V tvrdých a neúprosných ulicích New Orleansu musí řešit detektiv Sean Riley brutální vraždy a zároveň se snaží vypořádat se ztrátou svého syna a ženy. Během vyšetřování však začínají vyplouvat na povrch podivné skutečnosti, vedoucí ke znepokojivé minulosti zdánlivě obyčejné drogové mafie... (oficiální text distributora)

argo.smile

Mne sa tento film pacil. Ako ciste akcne B-cko splnilo moje ocakavania. Samozrejme su tu blbe keci medzi akcnymi scenami. Neohrozeny policajt co striela hlava nehlava, zaporak co rad griluje, pointa medzi starymi kamosmi co spolu vyrastali. Vypnite mozog a nechajte sa unasat bez hlbsieho vyznamu.Strong party, Strong music, Strong bullets. Mna to potesilo i zabavilo.When fatty Steven Seagal dies, Johnny Strong lives... ()

Pavelkedar

Pokud to hodnotím jen a jen z pohledu " zábavy ", tak těch 5*. Asi neljepší "střílečka" roku, slušná kamera akčních scén, dobrý spád, sympaťák v hlavní roli, pro některé citlivky možná dost brutální snímek. Nic víc v tom nehledám. ()

zekon

Mix Streetkings a ranných Segalovek. Zpočátku precizně odvedená syrová akce, s kvalitním dohledem, takže to vypadá velmi reálně. Kdo někdy střílel ze zbraně, ví o čem mluvím. Jenže se to pak začne motat a padat a finále je tak trapné až to bolí. Tak jsem se těšil jak střelím 5 a teď pro 4 musím přimhouřit oko. Nicméně za speciální jednotky, reálný boj v ulicích (do půlky) a za Berengera je to 4. ()

musolini

Zase po dlouhé době slušnej akční film,kterej neurazí.Má to děj a spád a člověk se u něj nenudí,pobaví se a není nucenej nějak zvlášť přemýšlet. ()

naytsirk

Dávám čtyři, i když je to trochu moc. Ale tři mi přišli porstě málo... Jak tady píšou skoro všichni, skvělá akčňárna se vším, co k tomu patří... ()

Fracek

Šlo se na to koukat, ale když polda samej nevtipnej vtípek strčí hlavu přímo do hlavně vymaštěnému sráči a ukončí tak hned na začátku svůj potenciál, musím dát s nesouhlasným pokýváním hlavy za tři. ()

ELDoctorow

Neskutočne tupé a dementné, s hereckými výkonmi oproti ktorým aj predstavitelia z domáceho fekál porna pôsobia ako horúci kandidáti na Oscara. "Herci" tu dokonca nevedia zahrať ani len mŕtvolu! Ľudom, čo majú byť mŕtvy sa úplne očividne hýbu oči, prípadne hruď, pretože nedokázali na tých pár sekúnd, čo ich sníma kamera, zadržať dych. Celkom objektívne si to nezaslúži viac ako 2*, a každý kto tomu dal nad 3, by mal mať úradne zakázaný prístup k ďiaľkovému ovládaču. Prečo tomu teda ja dávam až 3*? Pretože pri všetkej svojej imbecilite sa mi to totálne trafilo do nálady. Mal som chuť pozrieť si niečo akčné a absolútne intelektuálne nenáročné, a to vystihuje tento film úplne dokonale. ()

VanThomass

Takhle má vypadat kvalitní béčkový akční film. Dialogy, které mají hlavu a patu, zajímavý námět a sympatičtí herci. Palec nahoru a 80%. ()

smely

Black Ops v policejním hávu v podání dobrýho Stronga. Pro mě osobně překvapení,po první vynikající,po druhé vynikající opět. Mimochodem příběh o tučňákovi,kterej si to valí ve svém Fordu Pinto z roku 1976 přes Mohavskou poušť uprostřed léta..."stalo se to?" "stalo ,ale není to vtipný" :-D pro mě 5* víc takových filmů. ()

tixi

Ano je pravda ze akcia bola v celku dobra lenže tvorcovia zabudli na jednu dvolezitu vec a to poskladať nejaký súvislý zmysluplný príbeh,herci zase zabudli hrať a to už nehovorím o tupých a nudných dialogov a najvecsi prešľap v tomto filme bola nudná a nevýrazná hudba mal som snej pocit ako keby som bol na pohrebe.Veľmi nudný a uťahaný film ktorému by stačilo v kľude 30 minút a bola by to pecka takto to je za 30%. ()

vinducha

Nic pro mudrlanty a hospodyňky , parádní střílečka s velkým S , hodného a submisivního hocha by člověk v tomhle filmu stěží pohledal. ()

birddy

Víceméně předvídatelné, stejně jako Smrtonosná zbraň, Poslední skaut a mnoho jiných výtečných filmů. Absence zbytečné snahy o humor získává u tohoto filmu chválihodný rozměr, divák není rušen rádoby komickou vedlejší postavou. Nelze však čekat ani nějakou psychologickou studii postav. Celou dobu jde jen o akci, nikoli frenetickou, a kousek té ponuré atmosféry. To film naprosto splňuje. Jediné, co by snad šlo zmínit jako mínus, dle mého názoru, je délka. Díky předvídatelnosti může místy na pár vteřin nudit. Celkově vzato, skvělé překvapení a rozhodně nelituji, že jsem tento film viděl. ()

dogzila

No odhliadnuc od toho, že jeden bývalý vojak zakiloval ďaľších dvadsať bývalých gumákov má tento film spád drsnosť aj jednoduchú myšlienku. Ani z pivových rozhovorov nebolo až tak strašne na vracanie. Hurá poďme páliť strielať a mlátiť. Jedna príšera strieda druhú len Juergen Prochnow ostal niekde v posteli s dvoma odsávačkami :( škoda, tu ostal dej nepekne vysieť. Ale suma sumárum nenudil som sa a to je v týchto depresívnych časoch po hurikáne Katrina potešujúce. ()

onevoice

Dobrý poctivý akčný náhul. New Orleans bojová zóna. Veľmi dobre obsadená hlavná kladná postava. Strong je sympaťak. ()

babuca

akčne to nebolo zlé aj dejovo by sa to dalo akceptovať, ale film má spústu logických hlúpostí a veľa naivity. Spomeniem aspoň dve / policajt pri tvrdej prestrelke odmieta nepriestrelnú vestu....akože chce byť tvrďas ? a zadruhé: 2 poliši sa na konci postavia proti autu aby zastrelili vodiča-zloducha, ale postavia sa vedľa seba ako hlúpáci a auto ich oboch zrazí naraz, ale im sa prakticky nič nestane...to je čo za nezmysel??? a takýchto vecí je tam hromada. ()

dedavena

Fšecy střylaju po fšeckich, jedni polivaju druhich benzynu, potym ich zapala a nato ochladi hasyčakem a znovu zapala. Normalni grylovani. Šon, kery to ma vyšetřyť, nasere vic niž paru profesyonalnich zabijakuf a střylački němaju koňca. Šon přysaha, že fšeckich pozabija. No dyť su v Orleansu! ()

darius1706

Překvapivě slušné. Jasně, klaďas přežije všechno, ale tak nějak vo tom to je... V rámci žánru dávám 4 hvězdy, hlavně proto, že jsem se prostě bavil. ()

Falanx

45%. Čtyřicet poctivých bukvic dávám za vystřílenou munici, zvukové efekty (auťáky a kvílení pneu), béčkově přitažlivou řežbu a barvu podobnou hemoglobinu. Zbylých pět je za UMĚNÍ neherců. ()