Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

E.T.Martin

Are you experienced? Hair versus Hvězdné války versus Po přečtení spalte, aneb psychedelická mírně konspirační komedie s hvězdným obsazením, kterou si podstatně více užijí ti, kdo "experienced" jsou. ()

Dream Dealer odpad!

Tenhle film je jako ftip, u kterého vypravěč v průběhu vyprávění zapomněl pointu, a tak kecá a kecá a doufá, že ho zázračně napadne nějaká nová pointa - ale to se ani po 94 minutách nestane ()

HakuSaku

Dlho som sa snazil prist na chut pri pozerani filmu, ale bez patricneho chceneho (wow) efektu. Priznam sa, ze som hladiac na herecke obsadenie ocakaval viac. ()

sAreOn

Na tento film jsem se velmi těšil a po jeho zhlednutí jsem byl bohužel mírně zklamán. Obsahuje sice několik perfektních a vtipných scén, ale celkově ve mě převažují pocity toho, že byl zdlouhavý a poměrně nudný. Kdybych to měl shrnout do jedné věty: další film s velkým potenciálem, který nebyl ani v nejmenším využit. ()

david666

Jen díky Clooneymu a Bridgesovi je film lehce nadprůměrný. Jinak se jedná o ulítlou komedii, která není pro všechny. Děj mi připadal roztříštěný a vcelku jsem moc nepochopil co tím chtěl básník říct. ()

MarryW

Ironii a nadsázku mám velmi ráda, ještě když se k tomu přidá krapet toho černého humoru, tak to nemá chybu. A to tenhle film má. Místy to sice mohlo mít trošku větší spád, ale tak....to se dá prominout. Soudě podle zdejších komentářů si na to každý musí udělat svůj vlastní názor. A ten můj je, že je to perfektní. ()

Muadib

Pro člověka,který nema blízko k anglicky absurdnímu humoru tento kousek neosloví. Mi to hrálo přesně do noty. Jak říkám...lidi se suchým zvrhlým humorem si to zamilují. ()

void

Nápad přímo geniální. Zpracování zaostává. Jeff Bridges konečně v sympatické roli a slizký Kevin Spacey je knižní záporák (i když mi slovník neustále vnucuje slovo záporek..?). Všichni protagonisté se evidentně dokážou nebrat vážně, což přidává na úsměvné a pohodové atmosféře. Film protne několik vskutku výtečných vtipů; kéž by jejich frekvence byla vyšší. Ve vyprávění jsou flashbacky mnohem zábavnější než to, co se děje kolem - poněkud zvláštní, že stejné tempo se v linii "přítomnosti" nepovedlo udržet. Určitě se nejedná o komedii k popukání, ani k jiné reálné demonstraci neskutečného pobavení. Snímek je však zvláštním způsobem pohodový a odlehčený a přitom jde místy o něco dál a o něco hlouběji (a to se ani nedozvíme, kdo je Bobův otec!). Lehčí 4*. ()

Johnysman

Skvěle pojatý film... jehož hlavním cílem je zobrazit, jak je důležitá víra....v cokoli. A btw...LSD ve vodě pro celou základu bylo fakt skvěle natočené ;o) ()

veverysiak

V niekoľkých málo momentoch mi to pripomnelo geniálnu a neprekonateľnú vojnovú satiru Hlava XXII zasadenú do novodobých reálií, bohužiaľ boli to len také blízke stretnutia neviemkoľkého druhu, celkový dojem je rozpačitý a neurčitý zároveň, potenciál bol ohromný, ale roztrieštenosť príbehu, nejasný balans medzi realitou a imaginárnosťou, podviživenosť a nedostatok humoru a trestuhodné nevyužitie výnimočných hereckých kapacít stiahlo tento kúsok hlboko pod očakávania, takže 60%. ()

Tomasson93

Vzhledem k slušnému obsazení jsem čekal mnohem mnohem víc, protože vtipné mi na tomhle nepřišlo snad vůbec nic, zasmál jsem se max. jednou a stále si pokládám otázku "o čem to vůbec bylo?"...1* dávám za to, že film alespoň rychle utekl...rozhodně jeden z omylů CSFD. ()

Steam

Film vcelku pôvabným spôsobom stvárňuje myšlienku: ,,Všetko sa dá, stačí si len veriť". Herecké výkony sú vynikajúce, obvzlášť v podaní Ewna McGregora ktorý si zahral už po tretí krát rolu jediho. Len teraz v trochu inom podaní ()