Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

Gesicht

Tenhle film mi opravdu udělal radost. Těžko říct, jak dalece scénář kopíroval knihu, jež byla předlohou, ale výsledek funguje znamenitě. K tomu skvělí Clooney a Bridges s vydatnou podporou dalších zúčastněných. Nečekejte bezduchou řachandu, kterou trochu sliboval trailer. Dostanete netradiční pohádku o chlapství, přátelství a hodnotovém žebříčku. A mimochodem, tvůrci v závěrečných titulcích varuji: Nepokoušejte se o procházení zdí, rozpouštění mraků během řízení, nebo zírání na kozy po několik hodin s úmyslem jim ublížit.. neviditelnost je v pohodě. ()

ste

Na film se dalo docela pěkně koukat, ale člověk se nemohl zbavit pocitu, že trestuhodně nevyužili námětu a že by se tam dalo dát mnohem víc. ()

kejmy

Co si budeme nalhávat, tenhle film je slušně řečeno hovadina. Nutno dodat, že místy až nechutně zábavná hovadina. Bohužel několik vtipných gagů a pár dobře mířených referencí ("Silence of the goats") jaksi nestačí. Hvězdičku navíc by si zasloužil český překlad názvu, ta dvousmyslnost takhle ujetému filmu sluší. ()

Bearder

Já jsem se u filmu fakt hodně bavil a rád si ho zopakuji ale čtyři hvězdy jsou lehce přehnané. Zachraňují to jednotlivé scénky protože konečný dojem by si zasloužil spíše tři. ()

kacudzde

Aneb jak by vypadaly armády plné vojáků příležitostně užívajících LSD a věřících, že jsou Rytíři Jedi se speciálními schopnostmi. Škoda, že trailer dopředu prozradil to nejlepší z celého filmu. Příběh plný humoru a úsměvných scén .Jo, a George Clooney je Jedi na 100% :-) . ()

Hrobař

Potenciál obrovskej zvláště potom co si člověk pročte obsazení. I nápad myslím že skýtal možnosti nemalé, ale jeho podání ....poněkud nudné. Pár vtipů padlo, ale čekal jsem trochu víc. ()

Jarb

No, nic proti, ale trailer nasvědčoval tomu, že se film bude ubírat jiným směrem. U mě zklamání, Spaceyho mám rád, ale tady mě moc nepřesvědčil o svých schopnostech... Já se nudil... :o) ()

Jardys88

Zvláštní název, zvláštní film a super herci. Už jsem ho viděl dvakrát a vždycky jsem se u něho dost nasmál. Naprosto nejlepší je sjetá základna po LSD. Není to film, který asi budete chtít vidět víckrát ale mě oslovil. Připomnělo mi to Big Fish. Film, o kterém nevíte jestli je to skutečnost nebo lež, film co vás donutí se zamyslet, zasmát se... ()

SobikGSXR

3 P... Pěkné, překvapivé a praštěné, ale celkově takový lepší průměr, který se povedl režiséru Grantu Heslovovi stvořit. ()

SpeedyL

Teď si opravdu nejsem jist, jestli to LSD ve vodě se nedostalo i ke mne. To jediné by mi vysvětlilo ten nehorázný chaos, který film předkládá. Upřímně řečeno- kombinace názvu "Muži, co zírají na kozy", žánru "komedie" a takto "dobrého" hereckého obsazení mi evokovala zajímavou podívanou, ale bohužel. Celé mi to připomíná počínání ruského národního týmu na OH - spousta velkých jmen a žádný výsledek! 50 %. ()

Wordfish

Tenhle snímek je prostě strašně individuální. Jednoho rozesměje s slzám, další v kině usne s prstem v nose. Pro mě každopádně vtipná, švihlá, ale ke konci i milá záležitost, co potěšila. Nejsou to vyhozený prachy za lístek. ()

fořtajs

Taková milá, ulítlá blbůstka, která, ač nabitá mými oblíbenými herci, mohla mít i na víc... Každopádně excelentní herecký výkony (Jeff Bridges byl skoro v takový formě, jako Big Lebowski) a super námět... ()

tauli

Řekla bych, že trailer k tomuto filmu je lepší než samotný film. Čekala jsem nějak více legrace, ale táhlo se to. Asi v polovině se to začalo rozjíždět. Zklamal mě. Pokud můžu srovnávat komediální výkon George Cloonyho v Nesnesitelné krutosti, který jsem viděla den před Muži, co zírají..., tak si myslím, že tady George klesl asi o 20%. Je mi líto...Takže za 60%. ()

trinan_kop

Film zo zaujímavými nápadmi, zaujímavým námetom, ale oničom natočený. Najlepšia myšlienka celého filmu bola spojiť McGregora s Jedi rytiermi, čo vzhľadom na to že v SW hral dáva silný level irónie. ()

sidthekid

herecky skvěle obsazený film, ale zas taková paráda to nebyla. Místy velmi vtipné, po většinu času však poměrně nezajímavé. 3 hvězdy... ()

Tomiczekk

Celej film byl pro mě takovej...prostě moc hipíspsycho PSIC :-D ale na konci filmu aférka s LSD mě fakt pobavila...přiznám se, že sem přesně ani nevěděl oč ve filmu jde, ale sem tam sem se zasmál :-) ()

Tomulka

Upřímně řečeno jsem od filmu čekal mnohem více, po shlédnutí traileru, ale furt jsem jenom čekal a čekal a čekal a nic. Ano nepřišlo nic. Film je velmi úsměvný, ale jen úsměvný od komedie chci, abych se za břicho popadal když se na ní dívám.Nutno podotknout, že bez těch velkých hereckých ikon by to byl totální propadák. ()