Teen prostředí ze střední obvykle zaručuje, že bude chodit nebo alespoň spát každý s každým a je to tak i zde. Tolik zvratů a tolik posunů v charakterech postav, že nevěřím, že se všechny 3 série odehrávají během dvou let. Ale stejně jsem ráda, že jsem se dala do sledování tohoto seriálu. Je takový milý :-) Shlédnuto za 2 a půl dne během nemoci.(31.5.2015)

Nikterak originální, ani geniálně zpracované, ale neskutečně chytlavé. Zápory tu jsou, závažná témata jsou zpracovaná jen povrchně, občas je SON až příliš americky korektní, nepříliš nápadité úvodní titulky a třetí série lehce (těžce) skřípe. Nadruhou stranu seriál nabízí přesně vyvážený kokteil humoru a dramatu, dokáže být vážný i odlehčený v těch správných momentech, nenajdeme zde žádné samoúčelné (nebo jen minimum) vztahové zvraty. Když k tomu přičteme zástup sympatických postav a Spashley, nejleší pár co se objevil na televizních obrazovkách, tak dostaneme seriálovou pecku, která dokáže neuvěřitelně strhnout, pokud jí dáte šanci. Budete mi chybět holky...(15.9.2011)

Tenhle seriál jsem si chtěla jen pustit z nudy a stal se mezi mojí životní záležitostí.Stala jsem se do něho blázen po prvním díle jsem musela shlédnou další a další všechny tři série jsem shlédla za pouhé dva dny a když jsem si uvědomila že už žádný nový díl neuvidím byla jsem strašně smutná a zárověn nadšená na jaký to úžasný seriál jsem se dívala,ani u jednoho dílu jsem se upřímně ani minutu nenudila přímo jsem hltala každou sekundu k sekundě,uběhl necelý měsíc co jsem seriál shlédla a pořád si do ten pouštím uvodní písen a vzpomínám na něho pořád ho mám v hlavě a i budu.Tento seriál mě naučil toho hodně,je to takový teenegerský film.Mám strašnou chut se na něho znovu podívat ale vím že nemůžu protože budu na něho zase moc vzpomínat.Každý kdo přemýšlí o tom jestli shlédnou tento seriál jednoznačně vám odpovím STOJÍ TO ZA TO! dávám pět hvězdiček protože tento seriál by si zasloužil i více jsem neskutečně ohromena! :) Ashley and Spencer = Spashley :*(6.1.2014)

South of nowhere je neobvyklým seriálem pro mladé o mladých, vyprávějící všemožné vztahové příhody a nehody, ale hlavně ukazuje partnerský vztah dvou lesbiček, jejichž život se o tolik neliší od normálních vztahů. A je vlastně i nenásilnou výchovnou formou pro ty, kteří si doposud nezvykli na svět s 4% populací. Sice neustálé střídání a míchání jednotlivých párů je po několika dílech úmorné a téměř protivné, naštěstí tvůrci jednotlivé "střídání stráží" ozvláštní změnou daných charakterů, takže vám to nepřijde jako deja vú, ale udrží vaší pozornost a donutí vás zajímat se o ten či onen "nový" vztah. Seriál je lákavý pro mladou generaci také proto, že díky umístění příběhu do LA, mekky showbyznysu, jsou neustále přítomny pop kulturní narážky na všemožné seriály, filmy, herce a zpěváky a všudypřítomnou MTV.(24.6.2011)

V podstatě více jako celek schizofrenní než co do motivací chvályhodný projekt - Podotýkám, že chvályhodný v důsledku konceptuelně.. - u něhož si však především nejsem vůbec jist, zda se, jak ve své chytré úvaze naznačuje Jirka Flígl, opravdu dostane k té cílovce, již by zvládl nejvhodněji, potažmo patrně měl, zejména ovlivnit.. Bylo by to hezké, já tomu ovšem nevěřím..(9.3.2017)

• - Závěr seriálu si mohli napsat fanoušci sami. (Lenny.M)

• - Mandy Musgrave si dodnes vyčítá, že při prvním polibku Ashley (Mandy Musgrave) a Spencer (Gabrielle Christian) zakrývala divákům výhled rukou. (Lenny.M)

• - Mandy Musgrave a Matt Cohen kvůli obavám z reakcí fanoušků dlouho svůj vztah a následně i zasnoubení před veřejností tajili. (Lenny.M)