Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Prohry, vítězství a láska bosenského adepta filmového umění v převratném čase konce osmdesátých let. (oficiální text distributora)

Recenze (5)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Kvalitny serial z byvalej Spolkovej Federativnej Republiky Juhoslavia. Praha v 80. rokoch 20. storocia bola vystihnuta vyborne. Pacilo sa mi, a to tak, ze velmi. 62 % ()

PatoP 

všechny recenze uživatele

Dosť nepodarený seriál z prelomu osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Jediné, čo mi z neho utkvelo v pamäti bola nahá Jana Krausová. ()

patrikus 

všechny recenze uživatele

Scenáristicky to není vůbec nápadité a režie je v podstatě nepřítomná. Herecky nudné, přítomnost herců Divadla Járy Cimrmana je příjemná, ale není to k ničemu platné - Smoljak jakoby to vůbec nerežíroval. Je to takové nijaké a na další díl se netěšíte. Hudba Gorana Brekoviće je výborná, jen by to chtělo více motivů. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Hodně pozapomenutý seriál o jugoslávském studentovi FAMU v osmdesátých letech, údajně něco jako autobiografie. Co zaujme, je celkem velká otevřenost - pár nahých scén, brigáda točit porno normál, atd. Celkem inteligentní seriál, který dokonce režíroval Smoljak (!!!). ()

gombarix

všechny recenze uživatele

V dětství mě uchvátil ústřední hudební motiv této záležitosti, dodnes ho mám nahraný na pásku. (A teď tady vidím, že to je Bregović! Oho, hltal jsem Bregoviće dávno předtím než to bylo cool!) ()

Reklama

Reklama