Dva bratři se rozhodnou unést dceru jednoho zazobaného chlápka. Avšak vše se (jako obvykle) zamotá a bratři nedostanou ani korunu a ocitnou se v pěkném maléru. Chatka, ve které ukrývají unesenou, je odříznutá od civilizace, navíc mají v patách gangstery, ti je mají za úkol zlikvidovat a dovézt dívku do bezpečí. A tak jim nezbývá nic jiného, než se dát na útěk. K jejich smůle naráž na opuštěné stavení, ve kterém je čekají větší hrůzy, než si kdo z nich dokáže představit. (Ssimca)

drackula

Prvých zhruba 50 minút bolo neuveriteľne slabých. Z nudy ma občas vytrhol nejaký ten podarený vtip, ale tých nebolo veľa, takže ma úvod sklamal. V momente keď film prešiel z roviny komédie do roviny horroru bolo to o niečo lepšie. A dokonca som sa aj bavil :) Film to teda nieje zlý, ale je to priemer. 55 % ()

Guzo

Jedna hvězdička za unesenou blondýnku, víc si u mě Cottage nezaslouží, britský humor se mi asi fakt líbí jen v sitcomech. ()

vaja

Hororová komedie se suchým černým humorem. Jde tady poznat země původu... Zkombinování únosu, útěku a masakru ve vesnici byl lepší než dobrý nápad - alespoň se střídá prostředí, když je závěr jasně předurčen... Odpadávající těla "hezky" odsýpají. Herci zvládli zahrát v rámci možností na jedničku. Nerada bych teď zněla jako nějaký psychopat, ale překvapovala mě invence ve způsobech zabíjení... No nenudila jsem se! ()

Wally

Tak tohle mne bavilo...pravá britská komedie s typickým britských suchým černočerným humorem. A. Serkis si bohužel vybral za parťáka pro zločin svého uťáplého a uřvaného bratra. K jeho smůle se ani J. Ellison (to je tělo!)nechová jako standardní oběť únosu a tak je zaděláno na hromadu problémů a 'komických' situací. Do všeho se pak přidá tajemná postava na nedalekém statku... Pro mne zábavná záležitost za 3* ()

showxman

Ticho před bouří, tak by se dal charakterizovat slabší a pomalejší rozjezd. Ten je však po první zdlouhavé půl hodině vykoupen dobře vypadajícími vyvražďovačkami a ještě lépe vypadající Jennifer Ellison. Ještě trocha toho britského humoru a Cottage je na světě. ()

Dr.Horror

V některých scénach vyloženě komedie s absurdním britským humorem, ale v hororových scénách film rychle zvážní a navodí správnou atmosféru. Vše podáno s nadhledem. Mi tento mix vyloženě sedl. Některé scény jsou nezapomenutelné - zejména ty vtipné. ()

MareT.

Fakt mile prekvapeni. A dal bych i 4, ale ke konci to sklouzlo k utahane nude, kde vsichni jen krici a to mi nesedlo v kontrastu k prvni super napinave a mistama extremne vtipne pulce. ()

Teabag

Oukej, hraje v tom Andy Serkis, ale tím pozitiva asi končí... Postava, kterou hraje Reece Shearsmith, je neskutečně otravná, podobně jako Jennifer Ellison, která je ale alespoň celkem hezká. Hororová komedie je nebezpečný žánr. Málokterá totiž dokáže neprolomit ten tenký led, na kterém stojí, a většina nakonec není ani komedií, ani hororem. A to je bohužel i případ The Cottage. ()

tenebrae86

A máme tu další film na mé oblíbené téma "lidské zrůdy", tentokrát z Velké Británie. Taky bych to trochu přirovnal k Hatchet, horor s prvky komedie, ne moc originální, ale s dobrou atmosférou a notnou dávkou pořádných gore efektů. Maska "zrůdy" sice nebyla nic moc, ale celkově jsem se dobře bavil. ()

wampire23

Celkom zábavný mix suchej anglickej komédie a krvavého slasheru. V niektorých ohľadoch podobné s filmom ,,Od súmraku do úsvitu" (najmä tie dve úplne rozdielne poňaté polovice). Ale Andy Serkis je ešte stále vo forme a dokáže utiahnuť film svojimi hláškami aj sám. Škoda toho pomalšieho úvodu. Mimochodom na Georgiu sa naozaj dobre pozerá:D. ()

Illy

Čisté čtyři, protože je tento film opravdu zábavný, britský černý humor, kvalitní gore, výborný Serkis. Doporučuji!! ()

Ronaldo79

Čekal jsem jednohubku, jakou byl třeba Victor Crowley, ale toto bylo více komedie než horor a když už horor tak mimořádně fádní s nepovedenou imitací Marilyn Masona v roli mutanta. Vtipů by se pár našlo, napočítal bych je na prstech ruky, atmosféra s tou jsem byl spokojen ve dvou momentech a to je sakra málo. 40% ()

mala_kea

Lehce podobné jako Hatchet, avšak jsou tyto dvě díla rozdílné. Černý humor je v tomto kousku zaručeně lepší, avšak děj je nerovnoměrný. Začátek skvělý, až výborný a divák si myslí, že se bude jednat o lehce kriminální děj a diváka to uvede do varu. Ovšem, jakmile z chaty zmizí Stacey a Peter začíná nudná, až únavná dějová etapa, která už jasně napoví, jak film dopadne.Takže hodnotím o něco méně, než jeho "protivník" hatchet ()

drankeryth

Super hororova komedia od Britov. Velmi zabavne spracovane dialogy medzi unoscami jednej zenskej, ktora stale dookola fakovala a nedala im vydychnut:) Jeden z nich dost casto dostaval do nosa a ten dalsi miesto vykupneho doniesol hlupe papierove kapesniky:) Do toho vsetkeho sa este zamiesal zdegenerovany vrah, ktory bol posadnuty zbieranim hlav od svojich obeti. Detaily zabijania su fakt skvelo urobene a dobre som sa bavil pocas celeho filmu. A povestny happy end ako byva vo filmoch sa tu nekona. Toto dielko sa tvorcom fakt vydarilo a preto mu davam styri hviezdicky. Na konci filmu ukazali, ze by aj mozno niekedy v buducnosti mohli urobit pokracovanie. Ja by som bol len rad, keby bola dvojka. ()

Raziel_cz

Hororová komedie ve stylu Doghousu. Klasický scénář: Britové jedou na venkov a tam se začnou dít věci. Do půlky černá komedie o neschopných kriminálnících – a skvělá. Potom se snímek zlomí v hodně nadsazený slasher – zábavný, ale to první se mi líbilo víc. Mimochodem, Andy Serkis je takový masér, až mě začalo mrzet, že ho mám zaškatulkovaného jako "toho chlápka, kterému voláte, když potřebujete motion-capturing". Musím se podívat na víc filmů, kde není CGI. ()

Charlie84

Zpočátku zábavná taškařice, která bohužel časem začíná nudit. Nedostatek šíleností, přehnaně vážná atmosféra především v druhé části a fakt, že hlavní hrdinka neukáže prsa, řadí tento počin v lepším přípdadě k průměru. Nepochopitelné bosenské lidovky suplující hudbu potěší. ()

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš