Když se obyčejný domácí chameleon, který trpí krizí identity, střemhlav vřítí do klasického westernového městečka Prach, naskytne se mu jedinečná příležitost projít kompletní proměnou. Chameleon, který si začne říkat Rango a vybájí si spoustu mýtů o svých hrdinských kouscích, roztočí spirálu podvodu, která mu přihraje šerifskou hvězdu ve městě zmítaném krizí. Otázkou je, zda dokáže jeden nepřipravený chameleon bez sebemenší kvalifikace změnit budoucnost městečka k lepšímu? Animované pojetí westernu s chameleonem v hlavní roli je množná na první pohled poněkud zvláštní, ale zábavný mix parodie, zajímavých postav a sofistikovaného humoru dělají z filmu Rango skvělou podívanou. (HBO GO)

J!b

Podařilo se mi tento animák vecpat do portfolia oblíbený filmů potomka, čímž jsem se zachránil před další reprízou Sněhurky, Káti a Škubánka, Šmoulů a neméně psychedelických Teletubbies. Takže bezmezné nadšení. A že to má prostý příběh? Na základě předchozí anime-masáže je toto zcela bezpředmětné...věřte mi. ()

Tomulka

Slušné vtípky, slušný příběh a velká podobnost s westerny, které žeru. Postavy perfektně napsané a animované jak by smet a za zpracování Jacka pistolníká hodnocení nahoru. Nemohu jinak než čtyři. ()

Tozmi

Děj byl místy skutečně pro mne nezáživným prvkem který mi připomínal vyprahlou poušť bez života. Na štěstí to bylo skutečně jen místy a tak sem se u filmu i bavil sem tam sem se i zasmál. Je to originální ale mohlo se to doladit. Nic méně 3 hvězdy pro zásobník rozhodně dát můžu. ()

Antonymi

Vtipný svižný animák, který kupodivu funkčně skloubil pohádkové schéma animáků s tradičními westerny. Děj sice občas lehce drhne a rozpadá se na jednotlivé scény, ale nakonec to úplně nevadí, protože i tak se člověk dobře baví. Hudba i animace jsou na jedničku. ()

zeromen

Není to špatný film ale pro mě je víc zábavnější a lepší filmy jako např. Rebelka, Raubíř Ralf a Hotel Transylvánie, s toho to roku zatím. U vidíme dál jaké jiné chuťovky budou. ()

Pythonator

Podle mě ten nejlepší 3D animák a zároveň jeden z nejlepších westernů po roce 2000. Špičková hudba od Hanse Zimmera, kterou by tomuto animáku mohl závidět skoro každý hraný velkofilm. Rango je ve všech směrech úchvatná podívaná, pokud máte tak jako já rádi zvířata, 3D animované komedie a westerny. Spojit tyto 3 věci dohromady je originální a geniální nápad, který funguje perfektně. Rango má jen jednu chybu, která je pro mě předností. Tou chybou je, že to není film pro děti. Většina vtipů intelektuálnějšího ražení je pro usmrkance nepochopitelná a odkazy na různé westerny jakbysmet. ()

Chlopotun

Toto zrejme nebude úplne pre tých najmenších. Jeden z najdospelejších animákov a jeden z najlepších westernov aké som v poslednej dobe videl (aj keď je pravda, že som ich veľa nevidel). Úžasná animácia a skvelé dabing Johnnyho Deppa. ()

skok01

Pěkná pohodová animovaná podívaná. Námět, scénář (myšlenka), hudba a dialogy jsou výborné. Děj – děj je taky dost dobrý, ale má tam občas pár nešťastných momentů, které jinak výborný animák docela shazují – jako člověk a dialog s člověkem, chodící uschlé kaktusy … To jsou okamžiky, které mě nutí nedat 100%, ale nemůžu zase dát jen 60%, klasické dilema, jsem na vážkách, dávám sice 4* ale vidím to tak na 75%. Ale celkově mě animák potěšil, pobavil a musím říct, že nezklamal má očekávání, řadím ho k těm zdařilejším. ()

Naby

Takovy detsko-dospely film ktery je plny humoru, takze se clovek dokaze bavit po celu dobu. Hlavne vyborny jsou ty sovy co vypravej pribeh :-D. Celkem 3,7* ()

vabambule

Řekla bych, že co mi opravdu chybělo na ději - tedy nějaká celistvost, trochu více propracovanosti, detailů - to tvůrci nahnali na vážně pěkných detailech, obrazu, kameře. Nevím, jestli jsem čekala méně, nebo více. Už předtím, než jsem k filmu usedala, měla jsem orzporuplné pocity a spíše se toho obávala - než nějaké chameleonyy radši koukám na veverky a mamuty (Doba ledová). Ale rozhodně jsem se na pár místech celkem bavila a nemůžu říct, že by mě děj vyloženě nudil. Fajn by bylo zpracování i ve 3D. 70% ()

Majxi

Výborný nápad jak se z nuly stát hrdinou. Pohádka s nápadem a výborným dějem. Animace velmi propracovaná a povedená hlavně v akčnějších scénách. U filmu jsem se i dobře pobavil a dávám režizérovi Georgovi Verbinskemu palec hore. Kulturní vložka ve formě zpívajících vrabců velice povedená. Film si zaslouží jednoznačně 5 hvězd!!!! ()

DannyBurino

Tohle je pravděpodobně jeden z nejdivnějších animovaných filmů co jsem kdy viděl a přitom je fakt skvělý. Začátek je moc pomalej, ale pak se to celkem rozjede. Chvilkama to umí být divný, ale furt se to drží. ()

Martin712

Uplne najlepší animák za posledné roky. Deppovi hlavna rola sekla ako vyšitá. Síce nemá to westernovú atmosféru ako Sergio Leone, ale natočít animovaný wester je ale celkom odvaha ale tento kúsok je podarený. Niesom moc fanúšik animákov, kedže vo väčšine sa vie ako skončí už na začiatku (protagonist defeats antagonist) ale toto je vynikajúci kúsok. 9/10 ()

Skylwalker42

Pěkně animovaně udělaný western. Zajímavý, ač ke konci kýčovitý hrdina. Ale zajímavé nápady, které zaujmou. Třeba Duch západu se svým vozíkem:) ()

Sashmen13

Tohle, tohle je zvláštní film, řekl bych, že buď se vám bude líbit, nebo vám opravdu nesedne. Jede si na své vlně a tak, žije, super animace btw. ()

Zemřel herec Ned Beatty

Zemřel herec Ned Beatty