Poslední noc v Římě

• Česko Pokoj v Římě (více)

Alba je krásná španělská dívka, která během posledního dne svých prázdnin v Římě potká Natašu – atraktivní ruskou turistku. Alba se dá s Natašou do řeči a protože ji žena začne přitahovat, pozve ji k sobě do hotelu. Počáteční zábrany jdou brzo stranou a ty dvě se spolu pomilují. Během následujících dvanácti hodin si Alba a Nataša vyprávějí o svém životě, ilustrují to fotkami na internetu a užívají si vzájemných tělesných rozkoší. Alba vypráví, že je její matka opustila rodinu, když byla ještě malá a nakonec skončila jako vydržovaná žena bohatého araba. Nataša se podělí o zkušenosti s hrubým otcem a sestrou kunsthistoričkou. Ale vyprávějí si ženy skutečné příběhy, nebo jedna druhou pouze krmí pohádkami v domnění, že se už nikdy v životě nespatří? (HBO Europe)

meave

Láska, sex a renesancia v jednej izbe v Ríme. Krátky útek z reality podfarbený skvelou hudbou, ktorá pomohla vytvoriť atmosféru a pridala jednu celú hviezdičku. Lebo milovanie mi pri nej nepripadalo obscénne a pomaly plynúce obrázky ma nezabíjali nudou. Bolo to ako pomaly plynúca erotická báseň s náznakom epiky. Len taká ľahká a trochu smutná... ()

predators

Ženy lžou a odkrývají svá tajemství i samy sobě. Tedy nejen nám, chlapům. No a taky se spolu dokáží vášnivě milovat. A to je asi tak všechno, co od jedné noci v hotelovém pokoji v Římě očekávat. 37% ()

Tomco

Úchvatné hlavné hrdinky. Veľmi erotické, vzrušujúce, s dokonalými krivkami.. Casting naozaj na jednotku! Okrem neustáleho vzrušenia a krásnej ústrednej skladby som sa však až tak nebavil. Od Medema by som čakal aj viac. 60% ()

dopitak

Kolik je takových filmů, kde forma zcela zastiňuje obsah? Medem dokázal z banálního námětu vytěžit hodně. Pravda, trochu se snad spolehnul na maskulinní náklonnost diváků a ženskou blahosklonost divaček, nicméně hudba, kamera, střih a zejména výběr dvou hlavních představitelek vykonaly své. Na "místnost v Římě" se dobře dívá, a dobře se u toho sní o podobném dobrodružství, v první letní den, v krásném jižním městě, ať už jako protagonistka (žena) či jako dobře ukrytý pozorovatel (muž). Medem je totiž voyaer! ()

Chrustyn

Jeden večer, jeden pokoj, dvě lesbičky, spousta sexu a řada vyprávění o neradostné minulosti. Na více, jak hodinu a půl docela málo a herečky se také moc nepředvedou, což je ten hlavní problém, protože příběh stojí hlavně na nich. ()

Arsenal83 odpad!

Zoženieme dve lesby, povieme im nech urobia porno kúsky na kameru a predáme to ako art. Nevyšlo, na to, že to je umenie bez propagandy skočí len obr honič. ()

lola3121

Film se odehrává během jedné noci, kdy do hotelového pokoje v Římě přichází dvojice žen, které se krátce předtím seznámily. Jedna z nich je lesbička, druhá ne, přesto spolu stráví noc plnou vášně. Kromě dvou hlavních postav se objeví už jenom pikolík v několika málo až komických vstupech, kdy nabízí dámám splnění všech přání, svou účastí ve „trojce“ počínaje a erotickými pomůckami konče. Potěšeni budou zejména diváci-muži, jelikož obě ženy jsou poměrně pohledné a téměř celý film nahé. Jednotlivé vášnivé scénky jsou pak prostřídány dialogy, kdy si vzájemně vyprávějí o svých životech za vydatné pomoci internetového vyhledávače Bing. Od zprvu neuvěřitelných historek (milenka arabského šejka) pomalu dojdou až k pravdě, kdy pomalu odhalují svá rodinná tajemství, aby s přicházejícím ránem přišla katarze. Kdybych neviděla předchozí Medemovy filmy (naposled úžasnou Chaotickou Anu), možná bych dala i vyšší hodnocení, takhle se musím zastavit na třech hvězdách. Tímto filmem režisér svůj stín rozhodně nepřekročil. ()

Flakotaso

Docela rozpačité pocity. Ono je to natočené technicky dokonale, parádní kamera, hudba, barvy a celkové nasvícení záběrů-radost pohledět. Zároven je však celý film hrozně prázdný, opravdu to neobsahuje nic víc než dva ženské jazyky a jednu místnost. A ta typická tajemná atmosféra třeba ze Zrzavé veverky je fuč, což je veliká škoda. Od Medema mě tak povrchní a plochý film hodně zklamal. Tři a půl hvězdy. ()

jojinecko

Medem a jeho klasické témy na iný spôsob. Tragika, fatalita,neha, sex, láska, staré traumy, filozofovanie o živote.Opäť je dojem po skončení filmu silnejší ako dojem počas pozerania. Režisér nepodlieza svoju vysoko nastavenú laťku, ale určite sa nepribližuje k svojim vrcholom. Viete, čo očakávať a ak máte radi Medema, tak sklamaný nebudete, no nedostanete nič navyše (ak nerátam dve hlavné, skoro stále nahé predstaviteľky:). ()

MontyBrogan

Dve ženy, jedna izba, jedna noc. Bez dialógov by išlo o soft-porno, s nimi sa ale cyklia ako na kolotoči. A časom tiež odlákajú pozornosť od estetiky ženského tela, k prekračovaniu dejových, konverzačných i obrazových hraníc vkusu. Pekný soundtrack, ale tiež je ho akosi veľa. Loving Strangers (against the world). ()

hrona

Tak tedy holky, klobouk dolů, velice odvážně vstoupily do tohoto projektu. Za leckeré scény by se červenaly i Roccovy kolegyně, tato stránka věru je výtečná. Děvčici pohledné a velice sexy. Co se týče zpracování, dlouhé kamerové záběry otáčející se kolem celého bytu se snímáním věcí a detailů nejen tělesných se mi také věru líbilo. Na druhé straně, tento minimalizmus v podobě pokoje, a pohledu na chodbu je strašlivě zdlouhavý, 107 minut filmu na tento prostor je opravdu moc. Holky chvilku potlachají, pak na to vlítnou, pak zase potlachají, do toho občas vtipné jsou vstupy hotelového poslíčka, ale je jich dosti málo. Na jedno podívání film rozhodně stojí, myslím, že osamoceným zejména chlapcům, potažmo dívkám zůstane v přehrávači již delší dobu. Ale jako celek průměr. ()

claudel

Pěkný trojjazyčný film, jenž na mě nepůsobil nijak prvoplánově, přestože je pravda, že se držel schématu, dlouhý dialog, rychlý sex, dlouhý dialog, rychlý sex atd. Nejkrásnější scéna rozhodně snídaně, vítám způsob, jakým se autoři poprali se závěrem. ()

ARI50

Pojal bych to jako zajímavé na film, jednou se podívat a to stačí. Celý film koukáte na nahaté slečny které se baví o svém životě. Kdo co jak a proč a celkem se chvílemi nudí te, hudba nezáživná. ()

Richie666

Kdo má zájem dvě hodiny sledovat dvě toporné herečky, poslouchat jejich otřesnou angličtinu, mezi souložemi nuzně rozkrývat jakási "tajemství" jejich životů a tvářit se, že to celé nesmrdí kýčem, nechť. Faktem je, že Medemovy filmy vyžadují zejména kvůli absenci jakýchkoli náznaků cynismu určité divákovo rozpoložení, tady si ho však nedovedu představit. ()

Katullka

Dá se říci, že je to špičkový eroťák pro lesby. Jen tam chybí detailní záběr vagíny. Za eroťák dávám jednoho bludišťáka. ()

keddy79

Mám rozporuplné pocity... Nijak zvlášť se mne tento film neoslnil, ale na druhou stranu ho nemůžu dostat z hlavy. Za čas mu ádm další šanci, uvidíme, co z toho vzejde. Něcméně, doporučuju ke shlédnutí. ()