poster

Komapseumnida (TV seriál)

 • Jižní Korea

  고맙습니다

 • Velká Británie

  Thank You

Drama / Romantický

Jižní Korea, 2007, 16x60 min

Režie:

Jae-dong Lee

Scénář:

Kyeong-hee Lee
 • Sennhie
  *****

  Trochu hodně mě to minulo, ale to neznamená, že to není dobré. Jsem rád, že hereckého přehrávání zde bylo minimum a to jen u pár vedlejších postav. Co se malé Bom týče, tak ta mě nepřestávala překvapovat. Už jen pro její herecký výkon stojí za to tento seriál vidět. Nic nepředstírala, nepřehrávala, bylo vidět, že si to užívala. Vyzařovala z ní neskutečná energie.(26.4.2012)

 • Mkqp
  ****

  Kdyby tímto způsobem vychovávali své děti všichni rodiče, tak by na světě bylo mnohem lépe. Nádherný lidský příběh s perfektně zahranou maminkou " Hyo-jin Kong ", která na mě po herecké stránce působila přímo božsky.Velkou pochvalu za herecký výkon si také zaslouží maličká Bom a dědeček. Poslední díly mohly být sice lepší, ale celkově jsem spokojený.(3.9.2014)

 • elea
  *****

  Jedná se o korejský seriál! Dr. Min Ki Seo jel na ostrov Blue, aby splnil poslední přání své zesnulé přítelkyně. Jejím přání bylo, aby našel svobodnou matku Lee Young Shin s dcerou, která by nakažena virem HIV a omluvil se jí. Lee Young Shin se kromě nemocné dcery musela starat o nemocného dědečka, a v životě to neměla vůbec lehké. Ovšem se svým osudem se smířila a postupně si vytvořila určitý vztah k doktorovi, ktery se jí snažil pomoci, protože se cítil být vinen z dávné nehody.(17.2.2008)

 • lusota
  *****

  Samozřejmě, kdybych měla seriál dopodrobna rozpitvat z hlediska uměleckého a světové kinematografii přínosného, asi by to na tak vysoké hodnocení nebylo, ale proč se někdy nenechat unášet dojemným příběhem, příjemnými obličeji a nepřemýšlet nad tím, jestli je to, na co se dívám, dost art a cool??? Komapseumnida mě velmi bavila, na přehrávání Korejců si začínám zvykat a SPOILER nadšeně musím zkonstatovat, že jsem fakt ráda, že Anděl zvítězil nad Čumílkem.(13.5.2015)

 • Lacike
  **

  Sorry, ze som svojim hodnotenim znizil celkove hodnotenie o 3%, ale mna to vôbec nechytilo. Asi mam prilis tvrde srdce. ;-). Po 1st Shop of Coffee Prince a Snow Queen je to tretie dorama, ktore som videl a uz je definitivne jasne, ze tento zaner mi nesedi. Nie je to tym, ze by som nemal rad romantiky. Videl som kopu korejskych melodram, ktore ma dojali k slzam, ale ich serialy ma nudia. Na jednej strane sice pridu so zaujimavym nametom, ale na druhej strane je casto tak chatrny, ze by vystacil iba film. V serialovej podobe je neskutocne natahovany tym najprimitivnejsim sposobom. Postavy sa neustale bavia o banalnych malickostiach, ktore nikam neposuvaju dej. Rozhodne mi tu chybaju nejake poriadne podzapletky, ktore by ospravedlnili spracovanie do 16 dielov, ked by sa to v pohode dalo spracovat do 2-3 dielov a o nic podstatne by divak neprisiel. Ale ako tak vidim nadsene ohlasi od neznejsieho pohlavia, tak na cielove publikum to napriek spomenutym nedostatkom dokonale funguje. Aj ja by som sa rad nechal dojat, ale asi do cielovky nepatrim. 5/10.(18.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace