poster

Táta šampión

 • USA

  World's Greatest Dad

 • Slovensko

  Otec šampión

 • Velká Británie

  World's Greatest Dad

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Robin Williams je fajn herec. Mám ho rád. Ale musím říct, že v divnějším filmu jsem ho ještě neviděl. Každopádně v životě se děje hodně věcí a některé jsou i tak trošku neortodoxní. A i ty by se ve filmu mohli ukázat, protože jinak je to nicméně stále dokola. Díky tomu je pak film velice originální a člověk vlastně neví, co se v příštích pěti minutách stane, protože stát se může vážně cokoliv a závěrečná scéna mě třeba zcela šokovala :-)(12.3.2012)

 • V.Silver
  ***

  Film, který je příliš velkou komedií na to, aby mohl účinně kritizovat morálku moderní společnosti, a zároveň příliš malým dramatem na to, abychom mohli jinak skvěle vytvořenou zápletku víc prožívat. Celé to stojí a padá s výkonem Robina Williamse, který není 100% - možná i proto, že neměl v dialozích tolik prostoru pro jeho oblíbenou improvizaci. Film má ale několik skvělých momentů (Kyleův odchod, scény s divnou sousedkou, záverečná sekvence), a pokud nehledáte snímek, který byste si chtěli užít v kruhu rodinném, určitě se na něj podívejte. 65%.(23.10.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Hodně podivná černá komedie s exceletním Robinem Williamsem v roli muže, kterýmu se v životě takřka vše se*e. Williams zde předvádí další z pro něj atypických rolí a je tím jediným proč stojí za to film dokoukat. Je zde pár povedených scén ale jako celek film příliš nezaujme a popravdě ani moc nefunguje. Ale takového Robina jste ještě neviděli a díky němu stojí za to tenhle film risknout. Navíc jsem po letech slyšel ve filmu hudbu od Queen a navíc v nejpovedenější scéně filmu.(14.7.2010)

 • Mrkvič
  ****

  Jsem z toho na větvi. Už ta normálnější část se mi celkem líbila a byla zajímavá a zábavná, ale když si film začne dělat srandu z davového šílenství a pokrytectví, tak jsem chvílema nevěřil vlastním očím. Místy je to teda už dost přehnaný a to americké pobláznění se trochu vymklo kontrole, ale konec to jistí. Taky co jiného čekat od takového řežiséra. (pošuk ze dvou dílů Policejní akademie)(6.8.2011)

 • BoPo
  *

  Syn ktorého nebaví nič "normálne". Otec, ktorý sníva o veľkom úspechu a každodenné precitnutie do reality ho deptá. No ani jeden z nich nie je schopný povedať skutočnú myšlienku nahlas. Jednoducho len vedľa seba existujú a na niečo čakajú. Zvrat príde. Avšak dosť nečakaný, a pre jedného trvalý. Respektíve pre obidvoch.(6.7.2010)

 • - Keď Dr. Pentola rozdáva kópie Kyleovej knihy "You Don't Know Me", môžeme z nej vidieť dve strany, ktoré sú v skutočnosti z knihy Franza Kafku "Premena". (Niles)

 • - Svou premiéru si film odbyl na známém festivalu Sundance. (HellFire)

 • - Režisér Bobcat Goldthwait si vo filme zahral šoféra, ktorý odviezol postavu Robina Williamsa do talk show. (Niles)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace