Pokoj naproti

Duševně nevyrovnaný Terry (Danny Pino) volá svému nejlepšímu příteli Julianovi (Mike Vogel) a žádá ho o pomoc. Je si jistý, že ho jeho snoubenka June (Brittany Murphy) podvádí. Sledoval ji do dekadentního hotelu Riverview, kde se přihlásila, aby se setkala se svým milencem v pokoji 508. Terry vysvětluje Julianovi, že si vzal revolver, sedí v pokoji naproti číslu 508 a čeká, aby zastřelil jejího milence. Julien se snaží přítele uklidnit a ihned vyráží, aby zabránil neštěstí. (JOJ Cinema)

MareT.

Připominalo mi to doby, kdy jsem se díval na povídky od Alfreda Hitchocka, kde se zvraty překřvavaly přes jiné zvraty...což znamená, že to není špatný film, ale slušela by mu dvacetiminutová stopáž...Jinak děj je jednoduchý až až, herci vcelku v pohodě a hudba byla vynikající. Ale je v podstatě nic proti ničemu.... ()

kery-

Mám prostě rád tyhle "uzavřený" thrillery. Moc pěkný film, udržel mě v napětí celou dobu, a finále je strhující :) ()

Greny

moc jsem od tohoto filmu neočekával a tudíž jsem byl velmi mile překvapen. Pravdou však zůstavá že thriller je to jen okrajově a spíše se snaží tvářit jako thriller. Avšak nad tímto bych přimhouřil oči, jelikož kamera, hudba , herci na výbornou a i když je příběh jednoduchý je to svěže a vcelku originálně pojaté. 4* ()

woodsman

toto bol triller ako vysity napinave jak hovado fakt ma to bavilo zaujimavy a jednoduchy napad a ten zvrat na konci az som poskocil z toho to bol brilantny plan hned improvizoval ()

warrenur

Vyborne. Napatie od zaciatku po koniec. Prostredie stareho "hodinoveho" hotelu ma ten spravny nadych a postavam verite kazde slovo a emociu. Spolu s dobre volenou hudbou je tento kusok vybornym predpokladom pre prijmne straveny vecer. ()

Joppo88

Napriek otrasnému stvárneniu, celkom slušná zápletka a nápad. Ale to je asi všetko pozitívum Pokoja naproti... Dalo by sa s týmto nápadom oveľa viac a krajšie pohrať... ()

sidda

Nadprůměrný snímek s excelentní hudbou (Bobby Tahouri) a Bradem Greenquistem v roli portýra s kamennou tváří, velice příjemné pokoukání. ()

jessic

Poměrně vtipná zápletka, milostný trojúhelník odehrávající se ve dvou pokojích a prolínání různých časových rovin bylo docela fajn. Povídka by to byla vynikající, ale jeden nápad celý film neutáhne. Navíc ani výkony hlavních představitelů mě moc neoslnily. ()

veverysiak

Dobrá myšlienka v pôsobivom lynchovskom šate, celkom zaujímavý časový sled, teda skôr nesled, zaujímavé typy hercov predvádzajúcich kvalitné výkony, akurát mi tam občas trochu zaškrípala logika zápletky, ale možno som len nepozorný, takže 65%. ()

NikaIn

Téma nebola zlá,len to neuchopili správne.Od začiatku sa to tiahlo,bola to nuda. Dialógi bez dinamiky,prihlúple,spomalené.Dej tiež nijak negradoval,ak sa aj niečo udialo,znova to okamžite padlo do nudy,herci sa tiež nepretrhli,bolo to ako keď vám niekto kto nemá rečnícky talent niečo rozpráva,ale vás to uspáva, ide to mimo vás,pretože to nemá šťavu.Tak presne toto bolo také isté,bez šťavy.Už o 10 minút nebudem vedieť o čom to bolo,nič to vo mne nezanechalo.Jedna hviezda za snahu. ()

sladkemlicko

Mrkl jsem na to jen z čisté zvědavosti a hle..mile mě překvapilo co jsem viděl..:). Zápletka je originální,příběh je vedený přímo,žádné zržovačky. Jen nemám moc rád neustálé časové skoky v ději,ale tu to bylo nutností. Každopádně mě film nadchl a času,který jsem mu věnoval nelituji. ()

NagatoPein

Tento film úplne nepriamo a kľukato hovorí, že sa neoplatí byť zbabelým dieťaťom v mužskej koži. Inak je celkom naivný. ()