• Lukoboss

Janu Saudkovi se asi rozbil foťák nebo ho už to focení nebaví, protože jinak si nedovedu vysvětlit, proč vlastně vlezl do takovýho pořadu. Dneska si evidentně může udělat talkshow kdokoliv, ale jaká bude kvalita, to záleží právě na moderátorovi, kterej prostě musí být zdatnej a ostřílenej v tomhle oboru. A to pan Saudek teda rozhodně není.(25.7.2010)

• igi B.

Jo, tak tohle je už teda fak nouzák... %-[.. - - - P.S. Ryzí doklad, kam až klesne česká šmíra (prej nebe - sic! - to už někomu totálně jebe!) za pár děngů a trochu toho zasezviditelnění... Ale Jene, proč...? Nebesa proč...?? Pořád málo drahoušků...??? ... °-( - - - - - (Viděno nahodile pár výškrabů popovrchu občas, hovnocení 684., vrhmentář zde do prevíta jako dvaašedesátý - 21.7.2011)(21.7.2011)

• SOLOM.

Dokážu pochopit, že je Jan Saudek uznávaným fotografem, že má rád krásné ženy, nahá těla, sex…ovšem když jsem viděl tu sbírku jeho ženských /partnerek tak mi to moc dohromady nejde. Ale to je jeho věc…fuj…No nic, tento pořad není vyložená sračka, občas se u něj i pobavím, ale hodně záleží, koho si zrovna „mistr“ pozve…Občas je to totiž nehorázná nuda, co si budeme nalhávat…(2.7.2018)

• tron

Drahouškové, chlapečci a dívenky! Toto som začal pozerať nejakým zvrhlým omylom... a potom som si na to zvykol a začalo ma to baviť :-) Faktom je, že keď som si k tomu sadol prvé razy (zrejme som sa večer nudil a otrávene som prepínal kanály), bol som prekvapený, že niekto obsadil kontroverzného fotografa Jana Saudka do polohy moderátora. Saudek je ako moderátor absolútne nevhodný, strašný a príšerný. A práve vďaka tomu sa na túto otrasnú talkshow dá pozerať :-) Saudek vyložene trepe a je ako moderátor nevhodný a úplne mimo, avšak práve vďaka tomu má jeho show taký zábavne obskúrny potenciál. On koľkokrát ani nevie, čo by povedal, ale tuší, že ak neotvorí ústa, zavládne v štúdiu hrobové ticho a to je pravdaže nevhodné. A tak trepne najbližšiu blbosť, aká mu napadne. Napríklad chce poďakovať hosťovi za účasť a plánuje uviesť ďalšieho, no starý hosť zostáva sedieť a vraví, že by ešte zostal, na čo Saudek úplne WTF začne splietať čosi o tom, že raz mu po nohe liezol strašne gigantický pavúk. Proste kto nevidel, nepochopí a neuverí. Také zlé, až je to dobré. Saudkove sexuálne narážky by som každopádne nejako extra neriešil, to je proste on, je sexuálny a sexuálna je aj jeho tvorba. Koho to poburuje, nech to nepozerá.(10.6.2017)

Tu a tam zajímavý host, tu a tam více či méně snesitelný Janův projev (záleží na tom, jestli se s ním setkáváte poprvé, případně jestli jste programově anti, nemá smysl se jeho pořadem zabývat). Ale i tak je jedna * navíc za čistou podporu přirozené konkurence, ačkoli žádný duel Saudek / Kraus tímto počinem vyvolán nebyl. To by ostatně životnost Saudkova pořadu musela přežít rok 2010.(17.8.2009)