Právnička Alexis se rozejde s přítelem, ale ten jí chce dokázat, že existují i horší muži. Ve hře se tak ocitá jeho kamarád Tank se spoustou špatných vlastností. Jenže tentokrát se hraje bez pravidel…  Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudsonová) se právě rozešla s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a chce si pořádně užívat svobody. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochoten udělat vše, aby se k němu vrátila. Najme si proto kamaráda Tanka (Dane Cook), aby milované dívce předvedl, že existují mnohem horší muži než on, a Alexis se pak znovu vrhla Dustinovi do náruče. Tank má totiž všechny špatné vlastnosti, jaké chlap může mít, i když uvnitř, někde hodně hluboko, je vlastně romantik... Alexis toužící po nezávislém flirtu sice není typickou romantickou hrdinkou, ale i když o to nestojí, nová láska visí ve vzduchu... Americkou romantickou komedii natočil režisér Howard Deutch. (oficiální text distributora)

ladko

"God, I'm a fag." Ono je to strašne nevyrovnané...A pritom to malo potenciál ísť veľmi vysoko. Film sa snaží byť pekne politicky nekorektný, ale často to vyznieva do stratena. Pekne to vidno na začiatočnom i konečnom "odpočítavaní", kde sa skvelé a poriadne vtipné momenty striedajú s takými, že človek má pocit, že ich snáď napísalo 12 ročné dieťa(so zmyslom pre humor na úrovni 11 ročného...). Naviac romantická línia je často divná...A film po svižnom začiatku trochu v druhej polovici stratil tempo i vtip, aby na konci zase pridal. Ja neviem no, taká jednoduchá, ale rozporuplná R-ková romantická komédia - a miestami debilná(ako tento komentár, ktorému snáď ani sám nerozumiem:D). Je to skôr na tri a pol a hviezdy, ale za ten jej zadok musím dať štyri hviezdy. A btw - cross joint z Pineapple expressu a cross pizza z tohoto filmu by tvorili pekný team:). ()

rikitiki

Okamžitě zapomenutelná záležitost - a ještě, že tak. Nudná historka o protivné slepici (mizerně zahrané K. Hudsonovou) mezi dvěma muži: stalkerským bývalým přítelem a trapným novým mužem v jejím životě. Legrácky na úrovni Prci, prci, prcičky, které se ale navíc tváří vážněji, protože tady jde přece o lásku, krunik, ne? ()

blackJag

"VYPADÁŠ JAKO BY CHEWBACCA A SNĚŽNÝ MUŽ MĚLI DÍTĚ, KTERÉ SE VYKADILO, TO HOVNO OSLEPLO A UDĚLALO TI ÚČES." Romantická komedie, která se snažila o nekorektní pohled a častokrát se jí to i povedlo. Dane Cook je v tomto ohledu dokonalý zjev, kterému huba jede jako rotační kulomet, což navíc dokáže podepřít vhodnou mimikou ("DĚLEJ, SAMO SE TO NEVYKOUŘÍ!), ale zapeklité zákruty zprofanovaného žánru ho brzdí v rozletu. Předně, těžko diváka přesvědčit, že by člověk, co se mu na začátku objevila v posteli modelka Mini Andenová ("JSEM SNAD NĚJAKÁ PÍCHAČKA?"), by se nějak zvlášť ucházel (neřkuli neodvratně toužil) o průměrné stvoření formátu Kate Hudsonové (neustále nás někdo přesvědčuje, že zrovna tato herečka je pro romantickou komedii zaručenou volbou, ale NENÍ!!), která si navíc opět neodpustila svou promenádu v podprsence, vypadající na ní jako motýlková náplast. Biggs zase (ve své klasické poloze) pomalu ale jistě leze na nerva, takže jedinou další životaschopnější figurou jest postava Tankova nadrženého tatíka, s gustem sehraná Alecem Baldwinem. Jako bavil jsem se, občas se i pochuti zasmál, ale zmíněné výtky platí dvakrát červeně podtrženy! "V LÁSCE MŮŽEŠ VĚŘIT JEN JEDNOMU. ŽÁDNÝ KAMARÁDCE, ANI SVÝMU ROZUMU. ALE TOMU HLÁSKU, CO MÁŠ VE SVÝ MRNDĚ." 60% ()

prsvl

Naprosto nekorektní a debilní sexistickej škvár, se schopností budovat zvrácenou morálku v dnešní společnosti puber'táků, ukazováním, že nejlepší systém je "použít a zahodit". S pomocí dementních vtipů a narážek na homosexualitu a monogamii tyto stereotypní a kreténský názory a la Maxim nebo Esquire "nádherně" ukotvuje. Příběh na nic a tak nesympatickou postavu jako byla ta Aleca Baldwina už jsem dlouho nikde neviděl. ()

Tomik.

Co na to říct? Alec Baldwin, Kate Hudson, Jason Biggs, po herecké stránce to z počátku nevypadalo vůbec špatně. Tím je ovšem výčet kvalit tohoto filmu téměř u konce. Příběh byl docela zajímavý, to ano, ale strašně lehce předvídatelný (a tady mi to bohužel extrémně vadilo). Na druhou stranu je třeba říct, že o vtipné situace zde nebylo v žádném případě nouze. Zvlášť ta svatba, kdy se z Tanka Turnera stal takový ten správný gauner, nešlo se nesmát. Vlastně většina scén s ním byla zábava. Hlavně tedy každé setkání syn + otec (Cook + Baldwin), výborné. Baldwinovi jeho role „prasáka“ dokonale sedla, určitě jedna z nejlepších rolí, ve kterém jsem ho zatím viděl. Také jeho hlášky stály za to. Ve scéně, kdy byl s Cookem v té hospodě a oba společně pokukovali po holkách a známkovali je dle písmenkové stupnice, mi až z očí slzelo. Co hláška, to perla (alespoň v originále, zda to tak vyznělo v českém dabingu, netuším). Nicméně jak už jsem psal. Děj téměř nulový, sotva se usadíte a pochopíte, o co jde, je vám jasné, jak to skončí. Velká škoda. Také třeba zmínit, že o romantice se zde nemá smysl bavit, tohle má do opravdových romantických snímků asi stejně blízko, jako sáňky k létu. Každopádně to určitě není zas tak špatné. Zasmějete se, herci solidní, hodnotím jako slušný průměr. ()

• Třetí komedie, na které Dane Cook spolupracoval s Lionsgate. (Baffer)
  • Zadek, který popadne Dane Cook, ve skutečnosti nepatří Kate Hudson. (HellFire)
  • Název filmu je vypůjčen z hitu kapely The Cars, který ve filmu zazní. (Elisebah)