Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *

  Vzorový béčko, u kterého ale nechápu účast áčkových hereček Paz Vega a Chloë Grace Moretz. Takovej scénáristickej kolaps jsem dlouho nezažil. Tradiční ztráta dítěte se tu mísí se sektou, aby se v druhé polovině filmu ze Simona Bakera stal Liam Neeson a začal to brutálně kosit v závanu filmařské mlhy. Brutální srágora.(19.5.2018)

 • vegetol.mp
  ***

  No, historka je to trochu vykonstruovaná, ale na rozdíl od ostatních rozhořčených diváků jsem byl docela spokojen. Na to, že se tvůrcům dostalo omezeného rozpočtu, to není natočené nejhůř a režisér se snaží, aby film nepůsobil staticky. Přestože nakonec má snímek možná pomalejší tempo, než bylo zamýšleno, rozhodně není nudný a Simon Baker má docela slušné charisma. Největší slabinou je tak scénář, který místo aby přišel s něčím novým, skládá volně za sebe věci už jinde viděné. -----Jinak k Subjektivově komentáři: No, nevím jestli se ubohost tohohle filmu zračí v laciných formálních kouscích, ale až bude alespoň polovička českých filmů vypadat řemeslně jako tenhle, budu chrochtat blahem:)(15.1.2010)

 • eraserhead666
  **

  Až zbytečně mysteriózní lehce romantizující drama o akci a reakci. Počátkem 90. let by v tom možná hrál Sly nebo Arnold, více by mlátili pěstmi a méně čarovali a modlili se. V tom případě by ta do očí bijící nelogičnost a nesmyslnost celého příběhu a zápletky byla i omluvitelná. Zaujme to hlavně spíše hereckým obsazením (rád jsem se po letech zase setkal s Paz Vega), přehršlí transek a koziček. A možná i tou religiózní mysteriozitou, která je však okatě samoúčelná a pro příběh veskrze zbytečná. 1,5*(4.2.2013)

 • klima777
  odpad!

  Příběh je ducha velmi, velmi mdlého. Občasné záblesky drsnější atmosféry nemohou zachránit zhola nic. Co je však daleko horší: Režisér, případně scénarista atd. nevědí o Santa Muerte ani nejzákladnější fakta. Což považuji za nesmírně matoucí a pro Mexičany uctívající Nejsvětější smrt (dnes už to zdaleka nejsou pouze kriminálníci) přímo urážlivé. OPRAVDU ŠPATNÝ film. Krajně nerada hodnotím slůvkem "odpad", ale v tomto případě, čišícím neumětelstvím, lacinou honbou za senzací, neznalostí [Santa Muerte má zcela odlišné kořeny než některé, řekněme, temnější odrůdy voodoo (aneb Zombi a Dhambala neznamená nutně zombies) a kulty posedlosti obecně], či snad nesnášenlivostí, prostě nemohu jinak. It's only moving picture...(19.12.2010)

 • honajz
  *

  Docela zmatená koncepce, kde logika dostává na prdel... Celá ta historka kolem únosu dcery a následné double twist pomstě (nechci spoilerovat) je ozvláštněná mexickými sakrálními reáliemi, podivným kultem, který má spíše k voodoo, snahou nevypadat jako Rosemary má děťátko... Když si všechna tahle ozvláštnění však odmyslíme, zbyde nám naprosto plochá historka, která je naprosto nepravděpodobná a navíc blbě režírovaná, vedená a sem tam i zahraná.(30.10.2009)

 • Paz Vega

 • - Pôvodne mala hrať Amayu Jordana Brewster, no v poslednej chvíli ju nahradila Paz Vega. (dexter)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace