poster

Hui Buh - Zámecké strašidlo

 • Německo

  Hui Buh - Das Schlossgespenst

 • angličtina

  Hui Buh: The Goofy Ghost

 • Slovensko

  Hui – Buh: Dobrodružstvo na zámku

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie

Německo, 2006, 103 min

 • Marina111
  **

  Podpriemerný, vlastne ani nie vtipný, miestami možno úsmevný, celkovo však prevažne nudný duchársky film v rozprávkovo-rodinnom štýle. Prvoplánové vtipy a situačná komika, ktorá pobaví ozaj asi len detského diváka - na druhej strane, žiadna tragédia, len ďalší z húfu filmov odsúdených na zabudnutie a večné strašenie v archíve...(3.7.2013)

 • Shinnie
  ****

  Také milé, nenásilné, nezmyselné (ale čo však je to rozprávka) a dokonca ma to aj príjemne pobavilo (ale hlavne prekvapilo - Najmä preto, že je to od nemcov. Asi prvý ich pozerateľný kúsok :)). Ak však očakávate lepší film, určite siahnite po niečom inom. Ale ako taká oddychovka na nudné nedelné popoludnie úplne stačí.(31.7.2011)

 • Ydrosten
  ***

  Ne všechno v čem se vyskytne počítačem vytvořená ( komická ) postava, musí být dobré. Moje dcera ale je jiného názoru. Po větě " jééé nahraješ mi to na flešku " jsem věděl, že nastane další sledovací maraton, který byl napsledy u SHREKA, čímž mi tu pohádku dokonale zhnusila. Za mě 2 hvězdy ( občas jsem se pousmál ) a za moji dceru 5 - dávám průměrné 3 hvězdy. "" _ "" Tato pohádka je opravdu zaměřená čistě na dětského diváka a dospělý se na to dívat asi nikdy neměly.(29.6.2013)

 • T2

  Rozpočet €10miliónovTržby Celosvetovo $14,434,910(9.11.2008)

 • Frollka
  **

  Mě osobně tento film přišel jako menší vykrádačka jiných filmů ( Duch co neumí strašit - Casper. Leonora, která se ke své komorné chová jako k popelce, a ta má hodného synáčka, který ji pomáhá. Navštívení "stanice duchů, kde se učí strašit - Beetlujuice). Sice tam jsou vtipné momenty, pěkně udělané efekty duchů ale od poloviny filmu je člověku jasné jak příbeh skončí, jen mě překvapilo, že za zlý jsou tu vlastně Ti co byli podvedeni, a ten co je podvedl, byl po celou dobu oblíbený u hlavních představitelů ač byl otravnej až to hezký nebylo. Nevím, díky jednou stačilo, raději se podívám na originální filmy, co jsem psala výše!(30.7.2011)