poster

Odpočívadlo 2: Neohlížej se

 • USA

  Rest Stop: Don't Look Back

 • Slovensko

  Odpočívadlo smrti 2

Thriller / Horor

USA, 2008, 85 min

Komentáře uživatelů k filmu (59)

 • herr_carter
  odpad!

  U některých obzvláště kvalitních filmů mi většinou stačí klíčových 3-5 minut v jakémkoliv úseku k tomu, abych si ihned udělal obrázek o výjimečnosti a uniqu promítáného kusu..Zde tomu nebylo jinak, film tak brilantní a pro filmové dějiny nezbytný, že stačí pouze šikovně česky pojmenovat oficiální název a musí být hned jasný,odkud vítr vane..takže jednohlasně: BRAVO!................moje hodnocení = 0 z 10.(28.3.2017)

 • Pitryx
  ***

  Příběh se plně nese v duchu prvního filmu, nezdá se mi, že by byl v něčem horší, nebo lepší. Proto jej také hodnotím naprosto shodně. Myslím, že trojka by vůbec nebyla na škodu, ale pokud nebude, tak se také nic nestane. Já osobně bych ji uvítal. 8102/8511(10.3.2014)

 • Taškář
  ****

  kupodivu lepší než první, trochu nudný díl ...(31.1.2015)

 • Cechyno4
  *

  Podíval jsem se na to jen proto, že jsem viděl první díl. Divil jsem se tomu, že něco takového jako je Rest stop se dočkalo pokračování. Z filmu nemám vůbec dobrý pocit. Celou dobu přemýšlet nad tím jestli to co se ve filmu děje je realita nebo se to některému z hlavních hrdinů jen zdá. To mě vážně nebaví. Dám jednu hvězdu za scény, kdy vrah vytrhává oko. Ovšem nebyl jsem moc daleko od rozhodnutí dát odpad. Jestli jste někdo neviděli jedničku, dvojka je zbytečná !(10.10.2010)

 • Hingis
  odpad!

  Nesmyslné vrtání kolen, vrah ze motivu, začáteční extra divná scéna a konec bez konce..ne, tohle vážně není dobrej film. Ani dobré béčko..fakt slabý..(9.8.2013)

 • Neklan006
  **

  jak píše kolega Campbell. no ale na muj vkus trochu moc scén pořád s nějakejma vrtačkama(5.4.2014)

 • MickeyStuma
  ***

  Volné pokračování o podivné rodince a žlutém pickupu s vraždícím řidičem se striktně drží zavedené šablony a tak tu máme nejen nové postavy hledající pár z předešlého snímku, ale o poznání i více naturalistického mučení a daleko více zvráceností a krve. Bohužel se to opětovně neobešlo bez mnoha nelogičností a absurdních situací. Místy se děj zcela zbytečně natahuje, což brzdí svůj přirozený rytmus. Dá se to pochopit s ohledem na nízký rozpočet, ale na druhou stranu mohl být alespoň daleko více propracovanější scénář. Dohromady tedy snímek nepřináší nic nového a dle svého žánru nic patřičného. Jeví se proto toto pokračování jako zcela zbytečným, byť se navazovat stalo nějak módou.(12.3.2016)

 • PORTER44
  *

  Horor to sice je ,ale je to pořád dokola parta mladíků zabloudí v lese pak se objeví šílenec a začne je týrat,našroubuje mladíkovy hřebíky do kolena on si je vytrhne a vesele jde dál.Nemá to žádný zajímavý příběh a ani herecký výkony nestojí za nic.(6.4.2014)

 • SZYslak
  **

  Odpočívadlo 2: Neohlížej se, jde za námi kůň. Director's foreskin cut. Natočeno pod záštitou ŘSD. Musíme to opravit.(2.2.2015)

 • Lou_Pagi
  *

  Né nic jako - skoro nula. Byla jen pěkná mrazivá atmosféra do prvního provrtaného kolena, pak už z toho byl jen hnůj. Fuj tajkxl. Nebrat.(3.2.2015)

 • Ruslan
  *

  Absolutně jsem nepochopil děj , co byla skutečnost a co ne , ve finále z toho vznikl jeden velký bordel. Závěr filmu už byl jen pomyslnou kyselou višní na nedobrém dortu. 1 hvězdu uděluji za celkem sympatické herce , ale doopravdy jen sympatické. Co se týká děje tak ten je za 0, nedoporučuji(3.2.2015)

 • Kacaa26
  *

  S velkým vypětím všech sil dávám alespoň jednu hvězdu a to proto, že se mi líbí místo, kde se to natáčelo. Co si budeme povídat, vzbuzuje přinejmenším podezření a vlezlý pocit vkrádavého strachu. Na film jsem se koukla jen proto, že jsem omylem předtím viděla jedničku, která mě taky sice úplně nenadchla, ale ačkoliv byl děj takový nijaký, nechalo to ve mě onen nepříjemný pocit "radši si rozsviť ve všech místnostech a ujisti se, že tam nikdo není". Tohle byla slátanina od začátku do konce. No konec, ten bych nejradši zmuchlala, zapálila a spláchla do kanálu, to fakt nešlo. Chaotický děj v celém filmu, naprosto nechápete nic, co se tam odehrává. Sice se tam má vysvětlit, proč pan řidič žluté dodávky dělá to, co dělá a vlastně se i přijde na to, jak ho zastavit (způsob, jak ho zastavit je už hooodně debilní mysticko - duchařsko vymítačská sra*ka), jenže to k údivu všech po velké oslavě stejně nezafunguje! Tam už sprásknete ruce a zeptáte se, tak o čem to sakra je? Spoustu scén mi přijde i dost zbytečných, ale on celý ten film je tak trochu... zbytečný. Neodnesla jsem si z toho nic. Ani zážitek, ani znechucení, překvapení, zklamání... Ztracených 80 minut filmového života.(3.2.2015)

 • StanleyVanH
  *****

  Nevím, mě tyhle masakrovinky prostě baví, i když je to furt na jedno brdo.(9.3.2016)

 • pájap
  ***

  jak už to tak u dvojek bývá..daleko větší masakr..ale dobrý....(19.10.2017)

 • Deacon59
  **

  Zhlédl jsem druhý díl hned po prvním, bohužel tenhle film je výrazně slabší. Je tam sice náznak nějakého vysvětlení, ale nějak to nesedí dohromady. Snové sekvence film ještě více zamotávají a je v tom guláš. Myslím, že druhý díl nebylo potřeba točit.(31.5.2011)

 • Archangel_P
  *

  Tak tohle ale vůbec nedávalo smysl. V televizi nic nebylo, tak jsem nějak narazil na tohle. Ze začátku to ještě tak hrozně nevypadalo, docela zajímavé, žádný problém. Pak se ale děj a celý příběh otočil o 180°. Vše přestávalo nějak zapadat do kontextu dosavadní části filmu a děj se začal vyplňovat nesmysly a neduchaplnými blbostmi. Hlavnímu hrdinovi byly zhruba uprostřed filmu do kolena vyvrtány otvory s poloměrem průměrného palce, načež mu do zmiňovaných otvorů byly vraženy hřeby. O několik okamžiků dále nám již voják - hlavní hrdina - běhá po venku, padá na kolena a nějaké známky o nesnesitelné bolesti, kterou musel pociťovat, na něm nejsou znát. Nevím, zda je to chyba filmu nebo mají vojáci US Army hodně tvrdý výcvik, popřípadě může náš hlavní hrdina trpět kongenitální analgezií. Na film jsem se dokoukal jen ze zvědavosti, zda může být konec ještě horší, než dosavadní film a dočkal jsem se. Konec bylo nesmyslné završení celkově nesmyslného filmu. Dávám jednu hvězdičku, za zpracování scény s vrtáním kolene.(24.6.2014)

 • poky_1
  *

  Stačilo mi vidět pár scén z filmu a není o čem ...(3.2.2015)

 • LukasMaly
  ***

  Začátek filmu hezký. Bratr zmizelého Jessieho a jeho přítelkyně se vrátil z armády, rozhodl se po nich pátrat, přibral svou milou s kamarádem a jeli po jejich stopě. Setkali se s obsluhou benzínky, starším zamlklým podivínem, který jim řekl o nějaké indiánské legendě. Ta dost věcí, které jsem nechápal vysvětlila, ale také film posunula do říše nemrtvých, což z filmu udělalo trochu frašku.. Oproti jedničce zklamání, avšak za dobré efekty, šikovné herce a trochu strachu, který mi film nahnal dávám 60%.(29.8.2016)

 • Jarsey
  *

  Mám trochu smíšené pocity. Buď jsem první díl přecenila, když jsem teď zjistila (nebo možná nezjistila), jak to vlastně bylo a co bylo motivem únosů a vražd, nebo ten druhý je typická slátanina, která se snaží vysvětlit něco, ale do čeho se sama tak zamotá, že není cesty zpět. Z prvního dílu jsem měla opravdu dobrý pocit, ale co je vlastně tohle pokračování? Duchařina smíchaná s nějakými gore prvky. Když už se zdálo, že se vše nějak vysvětlí a povede se ke zdárnému konci, dochází k dalším naprosto zbytečným přehmatům a "vylepšení", které nakonec celý film shazují a nejen tento, ale vlastně i pointu toho prvního filmu. Pro mě velké zklamání.(4.4.2018)

1 2 3 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace