediné co film drží pohromadě je herecké obsazení. Musím jen dát 2 hvězdy, neudrželo mě to při pozornosti. ()

Olík

Za celou dobu filmu jsem nepobral, zda jde o regulérní sci-fi thriller nebo biják pro děti. Banda lidiček s různými nadpřirozenými schopnostmi (něco mezi X-Meny a Heroes) v ne příliš originálním příběhu. Tři hvězdy za efekty a Djimona Hounsou. ()

char_t

Tohle měl být seriál! Dakota super, Chris naopak až na několik okamžiků naprosto tragický - nevýrazný a bez vývoje stejně jako jeho postava. ()

GOREGASM

Akční patlanina pro náctileté, kterou nespasí kdysi nadějný režisér, ani slušná ústřední dvojka. Pár dobrých momentů se sice najde, ale na pokrytí nedodělaného příběhu (který by potřeboval k rozumnému rozpracování minimálně tříhodinovou stopáž a rafinovanější scénáristy) to nestačí. Konec potom nasazuje celému nedodělku opravdovou korunu. 35% ()

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

07.09.2012

Klasický hororový román Mary Shelleyové byl zfilmován už nespočetněkrát... a ještě nás pěkných pár verzí čeká. Každá bude jiná. Nedávno dotočené I, Frankenstein australského režiséra Stuarta… (více)

Režisér Sherlocka cestuje časem

Režisér Sherlocka cestuje časem

15.08.2010

Paul McGuigan (foto) svými prvními filmy (u nás známe hlavně Nabít a zabít) sice zaujal, ale velkou díru do světa neudělal. Push vyloženě zklamalo. Za zářivý comeback však můžeme považovat režii dvou… (více)

Filmové kočky: Nová generace

Filmové kočky: Nová generace

27.01.2009

Jen předevčírem jsme psali o možné trojce Charlieho andílků, ve které by Drew, Cameron a Lucy dostaly mladší posilu. Už se i ví, kdo by to měl být – o filmovou kariéru se pokoušející Rihanna. A to… (více)

Bourne potkává X-Men

Bourne potkává X-Men

16.06.2008

Tak by se dal zjednodušeně popsat sci-fi thriller Push, který právě natáčí Paul McGuigan (Nabít a zabít). Odehrává se v tajném světě psychické špionáže. Chris Evans hraje mladíka Nicka, jehož otec… (více)