Tommy Fielding je mladý, chytrý, okouzlující a atraktivní. Je také velmi dobrý ve své práci investičního makléře, a dokonce i oblíbencem bezohledného a cynického šéfa Cashe. Má chytrou, krásnou přítelkyni Beth, mladou ochránkyni přírody a začínající historičku. Beth má za prací odcestovat do Itálie, ale její zaměstnavatel nedostal grant a cesta je zrušena. Tommy v práci řeší personální problém. Je šéfem prodejního týmu, a když klíčový člen nahlásí svůj odchod ke konkurenci, potřebuje Tommy rychle zaplnit jeho místo. U šéfa protěžuje nevýrazného a tichého Daniela, bývalého leteckého inženýra armády USA a počítačového specialistu. Daniel se zdá být naivní a neprůbojný ohledně vysokých finančních operací a zároveň tak trochu nervózní v přítomnosti žen. Tommy bere Daniela pod svá křídla a ukazuje mu, jak se oblékat, kde se scházet s ženami a jak je okouzlit. Tommy chce, aby se pokusil seznámit s nějakou dívkou, o což se Daniel pokusí v knihovně. Tou ženou je ale Beth, která sem přišla vrátit průvodce po Itálii. Beth Daniela vyloženě okouzlí, ale když se potkají na firemním večírku, vidí, že jde o Tommyho přítelkyni. Ta Daniela pozve do knižního klubu, který si založila s kamarádkami, aby se zde seznámil s „volnými“ dívkami. Daniel tak začne trávit více času s Beth a stane se jejím důvěrníkem… (TV Nova)

Blazis34

Příjemná oddychová romantika s dost předvídatelným průběhem. Ani sympatičtí herci z tohoto díla neudělali nic víc než film na jedno zkouknutí. Opravdu to bylo dost nevýrazné, ale na druhou stranu nezklamalo. Dávám 45%. ()

Shinnie

Absolútne zanedbateľný kúsok bez záživného príbehu. Proste nuda, pan dokonalý mi neprišiel ani tak dokonalý, teda skôr vôbec. Na romantickú komédiu to mohlo byť omnoho viac pritiahnutejšie za vlasy a hlavne vtipnejšie. ()

Kozlowski8

Příběh o tom, jak hezká, hodná a milá dívka po několika měsících vztahu zjistila, že její kluk je sice hezký a úspěšný muž, ale taky arogantní hajzlík a holkař a zamilovala se do jeho nesmělého, avšak čestného a upřímného kolegy. Absolutně nic nového pod sluncem, ale vcelku hezky natočená oddechovka, která nemá čím výrazněji nadchnout, ale ani vyloženě nezklame. 55%. ()

Vig

Dobrý film, jen tam něco chybí - něco, díky čemuž si sednu na zadek a odliší to od ostatních kýčů. Krásná kukadla Alexis a nevinný Bryan film nespasil, smůla čili škoda. ()

zero_zelo

krásní lidé, že? :))) to je tak cool a v pohodě. úplně mě to dojalo. to je film pro ambiciózní třicítky, aby mohly doma nad flaškou vína jásat, že to určitě brzo vyjde, protože sou taky tak dobrý :))) už jenom ten čtenářskej klub mě zabil :))) esli já bych vlastně neměla dát naopak 5*!! je to vlastně geniální. dyk je to romantická komedie s dramatickým nábojem, ale úplně na 100% ()

malyLibor

Jsem rád, že nejsem až tak znuděný filmový divák jako většina komentujících. Asi je opravdu výhoda nemít spousty let televizi a dívat se jen na to, co si člověk vybere. A já si dnes večer vybral tenhle film... a jsem rád. Pobavil mne, odpočinul jsem si u něj a jsem spokojen. Musím říct, že pro mne tedy zápletka nebyla tak průhledná a očekávatelná, takže jsem se skvěle bavil. I herecké výkony hlavních hrdinů byly dobré a kdo přímo exceloval byla Kate Nauta, která je opravdovou mistryní malých rolí. Hrála někdy nějakou hlavní roli? Myslím, že se budu muset kouknout do její filmografie, protože malé role hraje většinou opravdu skvěle i v horších filmech. Film ode mne získává krásných 91% a doporučuji ke zpříjemnění dlouhého deštivého večera. ()

goman

Ze začátku zajímavý příběh, ale postupně se to tak nějak vytrácí a chybí tomu šťáva a spíše, než, že by to gradovalo, to padá do nicoty... ()

mmirri

Pan Záporák je pěkně předvedený. Mám v sobě něco z Jekylla i z Hyda a tenhle film mi to hezky zazrcadlil. ()

jancaD21

Tento film je nedotažený a tím docela nudný. Obsazení dobré, ale žádná pořádná akce, zápletka. Dopředu hodně předvídatelný. ()

Jannine

Bohužel mám Alexis Bledel pořád zafixovanou jako středoškolačku (i když potom vlastně i vysokoškolačku) z Gilmorek, takže tady v té roli mě nijak extra nepřesvědčila. Hlavní plus vidím asi v tom zvratu ke konci filmu, ale do té doby to byla celkem nuda. Ničím výjimečný film. A pan dokonalý teda nic moc.. ()

entokr

Hlásím se mezi "přecitlivělé pipiny", kterým se film líbil. Hnus čemu všemu tady dají i 80% a tohle nedosáhne ani na 50... Mně se na tom všem děsně líbil ten hajzlík v hlavní roli, jak působí ze začátku nevinně a nakonec se z něj vyloupne takovej bastard. ()