Pomsta mravenců

(TV film)

V asijské vesnici Ban Tao se náhle objeví obrovské množství agresivních mravenců, kteří útočí na vše, co se jim postaví do cesty. Právě napadli mladou domorodku s maličkým dítětem...Entomoložka Claire Duboisová v televizi vysvětluje chování mravenců a zdá se, že jim přisuzuje jakousi inteligenci. S tím ale nesouhlasí její známý doktor Horys Lenert zvaný Len. Není se co divit, je pověřen ve spolupráci s armádou ohroženou oblast evakuovat a mravence zničit. Dělá to už léta a disponuje speciálním postřikem, který všechnu druhy mravenců spolehlivě zabíjí.První vlna hubení nebezpečného hmyzu je úspěšná a prezident velmi spokojený. Dorazí však zpráva, že se mravenci objevili znovu. Velitel armádní jednotky Cortez a jeden z jeho mužů se navíc stali svědky podivného jevu: Mravenci vytvořili jakési organizované řetězce a zaútočili na ně z větví stromů. Jeden se Billovi dostal pod ochranný oblek a uchem mu vnikl do těla. Od té doby se Bill chová velmi podivně... (TV Prima)

SallyZen odpad!

Takovýmto "horrorům" dávám většinou aspoň 1* , protože se u toho zasměju :D. Tady to, ale bohužel nešlo. Jako mravenčí kabely a počítač. To je už i na mě moc. 5% ()

rakovnik odpad!

Úžasná blbina s ošklivými efekty. Ani holky tam nejsou pěkné, což v takovýchto filmech - když už nic jiného - očekávám. ()

cariada

Opět velice inteligentí mravenci, kteří sežerou vše na co přijdou. Naštěstí jdou i dobře likvidovat. Levnější, ale po ránu koukatelný horor. ()

Hans. odpad!

No to byla zase perla... Ale v jednom musim dát tvůrcům za pravdu, ti mravenci byli daleko chytřejší než celá ta banda rádoby zachránců. ()

LukeUp

Jsem rád, že nemáme doma mravence, protože kdyby to jenom okem nějaký zahlédl a viděl třeba to, jak efektivní laso nebo cesta se z nich dá vybudovat, pomstu by rozhodně chystal ještě horší, než byl tenhle “film”. Opět děkuju Primě Cool za sondu do spodiny toho nejhoršího odpadu, tohle bylo dobrý peklo. ()

kinghome

Když člověk nemůže usnout, tak se tenhle film hodí. Jasně je to brutální šit ve kterém není nic, co by stálo za řeč, ale ty mravenci, který se seskupovali dohromady a byli tak prudce inteligentní se mi líbili. Alespoň jsem se zasmál. A druhá hvězda za obal DVD. Oba co tu jsou se mi dost líbí. Objektivně je to příšernej odpad, ale takhle to je za krásné dvě hvězdy. ()

Všivák odpad!

Název filmu a obrázek vypadají fakt dobře. Zbytek už ne. Nevím proč tvůrci berou ten film tak vážně. Když vzpomenu, jak jsem jásal při Pavoučím teroru. Kde se sakra vzalo tolik mravenců? Když si vemete jak je asi velké průměrné mraveniště. ()

DocBrown odpad!

Tak dementní, že se to musí vidět. Ty chapadla z mravenců a mravenčí televize byly opravdu k popukání. Řekl bych, že inteligence autorů by se dala srovnat s kolektivní inteligencí jednoho reálného, středně velkého mraveniště. No a i ty digitální efekty stály za prd. ()

Cement73

Pokus o sci-fi s mravcami, ktore ako sa ukaze spolocne stvorili daky mravci mozgo-pocitac a riadia obranu proti ludom. Rozpocet urobil svoje: okrem ubohych efektov a poslabsieho scenara sa este na konci pridal dost nepochopitelny zaver o dakej vesmirnej lodi ci co... Ani hlava ani pata. Vsetkemu nasadil korunu daky kreten v nasej distribucnej firme nazývajuc film "HIVE" takmer dokonalym prekladom "Vrazdiace mravce II" Uz len marabunta chýba... Strašné... brrrr ()

psychous3 odpad!

Tento film u mě spíše vzbuzoval smích než strach. Při prvních scénách jsem si sice říkal, že by to mohl být dobrý film, ale rychlost, kterou mravenci požírali, a to, že neodnášeli nikam zbytky, mě velice překvapilo. Střední část mne vůbec nenadchla, a místo "hororových" prvků, jsem spíše vypozoroval prvky parodie na nějaký normální film. Závěr tomu dal "korunku", když se krvelační mravenci rozhodli vyjednávat s "armádou", ve které umí všichni vojáci perfektně anglicky. Pokud tedy pominu ty americké vozidla, angličtinu a rychlost přemisťování mravenců, byl tento film o ničem a nezaslouží si víc, něž jenom uložení do spodních regálu žebříčku filmů. ()

Luqi

Zapol som to asi v polovici a čo nevidím, nejaké ruky vytvorené z mravcov držia nejakých ľudí ako rukojemníkov, krátko na to dokonca počítač vytvorený z mravcov, ktorý to celé riadil .............. A potom si už nič nepamätám, lebo som z toho upadol do bezvedomia ................ ()

Benny99

Moje hvězda je za ty kulervoucí zbraně co ničí mravance a zato, že tenhle film mi vnuknul myšlelnku, jesli bych novou "civilizaci" bombardoval nebo ne a zatim jsem se ještě nerozhodl...jinak strašně dementní film ()

Downloader

hvězdička je za tu skvělou zbraň, aspoň něco novýho, jinak to, že jsou inteligentní to sem už pominul, ale že tam nikomu nepřijde divný, že jsou tak rychlý, že i mechanici ve F1 by jim mohli závidět, to už je moc.)..chceme vlastní ostrov...no jasně:D ()