Reklama

Reklama

Komapseumnida

(seriál)
všechny plakáty

Epizody(16)

Obsahy(1)

Doktor Min Ki Seo přijíždí na Blue Island, aby splnil poslední přání své zesnulé přítelkyně. Přála si, aby se za ní omluvil holčičce, na kterou nešťastnou náhodou při operaci přenesla virus HIV. Min Ki Seo postupně poznává sedmiletou Bom i její matku Lee Young Shin, která sama zvládá dceru i dědečka, který trpí Alzhaimerem. Z arogantního člověka se mění na dobrosrdečného a starostlivého muže. (Pethushka)

(více)

Recenze (14)

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Velké zklamání při tom vysokém hodnocení zde, končím po 6. části. Předně celá zápletka působí až příliš uměle a nereálně, ale to by ještě nebyl takový problém, to se týká více seriálů. Nicméně několik dílů jsem čekal kdy mne celé dění osloví. Marně. Mnohé "zábavné" vsuvky včetně dědy na mne moc nepůsobily, snaha o emotivnost je až příliš okatá, některé situace přespříliš vykonstruované, zkrátka u srdce mne to nechytlo i díky slabým vedlejším postavám, tudíž půjdu v hodnocení proti proudu. Věřím, že sledovat by se to nějak dalo, ale tu vůli pustit si ještě další díl už jsem po 6. části nenašel. ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Bože můj..., miluju anděla ahjussiho, miluju Bom a její mámu, miluju dědečka a dala bych si čokoládový koláček. Víc takových příběhů, které musí rozpustit i kámen. Víc seriálů, kterým věříte od první do poslední minuty, protože to všechno se může v životě stát. Co může... takových příběhu jsou kolem nás stovky, stačí se jenom rozhlédnout. Tady se nedá nic psát, podívejte se na to sami. ()

Reklama

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Něuvěřitelně nádherné a lidské dorama, které musí dojmout i to nejtvrdší srdce. Rozhodně se jedná o jednu z nejkrásnějších věcí, kterou jsem kdy viděla. Bom, Young Shin, doktor Min i dědeček mi budou moc chybět. Obzvlášť herec, který ztvárnil dědečka, by si zasloužil stovky ocenění. Bylo mi ctí dívat se. 5* ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Přeloženo. (Není to špatný seriál, ale jako film by to bylo mnohem lepší. Přijde mi, že se to celé skládalo z vata-vata-vata-vata-vata-zajímavá scéna-vata-vata-vata-vata. Je to sice smutný, ale i tak mě to za srdce moc nevzalo, herecké výkony ani postavy nebyly moc zajímavé a celkově se to celé pohybovala v rámci průměru a přiznám se, že jsem některé scény přeskakovala, protože mě nudily. Nebudu to nadhodnocovat, jen protože tam je holčička, co má AIDS, a ona i celá její rodina to mají těžký. Podání mi nesedlo, jak jsem říkala, být to film, určitě by to byla pecka, ale takhle je to nedochucená řídká kaše. Navíc mně děsně lezlo na nervy, jak ta holka bulela. Hodně hodně slabé 3*.) ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Sorry, ze som svojim hodnotenim znizil celkove hodnotenie o 3%, ale mna to vôbec nechytilo. Asi mam prilis tvrde srdce. ;-). Po 1st Shop of Coffee Prince a Snow Queen je to tretie dorama, ktore som videl a uz je definitivne jasne, ze tento zaner mi nesedi. Nie je to tym, ze by som nemal rad romantiky. Videl som kopu korejskych melodram, ktore ma dojali k slzam, ale ich serialy ma nudia. Na jednej strane sice pridu so zaujimavym nametom, ale na druhej strane je casto tak chatrny, ze by vystacil iba film. V serialovej podobe je neskutocne natahovany tym najprimitivnejsim sposobom. Postavy sa neustale bavia o banalnych malickostiach, ktore nikam neposuvaju dej. Rozhodne mi tu chybaju nejake poriadne podzapletky, ktore by ospravedlnili spracovanie do 16 dielov, ked by sa to v pohode dalo spracovat do 2-3 dielov a o nic podstatne by divak neprisiel. Ale ako tak vidim nadsene ohlasy od neznejsieho pohlavia, tak na cielove publikum to napriek spomenutym nedostatkom dokonale funguje. Aj ja by som sa rad nechal dojat, ale asi do cielovky nepatrim. 5/10. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama