Vzájemná objetí

• Německo

Gemeinsam stärker - Personal Effects

Vzájomné objatia

USA / Německo, 2009, 110 min

Na drama necekane klidne tempo a spousta peknych detailnich zaberu, ktere umocnuji emoce. Ashton byl vyborny, i kdyz mel skoro porad na hlave cepici nebo kureci prevlek a chodil tak, jako by mel v zadku rozevreny destnik. Musim vyzdvihnout i postavu neslysiciho Claye, ktereho vyborne ztvarnil Spencer Hudson. Prijemne prekvapeni s prijemnou hudbou.(13.1.2012)

• jhrasko

A PERSONAL EFFECT TO ME: toto bol veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi SLABÝ FILM. Chudák A.Kutcher, chce to fakt konečne rolu, v ktorej bude mať čo hrať, tu bol bohužiaľ (vlastnými slovami) "a fucking chicken". Nedá sa vedľa seba LEN TAK postaviť podobnými tragédiami poznamenané postavy a čakať, že to citovo zafunguje. Extrémny smútok zo straty milovanej osoby sa na diváka neprenesie tým, že sa o postave stále hovorí, chce to i trocha scenáristickej a dramaturgickej logiky - sledovať viacej život okolo seba (a viacej filmov). A tak ako jediné, čo u mňa zafungovalo bolo - POZOR SPOILER (úplne prvý, ktorý som kedy použil) - keď Linda po druhej spoločnej svadbe skočí po Walterovi a rozdajú si to v telocvični. Tomu som fakt uveril, že to stálo za to !(3.8.2009)

Hodně nenápadné drama, které určitě mohlo dopadnout líp nebýt Kutchera (asi je móda do něj kopat - ale proč ne), protože ten za celý film z kapsy vytáh pouze 2 výrazy, a to na takovou roli opravdu nestačí. Nicméně, i přes to u mě převládá spíš spokojenost. Je to zásluhou pomalu plynoucího děje, krásné Michelle (i v těch 50 je k nakousnutí) a toho neslunečného studeného počasí, které alespoň u mě působilo dost depresivně...Slabší 4 => 6.5/10(26.12.2009)

Ukázky slibovaly zajímavou romanci s tématem hodným filmového zpracování, ale film mi nabídl jen prázdné pohledy Ashtona Kutchera (mám ho ráda, ale tady se moc nepředvedl) a Michelle Pfeiffer, která s ním tak trochu manipulovala. Občas mě to nudilo, občas jsem se trochu vžila do kůže herců, a nebýt toho konce, který mě dojal, byly by to za 2*. Mohlo tu být trošičku víc nadhledu a humoru, ten jsem dost postrádala.(18.9.2011)

Odedneška můžeme Ashtona Kutchera považovat za skutečného profesionála. Pro autenticitu své role už herci udělaly mnohé - Renée Zellweger přibrala 10 kilogramů, Daniel Day-Lewis trávil své osobní volno na invalidním vozíku, Dustin Hoffman pracoval s autistickými pacienty, Anthony Hopkins navštěvoval vězení a soudní procesy, ale jenom Ashton si kvůli dokonalému ztvárnění mladíka majícího vztah se staří ženou (Michelle Pfeiffer) nastěhoval do ložnice o patnáct let starší Demi Moore :D „to sú veci, které cením“(2.2.2012)

• - Premiéra filmu se odehrála v naprosto nehollywoodském stylu v lowa City, kde měla vydělat peníze na pomoc tamním lidem postiženým záplavami. (Olík)

• - Při znázornění muže, majícího vztah se starší ženou, mohl Ashton Kutcher čerpat z vlastního života. V době natáčen žil s o patnáct let starší Demi Moore. (Olík)

• - V skutočnom živote študoval Ashton Kutcher na Univerzite v Iowe, odbor biochemické inžinierstvo. Vo filme nosil potítka a čiapku tejto univerzity. (U_S_O)