Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

vojtik

Mládeži nepřístupný komentář, který může dětem určitého věku vážně způsobit psychickou újmu! Muži co zírají na kozy... Můžete zírat na tyhle kozy. Nebo tyhle. Někteří na tyto. A ano, určití jedinci na tyhle. A najdou se i tací, kterí zírají na tyhle. V tomto filmu uvidíte jenom tyhle. V tomto případě se to točí hlavně kolem téhle. A pokud vám tento komentář připadá bláznivý a nemorální... Není to nic v porovnání s tím co za bláznoviny uvidíte a hlavně uslyšíte tady :) . ()

kihsleek

"I just saw Timothy Leary!" Tohle je hodně originální a hodně ulítlá komedie o armádě, míru a paranormálních schopnostech, která na sto honů smrdí sourozenci Coenovými. Velká legrace. Jak se dalo čekat, všichni čtyři hlavní protagonisté (Clooney, Bridges, Spacey a McGregor, v pořadí podle předvedeného výkonu) prostě perlí a mnoho hlášek/scének si budu pamatovat ještě dlouho, stejně jako sjetý finále. Tak nějak pořád nemůžu přijít na to, proč tomu nedám pět hvězdiček... o chlup, ale nedám. BTW asi nejvýživnější frk filmu pro mě byl okamžik, kdy se Ewan McGregor ptá, co je to Jedi :) ()

Euchrid

Po druhém telezkouknutí musím přidat a jsem jenom rád za to že se tak stalo. Neustále zábavná komedie, která je díky Panům Hercům také dojemnou a hlavně tak originální a neokoukanou podívanou, že za to určitě stojí. Hlášek a zábavných míst jsou tam kopce a fůry a věrtele a ještě víc a i když je to takový druh, kterému se člověk směje spiš až si na ně vzpomene druhý den, no co... ()

eqmatters

Příjemná komedie s nechtěně dvojsmyslným názvem, s dobrým obsazením a správně vyšinutým námětem. Kdoví, třeba v ní někdo objeví i přesah:-). 53,14% ()

Cousland

Půlka rozpočtu musela padnout na drogy pro celej štáb a studio. Jinak nechápu jak něco takovýho mohlo vzniknout. Tenhle film je jedno velký WTF. Nepopírám, že jsem se několika absurdním situacím zasmál, ale tenhle film je vážně až moc ulítlej a prakticky o ničem. ()

Looka

85% taková malá komedie, kde například Spacey neměl evidentně co hrát. Přesto z filmu docela čiší, jak se všichni museli bavit. Pokusy s LSD v armidě se zakládají na pravdě. Ovšem jen potud aby velení vědělo jak by v případě "infikování" vodovodu vojáci reagovali. ()

Zombiepod

Musím uznať že som sa miestami veľmi dobre bavil, ale ostatok času aj veľmi nudil. Vyrozprávané je to kvalitne a má to riadny potenciál, perfektná paródia na tú heroickú americkú armádu a celé to bolo dokonalo absurdné a strelené. Teda mohlo by byť, keby sa toho chopí trošku schopnejší scenárista. Inak šlo pre mňa len o lahko nadpriemernú ale celkom zábavnú komédiu. ()

lepik

Každý, komu nepřipadne vtipné, když někdo dostaneš baseballkou přes čuňu či mu rozkrok rozkouše hafánek, si tady určitě přijde na své :) ()

Šňůra

Satirická absurditka, ve které to sice občas zaskřípalo, ale je tak ujetá, že já se občas opravdu smál. Svět prostě potřebuje nějaké ty Jedi-e (sakra, jak se to vlastně skloňuje?). ()

qvark

Mám rád satiru a absurditu....podobné filmy vyhledávám a často i nadprůměrně hodnotím....nicméně tento snímek zkrátka bloumá bezcílně pouští jako jeho dva hlavní představitelé. Nadupaný hvězdami slibuje v úvodu neuvěřitelný příběh, aby pak uvízl v první pískové duně konverzačního balastu paranormální tématiky.....poděkovat tak můžu pouze za to, že mi ve své půlce umožnil ve stavu akutní insomnie po dvou dnech konečně usnout.... ()

misar3 odpad!

Jak se říká ,,Co člověk, to názor." Tímto filmem jsem ztratil hodinu a půl času. Absolutně nevtipné, nezáživné a zdlouhavé... ()

darthhokro

když jsem to viděl poprvé tak jsem z toho nebyl moc odvařený, ovšem na podruhé už mi spousta vtipů docvakla a z jedné hvězdičky měním na 4. Možná že po dalším zhlédnutí se to ještě vyšplhá na 5. :) ()

TommyDiamond

Tento film ukazuje utajenou jednotku americké armády, která řeší své úkoly velice nekonvenčně esoterickým způsobem. A proto, jestli si někdo myslí, že rytíři Jedi jsou pouze v hvězdných válkách, tak je na omylu a na film by se měl kouknout... Já jsem v první půlhodině nevěřil svým vlastním očím, jelikož na takovou absurdnost jsem dlouho nenarazil. Ale postupem času si příběh dokázal získat alespoň trochu mých sympatií. Hvězdně obsazený snímek má diváka hlavně pobavit. U mě se to z části povedlo a tak dávám ti hvězdy.... ()