Velmi otevřené rozhovory jedné z nejkontroverznějších postav českého kulturního nebe s jinak uzavřenými hosty. V talk show Jan Saudek vyzpovídá např. Báru Basikovou, Jana Hřebejka, Josefa Vojtka, Báru Nesvatbovou, Jiřího Berouska, Táňu Kovaříkovou, Štěpána Mareše a další. Na seznamu uvažovaných hostů nechybí ani Eva Holubová nebo Vilma Cibulková, architekti Jan Kaplický a Bořek Šípek nebo herec Oldřich Kaiser a počítá se rovněž s pornoherci Paulou Wild a Robertem Rosenbergem. (TV Barrandov)

t.b.kat odpad!

Jana Saudka uznávám jako umělce, ale jako moderátora talk-show fakt ne. Je zajímavý tím co dělá, ale není zajímavý tím co neumí (tak jako je to asi u všech lidí). Zde zvolil tu horší možnost - moderátorsky se zabil. odpad ()

Zapinka odpad!

Saudka nemám ráda a jeho humor mi příjde trapný a ubohý tak jak toho asi můžu hodnotit? Spíš vždycky lituju jeho hosty. ()

Bouffon

Úžasné a pobavilo to....zvláště tvé schopnosti mrverátora milý Jene. To jsem se nasmál hošku...asi jako Frigo. ()

Eisenmann odpad!

Jenom protože lidi rádi koukají na Krausovy show, tak to nemusí znamenat, že lidi budu koukat na věc s podobnou koncepcí, která je tak příšerně nudná. Tahle nuzná atrapa na talk show je jen krok do prázdna začínající televize. Poslední dobou ale pozoruji, že některé barrandovské pořady už se pomalu zlepšují. ()

mcamino odpad!

Tenhle pořad je tak strašně hloupý, že nejde hodnotit jinak, přetrpěl jsem jeden celý díl s tím, jestli se to nezlepší, přišlo zklamání a já si nadával za nejhůř strávenou hodinu jak to jen šlo. ()

Mzetko odpad!

Jan Saudek je mi úžasně nesympatický. Nemohu nic dělat, ale je prostě strašně povrchní, nepříjemný, arogantní a divný (a to i podle jeho uměleckých děl, abych řekl pravdu). Bohužel, zde mi nic než opdad nezbývá, už kvůli moderátorovi. ()