Držitel Ceny Akademie Cuba Gooding, Jr. (Nejlepší herec ve vedlejší roli - Jerry Maguire, 1996) je člen pohraniční stráže v poušti Nového Mexika. Právě tady ho dostihuje jeho temná minulost, když ho tu objevuje vůdce jeho starého gangu a nutí ho přes hranice pašovat drogy. Zvolí si život, který chtěl jednou provždy nechat za sebou, nebo se pokusí za každou cenu zachránit svou rodinu? V drsném thrilleru, který posouvá hranice napětí, se ve vedlejších rolích představují Omari Hardwick (Záchranáři, Gang v útoku), Sharon Leal (This Christmas, Dreamgirls) a Evan Ross (ATL, Pride). (oficiální text distributora)

MraMor

Niečo podobné som už videl si hovorím po dopozeraní podobného filmu. A ako sa volal sa pýtam sám seba a myslím, že s týmto filmom budem mať v pamäti podobný problém :-) ()

artas

Nuda, nuda a ešte raz nuda, aj akčné scény boli dokonca nudné... na to musí byť talent, takto to nakrútiť. Mohol to byť zaujímavý film ako drsňáka dobehla vlastná minulosť, ako sa černošský gang pokúša zapojiť do biznisu iného ako zvyčajne robia. Uf... ()

Matli

Cuba je dobrej, jinej než ho znám z komedií, ale film je o ničem. Gangsterů by se nebálo ani tříletý dítě a děj je tak trošku mimo mísu a naprosto jednoduchej. 38% ()

xavierr13

Ceľkom slušní akční thriller o pohraničnom policajtovi aj ked miestami trošku nudný, ktorého si nájde bývalý gang, v ktorom voľakedi býval, unesú jeho ženu a dcéru a donútia ho o prevoz cez hranice, spojený s pašováním drog. ()

boul

Klasickej amíkovskej akčňák s docela dobrym příběhem, ale ještě klasičtějším koncem. Nj, američani se nezapřou.. 3* 60%.. mám rád nigas ve filmu ()

Acrobat

Krvavá hranica Cubu Juniora speje k jasnému konci streľby, pričom ako divák sa pýtam, či tá vata a balast pred ňou bola potrebná. To ako sa Cuba ohýna partii čiernych nímandov, je vskutku nepochopiteľná, keďže opätovne zdôrazňujem, že záver si predstavíte hneď, keď ich zbadáte v obývačke. Celá hranica je naťahovaný film, ktorý okrem dobrých snímok okolia a nehostinnosti mizerného štátu Arizona, ukáže aj terénne schopnosti chevroletu a takej katastrofy ako občianska domobrana. Oproti iným posledným filmom Cuby Juniora sa však na film dívať do konca dá, nie sú to len interiérové papundekľové scény na fľašou whiskey. Krvavá hranica nie je zásadným príspevkom k téme pohraničných drog a migrácie. Je len nízkorozpočtovou seriálovou epizódou už aj tak mizerného života priemerných Američanov. (videné 18.04.2021, Dajto archív) ()

Shitonit

Pohodovej frčák, vcelku vo pohodovým týpkovi, kterej se snaží změnit svůj život a být fakt ten rajt men. Jenže historije ho vcucává, a tak nezbyde nic než historiji vystřílet do posledního vydechnutí. Oukej ! Bez zaškobrtnutí si to peláší svým tempem, ve svém žánru, takže jasná čtyřka, a klíďo i pjetka, jenže na tu sem se ve svém letním opojení prostě nezmoh. ()

Tanus

Solidni filmik, Mike Dixon (Cuba Gooding Jr.) jako clen pohranicni straze na americko-mexicke, ktery chce zapomenout na svoji minulost, a jak to tak byva, minulosti se jen tak lehce zbavit neda. Pribeh mozna trosku ohrany ale jinak bez vyhrad, delka tak akorat, herci bez vyhrad, sem tam nejaka ta kliska, ale kde dneska neni. Rozhodne spokojenost, nic prevratneho o cem se bude mluvit roky to neni ale porad je to solidni film, 3 hvezdy. PS: Gratuluji distributorum k dalsimu naprosto debilnimu pocesteni nazvu filmu. Ze by stejna "krvava parta" co vymyslela, ze Chi bi (Red Cliff) bude Krvave pobrezi? ()

pekas

A mě se to líbilo. Je to pohodová oddechovka, herci sympatičtí, scénář sice celkem tuctový, ale zbytek je spíš nadprůměrný. Pomalé tempo mi nevadilo. Rovné čtyři hvězdy. ()

unrocker

No čekal jsem něcp strašného, ale docela jsem byl překvapen. Snímek je sice tuctový, ale jsou zde nové nápady, aktuální téma, docela smyslpný děj no a další spousty docela hezkých záběrů. ()

Mamlas

Takový spíše TV film. Kvalitou nízké, dějem žádné, klišé kupa. Poměrně nudné a prakticky o ničem, posledních 5 minut drobná akce. (15%) ()

frenkie

Vcelku koukatelná, ale skrz naskrz průměrná jednohubka, která nenadchne, ale také neurazí. C.Gooding je pořád ve slušné formě, chtělo by to jenom nějakou slušnější roli ve filmu nějakého prominentnějšího tvůrce, která by ho dostala do první ligy, kam určitě patří. ()

Korina

Můj oblíbený herec Cuba Gooding v nezvyklé roli pohraničníka, který nejen hlídá hranici, ale především chytá zlé převaděče a projevuje soucit s nelegálníma uprchlíkama. Drsná realita mexické hranice, na které se už desetiletí nic nemění. Nic méně, hlavní myšlenka filmu je o napraveném zločinci a o tom, že minulosti stejně neuteče a bohužel ohrozí i svou rodinu. Všechno nakonec spravedlivě dopadne, děj je nevyhrocený, zajímavá atmosféra, trocha napětí, ale hlavně vcelku zdařilý film. ()