poster

Nenápadná slečna

 • USA

  Miss Nobody

 • Austrálie

  Miss Nobody

Komedie

USA, 2010, 95 min

 • Čtec
  ****

  Ke konci Slečna, myslím, trochu ztrácí drajv, což je škoda. Ale začátek je výborný a zvlášť musím ocenit kameru a úvodní titulky. Takové se dnes už nevidí. Připomínají mi ty hravé a vymazlené titulky ze šedesátých a sedmdesátých let, ale ještě apgrejdované o nové grafické možnosti. Takže sečteno a podtrženo: proklatě zasloužené čtyři hvězdy.(28.7.2015)

 • metal.storm
  ****

  Návod, ako sa stať z chudery mrchou za jeden rok. Nemusíte sa báť toho, že by to bolo nekresťanské. Stačí si nájsť nejakú historickú postavu, ku ktorej budete prihliadať. Napríklad Hitlera, slávneho diktátora a židobijca, to by bolo možno ešte účinnejšie. No, ale dobrý film, naozaj som sa zabavila. Znovu platí pravidlo raz a dosť.(27.3.2016)

 • viax
  ***

  "Podnikavá dívka" zabalená do pastelové, ozdobené černou krajkou. Komentovaná ich forma hezky ubíhá a ač ke konci trošinku zpomaluje, nenudíte se ani chvilku. Nemyslete na to, zda je to možné, nemyslete na to, zda je to pravděpodobné, nechte se pobavit, možná vám v paměti uvízne nějaká hláška a možná převezmete některý z návodů, jak si udržet místo. :-)(26.12.2015)

 • darkrobyk
  ***

  ,,Sarah Jane, když si před očima vybavíš všechny ty kruté vraždy, ulevuje se ti?",,Ano, otče, hrozně moc.",,Fajn, tak v tom pokračuj...uhmmm...odříkej desetkrát Otčenáš a za měsíc přijď." A já doplním, že nikoliv kruté, nýbrž vtipné! Jasně, jedna loužička krve nejspíš hororové fandy nenadchne. Je nutné zapojit fantazii, abyste viděli tu despotickou krůtu rozmašírovanou na kolejích či jinou rozpláclou ve zvonici, ale budiž. Konec vše vylepšil... Taková malá legrace se spoustou mrtvol. Jen mám pocit, že Angličani by to udělali zábavnější...(20.9.2016)

 • Dellamorte
  ***

  Príjemná blondínska komédia , ale len kým skvelá Leslie, nezistí, že má talent aj na likvidovanie svojho okolia. Nejedná sa o žiadnu LETUŠKU, ani naivné rezance s podobnom tématikou, takých je neúrekom. Likvidácia manažmentu,šéfov,kolegov je podaná vtipne a celkovo snímok disponuje dvoma farbami - čiernou, jej tmavším odtieňom a pritom restovaná sympatickým humorom. Vo firmách, to takto funguje - tomu ver. (zatiaľ mimo vrážd samozrejme) Záver príjemne prekvapil.(19.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace