Tenhle seriál jsem si chtěla jen pustit z nudy a stal se mezi mojí životní záležitostí.Stala jsem se do něho blázen po prvním díle jsem musela shlédnou další a další všechny tři série jsem shlédla za pouhé dva dny a když jsem si uvědomila že už žádný nový díl neuvidím byla jsem strašně smutná a zárověn nadšená na jaký to úžasný seriál jsem se dívala,ani u jednoho dílu jsem se upřímně ani minutu nenudila přímo jsem hltala každou sekundu k sekundě,uběhl necelý měsíc co jsem seriál shlédla a pořád si do ten pouštím uvodní písen a vzpomínám na něho pořád ho mám v hlavě a i budu.Tento seriál mě naučil toho hodně,je to takový teenegerský film.Mám strašnou chut se na něho znovu podívat ale vím že nemůžu protože budu na něho zase moc vzpomínat.Každý kdo přemýšlí o tom jestli shlédnou tento seriál jednoznačně vám odpovím STOJÍ TO ZA TO! dávám pět hvězdiček protože tento seriál by si zasloužil i více jsem neskutečně ohromena! :) Ashley and Spencer = Spashley :*(6.1.2014)

Jistě, střední v L.A., každý to zná. SoN mimo teenage randění řeší citlivá témata, která jsou opravdu dobře natočená. Herci byli vybraní dobře a líbí se mi, že každá epizoda měla jen 20min, protože tím se seriál vyhnul zbytečným dlouhým nudným scénám a má dobrý spád. 1. řada - 9/10; 2. řada - 8/10; 3. řada 7/10;(3.8.2011)

Teen prostředí ze střední obvykle zaručuje, že bude chodit nebo alespoň spát každý s každým a je to tak i zde. Tolik zvratů a tolik posunů v charakterech postav, že nevěřím, že se všechny 3 série odehrávají během dvou let. Ale stejně jsem ráda, že jsem se dala do sledování tohoto seriálu. Je takový milý :-) Shlédnuto za 2 a půl dne během nemoci.(31.5.2015)

Jistě, je to L.A., americká střední plná krásných lidí, sportu, roztleskávaček, lásky, přátelství, sexu a rivality. Přesto je South of Nowhere v mnohém unikátní a dovolím si prohlásíit, že se nejedná o pouhou teenagerovskou vymývačku mozku, ale minimálně o hodně dobrou oddechovou zábavu. EDIT: No, v tom jsem se možná trochu unáhlila. Ve svém žánru zůstává SoN pouhým průměrem.(17.11.2008)

Riziko spoilerů 1. série - 70% - Údajně malý klenot je zatím malým zklamáním. Ashley jako holka od rány skvělá, Aiden jako záměrně nadsazený sukničkář jakbysmet, ale Spencer jako dobrosrdečná hlavní hrdinka už má svoje mouchy a další rozdělení postav na naprosto upřímné přátele a zákeřnou a pomlouvačnou partu roztleskávaček v čele s Madison je naivní tak moc, že některé situace vůbec nemůžu brát vážně. Tam, kde má fungovat partnerská chemie, tam funguje na jedničku, ale ta do očí bijící prvoplánovost zatím tahá výsledek prudce dolů. 2. série - 60% - Výtky zůstávají podobné, ale kladů bohužel moc nepřibylo. Snad jen z Aidena je definitivně hlavní tahoun seriálu, který svým nenuceně sympatickým vystupováním potěší, ale zbytek osazenstva zklamal rozhodně víc než minule. Vždyť už ani Ashley se nedokáže chovat věrohodně a každá maličkost je důvodem k hádce, kterou smaže až závěrečné objetí od Spencer. Ostatní dějové zápletky jen kloužou po povrchu a občas působí víc jako rady, jak si poradit s homosexualitou / závislostí / těhotenstvím. Na rozpačitý průměr tak druhou sérii vytahuje chytlavější úvodní píseň, Aiden, stále relativně příjemné prostředí a překvapivě velmi dobře fungující finále. 3. série + webizody The Day After a Five Years Later - 50% - Další kvalitativní propad a definitivní ignorace většiny postav. Z Kyly je vrcholně otravná figurka, Ashley neví, co chce a i Aiden už občas vyměkne. Posledním sympaťákem tak až do konce zůstává Glen, který přes hvězdu či závisláka dozrál do lehce rebelantského a outsiderského archetypu á la Pacey Witter z Dawson's Creek. Základním problémem ale je, že vztah Spencer a Ashley mě postupem času definitivně přestal zajímat. Když jsou spolu, tak se hádají, když nejsou spolu, tak na sebe myslí a když má jedna nebo druhá něco s někým jiným, její drahá polovička to se sladkým úsměvem umí odpustit. Díky, ale ne. Finále funguje, i když závěrečné pospojování postav zavání škatulaty "kdo zbyl na koho". A být fanoušek Spashley, tak možná i ukápne slza, ale takhle zůstal jenom lehký úsměv a nechápavě zvednuté obočí nad zbytečností dvou kratičkých dovětků. Nebýt to poslední sezóna a kdybych nebyl lehce nostalgický nad tím, že jsem s nimi všemi prožil tři sezóny, možná by to nebyl ani ten podprůměr.(28.7.2009)

• - Mandy Musgrave si dodnes vyčítá, že při prvním polibku Ashley (Mandy Musgrave) a Spencer (Gabrielle Christian) zakrývala divákům výhled rukou. (Lenny.M)

• - Oficiální zdůvodnění ukončení seriálu bylo rozhodnutí stanice zaměřit se na ještě mladší diváky, a to dívky ve věku 12-15 let, čemuž seriál již nadále neodpovídal. (Lenny.M)

• - Závěr seriálu si mohli napsat fanoušci sami. (Lenny.M)