Tento pořad běžel v době, kdy byl šéfem TV NOVA Vladimír Železný, který ho zároveň i uváděl. Originální byl jeho pozdrav: "Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte." Dozvěděli jsme se vše o novinkách, které nás čekají v nejbližších dnech v TV. Vladimír Železný zde diskutoval i o politice a jiných věcech. V roce 2003 byl tento pořad nahrazen jiným a ten se jmenuje Volejte NOVU. (duklak2)

Radek99 odpad!

Dokonalá ukázka síly mediální manipulace a smutný doklad toho, že zručný a bezskrupulózní intelektuál disponující neomezeným přístupem k pákám moci je schopen na vařené nudli utáhnout téměř celý národ a před zraky všech ukrást největší komerční televizi v zemi a ještě přesvědčit své věrné ,,novácké" stádo, tedy diváky, občany této země, že krádež není krádeží, ale záchranou ,,rodinného stříbra" před chamtivými Američany... Téměř neuvěřitelné... ()

DaViD´82 odpad!

Nejzevrubnější televizní kuchařka. Kde jinde jste mohli sledovat jako jak jeden führer, ehm, pardon vlastně hodný strýček, nějakých devět let koláče z lží pravidelně peče? A pak je ještě samaritánsky nastrčeným ovečkám s jidášským úsměvem rozdával. Od té doby co "s námi" není, tak se mi hnedka usedá k sobotnímu obědu s větší chutí. Doufám, že mu někdy budu moci to přání dobré chuti k obědu náležitě oplatit. Nejlépe až si bude pošmakovat na výživné vězeňské stravě. ()

Enšpígl odpad!

Neumím si představit, že by v zemi, která má zákon o rozhlasovém a televizním vysílání a fungující právní systém k tomu, mohl tento pořad zcela beztrestně, dokonce někdy, až za fanatické podpory rady pro rozhlasové a televizní vysílání / zejména pana Petra Štěpánka /, která má právě dbát na dodržování vyše zmíněného zákona, vysílat několik let. Nejde mě o nějaké koláče a průzkumy sledovanosti, které patří spíše na obchodní prezentace se zadavately reklamy, ale jde mě o cílenou manipulaci s veřejností, sloužící k posilovaní moci a upevňování vlivu jednoho jediného člověka, Vladimíra Železného. Pozdější krádež TV NOVA původním vlastníkům a možnost zcela beztrestně manipulovat fakty ve svůj prospěch v pořadu Volejte řediteli za nečiného příhlížení orgánů činých v trestním řízení, za mlčení politických špiček a za velkých sympatií diváků TV Nova jen dokazuje v jak zoufalém stavu se nachází náš právní systém a v jak žalostném stavu se nachází celá naše společnost. Zmiňovat chování Václava Klause a některých členů ODS i ČSSD v souvislosti s panem Železným už radši nechci, beztak si myslím, že politici by si měli svá slova o fungujícím právně - demokratickým státu strčit do prdele. P.S. Zdejší komentáře i hodnocení jsou jasným důkazem, jak profesionálně, učelově a zručně byl tento pořad připravován. Nechtěl bych žít v zemi, kde by se dostal k moci Vladimír Železný a všichni lidé by tam měli uvažování a myšlení jako uživatel duklak2. Naopak víc takových Radků99. ()

tron

„Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte.“ Kultová fráza generálneho riaditeľa českej televízie Nova. Cirka tridsaťminútová relácia, v ktorej Vladimír Železný odpovedal na otázky divákov (plánujete dávať aj porno namiesto ľahkej erotiky? Čo si myslíte o voľbách?) a v one man show bojoval so svojimi nepriateľmi/konkurentami (odniesol si to najma vtedajší riaditeľ ČT). Plus nosil parádne motíliky. ()

• Kvůli tomu, že Vladimír Železný v pořadu komentoval záležitosti spojené s jeho osobním sporem se společností CME, přičemž neposkytoval objektivní a vyvážené informace, bylo roku 1998 vedeno řízení o odebrání licence provozovateli TV Nova společnosti CET 21, ve které byl majoritním vlastníkem. Řízení nakonec bylo zastaveno, přesto byl po nějaké době opět napomenut. (JoranProvenzano)