V tvrdých a neúprosných ulicích New Orleansu musí řešit detektiv Sean Riley brutální vraždy a zároveň se snaží vypořádat se ztrátou svého syna a ženy. Během vyšetřování však začínají vyplouvat na povrch podivné skutečnosti, vedoucí ke znepokojivé minulosti zdánlivě obyčejné drogové mafie... (oficiální text distributora)

Rockerman

Tak to je drsný, až brutální film! Je to film, kde se více střílí a "griluje", než mluví a to je někdy moc dobře. Dialogy v takových filmech jsou velkou slabinou. Naštěstí je vše natočeno drsně a syrově, má to švih a je to téměř bez hluchých míst. Čili já jsem spokojen, ikdyž je jasné, že spoustě lidem to bude připadat stokrát viděné a nepůvodní. Já znám jen dvě kritéria: líbí nebo nelíbí. Toto se mi spíše líbilo. ()

PlutisMovie

Tento film je jako svíčková, kterou vám přinesli bez knedlíků. Ani dost Triller, chybělo mi takové větší temno a záhadnost, ani dost akční, chyběl mi takový ten blahý pocit, z toho jak akční hrdinové bodují a jsou dobří!. ()

Petyas

Ten film má vskutku náboj. Je vcelku dobře natočený a být tam o trošičku lepší herci a mít o něco vyšší rozpočet, bylo by to ještě o třídu lepší. Scénář mohl být zajímavější, ale i tak se v něm objevují zajímavé a nové prvky, takže víceméně potěšil. Největší bída je do očí bijící nedostatek financí u přestřelek. Ač z peněz, které na to zřejmě měli, vymáčkli maximum, pořád to působí tak nerealisticky, až by z toho jeden brečel. S pistolemi proti kulometům a bad guys nejsou schopni trefit na pár metrů náklaďák. Škoda toho. Naštěstí to až tak neznehodnotí výsledný zážitek z filmu, který je velmi dobrý. 60% ()

dodona

S prižmúrenými očami 4, inak tak 3,5. Scéna, kde ukazuje Kim Coats odznak mi prišla neskutočne stupidná, možno preto je Kim vo filme len asi 3 min. Potom sa to vďaka bohu zlepšuje. Potešila drsná akcia, svižné tempo, super soundtrack a drobná ale dej posúvajúca úloha Seana Patrica Flaneryho. Rada by som si niekedy zaskočila na pohárik do baru Boondock Saints ;) ()

Xeno.morpH

Film pro každého, kdo je znechucen politickokoretním filmovým baletem, kdo má rád zbraně a nemá rád kecy. Film kde se neberou zajatci, nemoralizuje se, film kde se postřelený zmrd nezatýká, ale doráží kulkou :) Vynikající střelecká kreace s trochou barbecue pro zpestření. ()

Euchrid

Pro mě hrozně nostalgická záležitost, která mě hodila do dob, kdy mi na VHSkách běhali Arnoldi a podobná verbež a celý film byl jenom o tom vytvořit kolem "Hrdiny" dost akce zakončit to steroidovou přestřelkou, bitkou nebo dovolenou na Šumavě. Hrozně podobná stavba filmu a mám pocit že už se takové vůbec nedělají a pokud už teda je to spiš kanálová záležitost. Tady ne, protože z Johnny Strong (to jméno jsem naštestí zjistil až na konci filmu, takže mi zážitek nekazilo :)) je parádní a film táhne. Je to samozřejmě celý film nejdrsnější, nejcharismatičtější a nejchytřejší postava co po pásce prohání, ale neměl jsem problém mu to uvěřit a beztak jsem si v duchu přál být víc jako on ;-) A akce není sice tolik, což je škoda, protože každá z těch pár přestřelek je luxusní a i když fyzika, která v nich funguje je taky z devadesátých let (tzn. kulka neprostřelí nic za čím je kdokoli schovaný :D) zbytek působí docela uvěřitelným dojmem a zanechá blažený pocit namlsaného filmové diváka a těšil jsem se na další. Výplň mezi přestřelkama (nemá cenu tomu říkat jinak než výplň..ale jestli na něco přijedete, pošlete mi dopis) tvoří jednoduchý a pramálo dementní příběh a dvourozměrné postavy, a nic z toho neurazí. No prostě co píše Arkos docela dává smysl... ()

DJ Kritik

Akčné, chytľavé s rýchlym spádom. Charizmatický hlavný hrdina a čo je nezvyčajné bez ženskej po boku a bez amerických suchých vtípkov. Jednoducho len priamy ťah na bránu. Vtiahnutie do deja: **** Akcia: **** Brutalita: *** ()

zly.dvojce

Povedená záležitost, která asi nebude mainstreamovým hitem, nicméně mě tenhle film oslovil sympatickým hlavním hrdinou, nekompromisním přístupem k zobrazování mafiánských výslechových metod a velmi dobře provednou akcí. Zkrátka sympatická záležitost, která spojuje drsnou krimi s akčním filmem a dělá to naprosto přirozeně bez křečí. Pokud tomuhle filmu někdo napaří odpad, vrtá mi v hlavě proč se vlastně dívá na takový žánr, protože ve vodách svých filmových soukmenovců plave více než zdatně. ()

johnsnow

Ďalší podarený zárez od Kaufmana. Síce my tam chýbalo viac súbojov, ale ten jeden čo tu je má šmrnc a prestrelky sú fajn. Ja som spokojný, akurát Prochnowova roľa je tu podľa mňa úplne zbytočná. ()

warpcore

Wauuuu ! Veľmi podarený a namakaný akčňák.T Strieľa sa tam toľko, že keby tam šupli trochu Yperitu a vykopali zákopy, máme tu prvú svetovú vojnu v celej jej kráse. Prekvapenie leta ! ()

DonBraso

Tak Costas Mandylor,spíše známý ze série SAW,se tu ukázal jako ten gangsta,který se musí postavit do čela,protože má nad sebou šéfika a jinak to nejde,,město si žádá mrtvé :D Ne tak tomu přímo nejde,,on je až na druhé koleji,,od toho je tu triko a hezoun Sean,který vyčistí každý tělo svoji zbraní,ano v tom filmu se pořád střílí(divný zvuk) a na osobku se nehraje.Kdo čeká Komando tak trochu tak,ty přestřelky na oko dobrý,ale vidět po třetí a neměli žádnou jinou konstelaci,než zapadnou do toho akčňáku..Chvíli se bavíte jak u striptérky a pak zas si řikáte,větší nuda než při Ordinaci nemůže být:DAle ona je a kapkou na ráně,je ten prdelovskej běh a ten konec,,trochu to zachrání Method a je to 60% ()

CrazymanM

Velmi dobrý akční film,výborné a drsné akce,skvělá hodinka a půl s celkem dobrým koncem!Hlavní hrdina je pro mě zcela neznámý,o to sympatičtější!Jsem spokojen,takhle to mám rád!!! ()

zenit

Rozmýšlel jsem mezi 3* a 4*. Není to bůhvíjaký film, herecké výkony nijak oslňující, ale nenudil jsem se. Na sobotní odpoledne, pohodička. 65% ()

Dacsus

Strasny blabol. Uz uvodny dialog je absolutna kravina. A 60 a viac nabojov v jednom zasobniku v kalachu? WTF!!??? Som myslel ze toto skoncilo dakde koncom 80tych. ()

Goumen

Brutální akční film s průměrnějším scénářem. Jen na ústřední dvojice herců mi moc nesedla. I když na Johnyho Stronga jsem si časem zvykl, ale i tak bych si tam představoval spíše Stathama, the Rocka nebo někoho podobného ()