• Malarkey

Vzorový béčko, u kterého ale nechápu účast áčkových hereček Paz Vega a Chloë Grace Moretz. Takovej scénáristickej kolaps jsem dlouho nezažil. Tradiční ztráta dítěte se tu mísí se sektou, aby se v druhé polovině filmu ze Simona Bakera stal Liam Neeson a začal to brutálně kosit v závanu filmařské mlhy. Brutální srágora.(19.5.2018)

No, historka je to trochu vykonstruovaná, ale na rozdíl od ostatních rozhořčených diváků jsem byl docela spokojen. Na to, že se tvůrcům dostalo omezeného rozpočtu, to není natočené nejhůř a režisér se snaží, aby film nepůsobil staticky. Přestože nakonec má snímek možná pomalejší tempo, než bylo zamýšleno, rozhodně není nudný a Simon Baker má docela slušné charisma. Největší slabinou je tak scénář, který místo aby přišel s něčím novým, skládá volně za sebe věci už jinde viděné. -----Jinak k Subjektivově komentáři: No, nevím jestli se ubohost tohohle filmu zračí v laciných formálních kouscích, ale až bude alespoň polovička českých filmů vypadat řemeslně jako tenhle, budu chrochtat blahem:)(15.1.2010)

• eraserhead666

Až zbytečně mysteriózní lehce romantizující drama o akci a reakci. Počátkem 90. let by v tom možná hrál Sly nebo Arnold, více by mlátili pěstmi a méně čarovali a modlili se. V tom případě by ta do očí bijící nelogičnost a nesmyslnost celého příběhu a zápletky byla i omluvitelná. Zaujme to hlavně spíše hereckým obsazením (rád jsem se po letech zase setkal s Paz Vega), přehršlí transek a koziček. A možná i tou religiózní mysteriozitou, která je však okatě samoúčelná a pro příběh veskrze zbytečná. 1,5*(4.2.2013)

• klima777

Příběh je ducha velmi, velmi mdlého. Občasné záblesky drsnější atmosféry nemohou zachránit zhola nic. Co je však daleko horší: Režisér, případně scénarista atd. nevědí o Santa Muerte ani nejzákladnější fakta. Což považuji za nesmírně matoucí a pro Mexičany uctívající Nejsvětější smrt (dnes už to zdaleka nejsou pouze kriminálníci) přímo urážlivé. OPRAVDU ŠPATNÝ film. Krajně nerada hodnotím slůvkem "odpad", ale v tomto případě, čišícím neumětelstvím, lacinou honbou za senzací, neznalostí [Santa Muerte má zcela odlišné kořeny než některé, řekněme, temnější odrůdy voodoo (aneb Zombi a Dhambala neznamená nutně zombies) a kulty posedlosti obecně], či snad nesnášenlivostí, prostě nemohu jinak. It's only moving picture...(19.12.2010)

• honajz

Docela zmatená koncepce, kde logika dostává na prdel... Celá ta historka kolem únosu dcery a následné double twist pomstě (nechci spoilerovat) je ozvláštněná mexickými sakrálními reáliemi, podivným kultem, který má spíše k voodoo, snahou nevypadat jako Rosemary má děťátko... Když si všechna tahle ozvláštnění však odmyslíme, zbyde nám naprosto plochá historka, která je naprosto nepravděpodobná a navíc blbě režírovaná, vedená a sem tam i zahraná.(30.10.2009)

• Paz Vega

• - Pôvodne mala hrať Amayu Jordana Brewster, no v poslednej chvíli ju nahradila Paz Vega. (dexter)