Volejte řediteli (TV pořad)

Talk-show

Česko, 1994, 30 min

::::::::::::::: Totální úchylárna pro pí..če. Nebo pí..čovina pro úchyly ?? " Nechápu proč takto kvalitní stránky, tááákto kvalitní stránky takto nekvalitně fungují ", "kliknu 2x na natočto! ... objeví se mi? objeví ... ale pomalu ... neobjevuje" http://www.youtube.com/watch?gl=CZ&hl=cs&v=EHnpWVVI8Mg&feature=related :::::::::::::::::(12.1.2009)

Guilty pleasure brutus maximus. Rotujúce číselníky v znelke, dve šarmantné telefonistky, koláče sledovanosti a plnenie mojich najtajneších túžob v podobe oznamu o x-tej repríze seriálu MacGyver. Áno, bol som pravidelným divákom a medzi mojich hrdinov vtedy okrem Rosáka, Jurinovej a Severu patril aj Železný.(30.11.2008)

No ty vole je to nadsazka ale ja musim dat za 5* Vlada byl proste borec pozdravil popral dobrou chut pokud prave obedvate a ja netrpelive vzdy cekal kdy padne dotaz budete vysilat 30 pripadu majora zemana? odpoved nekompromisni Nikoliv! pak prisla lekce sebestrednosti na peoplemetrech jsme se dozvedeli jak nova valcuje konkurenci na co exluzivniho prave zakoupili prava atd proste Zeleznej si z toho dokazal vzdy udelat naprosto nekompromisni one man show takze nemuzu hodnotit jinak a jeste jeden nespochybnitelnej fakt at byl zac co byl zac dokud sefoval nove tak tahle stanice za neco stala dneska? bida zmar a utrpeni darmo mluvit...(16.12.2012)

• H34D

Ve svém konceptu náhodou vynikající nápad, který by v čistém záměru mohl dopomoct k pár vylepšením a větší konektivitě mezi diváky a "jejich" televizí... Jenže se nám to nějak zvrtlo, Železný spíše než naslouchat diváckým tipům umí manipulovat a neustále propagovat (viz ony pověstné koláčové grafy) a tak pořad ztrácel smysl a začal být jen jakousi povinnou výplní nedělního poledne s plně integrovaným, automatickým přáním dobré chuťi, pokud jsme zrovna obědvali... Jedna hvězdička za nechtěnou komičnost 2/10(12.12.2008)

Rozhodně to byl ve své době odvážný pořad a nápad, aby generální ředitel tv měl svůj vlastní pořad, kde zodpovídá otázky (byˇty byly hodně dobře vybrané, aby se pani Železnému hodlily do krámu a vybudoval si svou vlastní politickou image). Ze začátku dobré a zajímavé, časem však sterilní, nudné a hlavně čím dál tím víc do očí bijící propagandou osobnosti pana Železného.(30.11.2009)

• - Kvůli tomu, že Vladimír Železný v pořadu komentoval záležitosti spojené s jeho osobním sporem se společností CME, přičemž neposkytoval objektivní a vyvážené informace, bylo roku 1998 vedeno řízení o odebrání licence provozovateli TV Nova společnosti CET 21, ve které byl majoritním vlastníkem. Řízení nakonec bylo zastaveno, přesto byl po nějaké době opět napomenut. (JoranProvenzano)