Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Queendom

Neskutečně vtipná ptákovina to je. Nic víc, nic míň, scénář si snad režisér cucal z palce za běhu přímo na place. Je to v podstatě sled fórů a gegů, který neudělaly dohromady ani tak film, jako spíš grotesku, kompenzovanou výborným obsazením. Akorát Spaceyho jsem se trochu lekla, nějak nám zestárnul. ()

Bigfuckman

Nevím jestli ten pohled supervojáků na svět byl vnímán vážně či z prdele, nicméně je vidno, že se jedna a ta samá realita dá chápat více způsoby. Přičemž ten hipísackej postoj Jeffa Bridgese mi byl sympatický asi nejvíc. Je to vtipná komedie k zamyšlení. P.S. Rusko zkoumá mentalitu člověka jako zbraň, to bysme my Američené neměli být pozadu (a je to tu zas a pořád). ()

frxXx

"Then there?" :-o, "No, eighteen years later" tento film ma pobavil :)...tak vážny a pritom tak smiešny :D ()

Ernie_13

Nebolo to az take zle ako vyzera moje hodnotenie, ale samotny pribeh bol velmi zle podani. Dalo sa z toho vyzmykat ovela ovela viac! Vysledok nema cenu ani len 50%. Co je skoda. ()

jafuska

co k tomuto filmu dodat, velká slabota a ani tento film nemůže zachránit můj oblíbenec Ewan McGregor, tento film nemá už od začátku dobrý potenciál a přitom hrají v tomto filmu plejáda dobrých herců, ale co z toho? když je špatný scénář, nemůže nic zachránit, nedávala jsem moc šancí a myslím, že jsem udělala dobře, toto je omyl, takže rychle zapomenout a jít dál na lepší film. ()

boombang

Nuda a blbost - ani ne tak kvůli tématu, jako kvůli nedbalému zpracování, které totálně zabilo výborný nápad. Tři hvězdy - a jen díky šílenému Jeffu Bridgesovi. P.S. Omlazený Clooney je taky neuvěřitelný... ()

hackstolle

Takto "vysoke" hodnoceni davam jen a jen proto, ze me hlavni protagoniste jiz mnohokrat presvedcili o svych hereckych schopnostech. Problem je ale nejspis v tom, ze komedie asi neni zrovna jejich salek kavy. A to nemluvim o tom, ze usmev mne tato komedie na tvari nevyloudila. Spise kombinaci negativniho uzasu a nepochopeni. Pripadne mne, ze panove byli proste v nespravnou chvili na nespravnem miste. ()

alpeew

Ač věřím, že vím co chtěl režisér tímto filmem říct, přesto jsem se ukrutně nudila. Příliš ukecané a třebaže výborně zahrané, nesmála jsem se, kromě jedné scény, ničemu. Což je v případě komedie spíš tragedie. ()

oasismanik

Podľa hodnotenia nie tak docenený film, ako by si zaslúžil. Ja som sa bavil kráľovsky, skvelé herecké výkony a učebnicová ukážka satiry vyžmýkaná na maximum. 8,5/10 ()

Marcus.das

Pokud to mela byt prehlidka vtipu satiry, tak to prosim potes koste! Cele mi to prislo ploche asi jako 12 leta holka, a satira? coze? Snad jen neumim cist mezi radky, protoze mi vetsina "onech" momentu prisla spise trapna nez k zasmani. Jo, par veci se naslo, ale jeden joint jeste narkomana nedela! ()

Cortesz

Tento film je z řady, dle mého názoru, rozporuplných, neboť se ve mě po shlédnutí mísila celá řada různých pocitů. Myslí,. že 3 hvězdy, což je průměr, je optimální hodnocení. Sice jsem se bavil, ale je zde spousta hluchých míst, někdy i trapných. Hodně vysoko to pozvedá herecké obsazení (Clooney, McGregor atd.), nebýt jich, dopadne to hůř. ()

Mykhaluu

Nevím, kde jsem nabyl dojmu, že se bude jednat o potrhlou taškařici plnou extrémně ujetých gagů na téma vojáci vs. hippies a nebo vojáci mixed with hippies?!? Že by ze záběru z traileru...?!? Nevím! Každopádně jsem dostal slušně natočený a zahraný snímek, který na mě zapůsobil svou průměrností snad ještě o kozí chlup méně, než pro mě pocitově podobné zklamání plné dobrých herců http://www.csfd.cz/film/234142-po-precteni-spalte/ Scéna vojenské základny pod vlivem LSD byla fajn! Tak jsem si to nějak představoval... :) ()

Prcos

Užasněj film,když jsem ho viděl po druhý tak to bylo ještě lepší něž poprví.Tak musím dát těch 5. ()

iz67

To je tak, když se režisér rozhodne předat MESSAGE, a fakt se mu to nepodaří. Nefungujete to jako celek i jako jednotlivé části. Za tohle by Coeni měli Clooneyho a Bridgese za trest jednou nenasadit. ()

Ferenzo

Hodnocení tohoto filmu mě neodradilo, kvůli obsazení, které film má, ale možná mělo. Ještě se snažím to vstřebat a pochopit, ale řekl bych, že to nebyl film mířený na mě, protože ho prostě asi nechápu. Smál jsem se spoustě hlášek a vtipů, ale celkově je film úplně o ničem a zmatený. Asi film pro náročné diváky.Takže zatím dávám 50%. ()

jirin_cz odpad!

S takovým skvělým obsazením jsem očekával pořádnou pecku a nedostavila se. Vůbec jsem nepochopil smysl toho filmu, zda tam nějaký vůbec je... ()