Malý Rambo

• Velká Británie Son of Rambow (více)

Když Will Proudfoot vymýšlí útěk z domova narazí na Lee Cartera, školního rváče. Vyzbrojí se videokamerou a filmem Rambo: První krev. Společně objeví, že jejich vynalézavá a někdy trochu nešťastná filmová dobrodružství mohou začít! (oficiální text distributora)

Zodiak455

Čekal jsem víc než jen to že se parta kluků pokusí natočit film.Byl jsem na ten film velice natěšený ale musím doopravdy říct že mě velmi zklamal. ()

KdG

Celkem dobrá myšlenka parodovat Ramba, ale to ztvárnění a omáčka okolo (církev, francouzi, mezilidské vztahy ...) film degraduje. Je to málo vtipné a spíš místy smutné a divné, takže to není ani moc pro děti. ()

Scraffy

Príjemný film, ktorý sa na nič nehrá a ponúka skvelú zábavu pre celú rodinu. Scenár je hravý a celkovo je sa na čo pozerať. Užil som si to. ()

ab.dul

Film byl pro mě zklámáním. Čekal jsem, že se občas i zasměji, ale to by muselo být čemu. U filmu jsem se doslova nudil. Ty tři hvězdičky jen kvůli konci, který se mi líbil. ()

Mes-siah

Skvelý európsky film o priatelstve a o vztahoch, ktoré sú v živote človeka velmi dôležité. A o tom je celý film. Moc komédia to síce nieje, ale budiš, dalo sa zasmiať aj keď to bolo na vážnu tému. A ktomu na európsky film s happy endom, vec neštandartná. (26.01.2009) ()

MirkaP

Super filmík. Trošku mi připomněl české Pány kluky. No a na konec jsem si spolu s plukovníkem pěkně zabrečela. ()

kubilov

Není to komedie, ani jednou jsem se nezasmál. Není to seriózní film, při sledování mi bylo spíš trapně. Není to ani dobrá parodie, ta je vtipná, ale tohle ne. Nemá to dobré herce, na děti se prostě až na zářné výjimky nedokážu ve filmu dívat. Jednoduše nadhodnocená ptákovina. ()

moviepill

Čakal som hovadinu a dočkal som sa nadpriemerného filmového zážitku! Humor a dráma (najmä v závere) v jednom. Detskí protagonisti hrajú výborne a téma kontrastu voľnej a príliš konzervatívnej výchovy bola majstrovsky spracovaná. Skrátka, táto komédia s prvkami drámy ma určite neokradla o vzácny čas, naopak mi niečo dala. Bravo! ()

route60

Přiznám se že jsem čekal blbost a dostal jsem příjemný dětský film na který se dá koukat a nepusobí trapně. ()

Fanynka19

Opravdu krásný a dojemný film, u kterého jsem na konci plakala. Nikdy bych tomu taky nevěřila že budu plakat u Ramba! :o) ()

wray

neviem ci mame na to v slovencine vyraz ale proste taky "feel good" film. Davam mu (iba) 2 hviezdicky aj ked si asi zasluzi viac iba preto, lebo mi osobne nesedia britske veci, a 80te roky. Avsak objektivne - naozaj to bola prijemna komedia/drama. Detske dobrodruzstva, krasna nostalgia z Anglicka 80tych rokov, podtrhnuta soundtrackom (i ked to si asi vychutnaju iba Britski divaci co to zazili), "dobro zvitazi nad zlom" a nejake to moralne ponaucenie, proste prijemny film pri ktorom aj ak sa nebudete smiat - budete sa aspon usmievat. Dokonca este aj ta myslienka - natocit amatersky film - to mi pripomina mna ked som bol maly - ano, je to urcite dobry film, ale nemozem si pomoct - nesadlo mi ze to bolo britske :) ()