Pokrevní bratři – film s unikátním příběhem o vzestupu a stejně rychlém pádu pokračuje. Podobně jako krvavý boj se spravedlností.  Troy Duffy, scénárista a režisér Pokrevních bratrů, uvádí pokračování syrové stylizované krvavé ságy bratrů MacManusů. Ti se společně se svým otcem ukrývají v tichých irských údolích daleko od míst, se kterými byli dříve spojeni. Když se k nim však donese zvěst o loupežné vraždě oblíbeného kněze, bratři se vrací do Bostonu, aby uskutečnili násilnou a krvavou výpravu za spravedlností. Společnost jim dělá i nový parťák a v patách mají přitažlivou agentku FBI… (oficiální text distributora)

L_U_M_P

.. cakat 10 rokov na takyto odvar?....hanba ti Troy Duffy...a julie benz? to sa uz v celom zasranom hollywoode nikto iny nenasiel?....cele to vypadalo ako parodia na jednotku...obrovske sklamanie 4/10 ()

chosan

Po deseti letech o hodně slabší film než 1. Myslím si že režisér už neměl točit dvojku a měl to nechat tak jak to bylo takto nemohu jinak než 55%. ()

Rychleji

Film s pěknými herci a pěkným úvodem. Myslím, že i scénář je celkem pěkný, režie zajímavá. Místy se člověk i zasměje. První díl jsem sice neviděl, ale myslím, že to ničemu nevadilo, že se to dá chápat i bez toho (mimo to se to moc chápat nemusí). Jinak je to klasická akční nakládačka kde není nouze o střelbu, pěstní souboje a ani o další akční prvky. K tomu všemu je výhodou, že se vše neděje jen tak samo náhodou a časem, ale bratři musí taktizovat (takže na Segala s Van Damem zapomeňte :)). ()

leonskennedy

Pro mě lepší než první díl.Přibilo vtipných scének spojené hlavně s mexikáncem i když zase chybí Dafoe ,ale na konci se objeví.Jinak je to stejné jako jednička hodně střílení a vtipných dialogú a hlášek! ()

Thug_Leo

Příliš mnoho žalozpěvů a zpomalených záběrů. Postavy sarkasticky přehrávající, ovšem bez hloubky a smyslu. Když bratři vytáhnou železo, začne hrát otravná hudba a vše se zpomalí. Čekal jsem více a lépe. Ovšem stále za 3x ()

Devon74

Mnohem horší než "jednička" ale stále velmi zábavné! Je to tak 2,5 za film a 1 za Julii Benz, takže 3,5 hvězdy. ()

BMAXX

Kdyby měl Troy Duffy pilu, tak by určitě pod tím tlačením praskla. :-) Kluci McManusovi jsou ve dvojce poněkud nesmrtelní, ale jinak by to přece nebyli svatí :-) Mě film rozhodně neurazil, některé hlášky jsou břichorvoucí a Clifton Collins sice není Rocco, ale rozhodně se s ním nedá nudit. Dobrá černá akční komedie, která kráčí ve šlépějích jedničky, akce víc než dost a sexy Julie Benz taky není k zahození. Trošku mě Duffy zklamal, že Billymu Connollymu nedal větší prostor, protože "Tatík" byl v jedničce excelentní. Ale co už... Třeba je to schválně, aby 3-ka všechno napravila :-) ()

Bloodoom

Už to není, bohužel takový suprový nářez jako byla jednička. Sice tady je všechno jak má být, dobří herci, skvěle padnoucí hudba, ale ta akce střídající akci, jako v jedničce tu už prostě není. Dlouho, dvě skouknutí, jsem se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Nakonec dávám čtyři snad z melancholie snad z naivity, že trojka, pro kterou jsou tu dvířka otevřena dokořán bude větší nářez. ()

Nargaroth

SKvělé pokračování kultovní jedničky. Dle mého dost dobré pokračování. Líbilo se mi téměř vše. Nápad, herci, nostalgie. ()

QuietRioT

Bieda a to je veľká škoda, pretože nebyť dosť stupidného scenára, ktorý odskočil od pôvodného Boondock Saints, tak by to mohlo byť skvelé pokračovanie už tak skvelého filmu. Tri hviezdičky len z melanchólie. ()

films3

toto nebol film pre mna...niekolko krat som pritom zaspal,nebavilo ma to a nedalo sa na to pozerat..ani prvy diel sa mi nepacil,a som debil ked som si myslel ze dvojka bude lepsia... ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Dvaadvacítka? To si děláte prdel, ne? To je jako vzít si do přestřelky nůž!" Bratske duo zabijáků Flanery-Reedus je zpět! Je zde navíc přehrávající Julie Benz a chybí tahoun Dafoe. Ten se objeví až na konci. Jinak je to skoro stejné jako jednička. Mnoho zpomalených akčních záběrů a vtípky, ovšem všechno bez hloubky a smyslu. - 50%. ()