Dívčí klub

Dievčenský klub

Rodinný / Komedie

USA, 1995, 85 min

• Ridick

takych hnusne trapnych filmov o nerozlucnych priatelstvach tu uz bolo vela a ani tento nijak nevynika, len kopiruje klise a happy end, a to uz je na mna vela...(24.9.2005)

• HanSolo

Trapárna s nulovým scénářem, stupidní režií a hodně průměrnými hereckými výkony.(7.5.2005)

• Vikki

Megapíčovina o ničem, neskutečné slepičí plácání, které je považováno za velmi důležité. Film v duchu us feminizmu kde holky jsou ty nej a můžou beztrestně cokoli zatímco kluci jsou jen spoitřebním zbožím bez lidských práv a lidské důstojnosti. Nepochopím jak se mohl Austin O Braien snížit k natočení tak příšerné zhovadolosti. Hnusný film s inteligencí špouchající vlny a není divu když se podíváme na autorky tohto paskvilu(28.7.2019)

• mustafa

Je Vám třináct? Hlídáte rádi cizí děti? Jste mírně retardovaný? Máte rádi věechno, co je roztomilé? Pak je to film přesně pro Vás...Teď ale vážně, k hodnocení filmu. Kdyby ve Spojených státech všichni řešili ve třinácti letech takto triviální problémy, tak by v této zemi nikdy nemohli vznikat tak obrovské konflikty a všelijaké problémy. Tento film si nasadil velmi, opravdu velmi růžové brýle. Dalo by se namítnout, že je to dětský film - o tom pochybuji, protože sedmiletému dítěti jsou problémy s rozvedenými rodiči, popř. staršími kluky úplně cizí a pochybuji, že adolescenty by tento film mohl nějak obzvláště oslovit. Osobně jsem na filmu neshledal vůbec nic pozitivního, snad možná malou Leigh Cook, která působila ještě víc zmateně než v současnosti, ale to je hodně málo. Jednu hvězdičku dávám za to, že se ve filmu neobjevilo něco tak roztomilého, jako je mluvící pejsek nebo jiné podobné zvířátko.(28.4.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,685,976Tržby Celosvetovo $9,819,976(30.11.2008)