• Karlos80

Trapnost nad trapnost, zvrácené a úchylné, jak jinak..! Pokus o vtipný bonmot většinou ztroskotá..Když je zde mladá žena, jeho komplimenty jsou většinou nechutné..Ještě incest v přímém přenosu a o zábavu by bylo určitě postaráno..! Saudek se do tohoto pořadu naprosto nehodí, není a nikdy nebyl žádným moderátorem, proč to ale za pěkné lowáčky nezkusit že, lidi jeho typu jsou ve všech tv přeci výtaným artiklem...Občas je vidět že to sám poněkud nezvládá, ale koho to zajímá že..Někdy mi připadá že ani neví co má říci, či co má vůbec odpovědět...Asi fakt záleží na výběru hosta, ten ho buď ukočíruje úplně sám, a nebo se povezou oba, a divák se i tak nic nedozví:-)(12.1.2009)

• Košoun

Něco tak odporně sexistického se na poli českých pořadů snad ještě nevidělo. Spíše než Talkshow to je seznamka pro pana Saudka, který ženské hosty chce za každou cenu dostat do postele. Trapné a sexistické kecy typu "švédská trojka" jsou už třešničkou. Paradoxně se více dozvíme o Saudkovi jako takovém, vykládá dost i o svých ženách a dětech. Zatímco o hostu jsem se nedozvěděl vůbec nic. Pan Saudek je možná dobrým umělcem, ale moderátorem vlastní talkshow nikoliv...(19.7.2010)

• tron

Drahouškové, chlapečci a dívenky! Toto som začal pozerať nejakým zvrhlým omylom... a potom som si na to zvykol a začalo ma to baviť :-) Faktom je, že keď som si k tomu sadol prvé razy (zrejme som sa večer nudil a otrávene som prepínal kanály), bol som prekvapený, že niekto obsadil kontroverzného fotografa Jana Saudka do polohy moderátora. Saudek je ako moderátor absolútne nevhodný, strašný a príšerný. A práve vďaka tomu sa na túto otrasnú talkshow dá pozerať :-) Saudek vyložene trepe a je ako moderátor nevhodný a úplne mimo, avšak práve vďaka tomu má jeho show taký zábavne obskúrny potenciál. On koľkokrát ani nevie, čo by povedal, ale tuší, že ak neotvorí ústa, zavládne v štúdiu hrobové ticho a to je pravdaže nevhodné. A tak trepne najbližšiu blbosť, aká mu napadne. Napríklad chce poďakovať hosťovi za účasť a plánuje uviesť ďalšieho, no starý hosť zostáva sedieť a vraví, že by ešte zostal, na čo Saudek úplne WTF začne splietať čosi o tom, že raz mu po nohe liezol strašne gigantický pavúk. Proste kto nevidel, nepochopí a neuverí. Také zlé, až je to dobré. Saudkove sexuálne narážky by som každopádne nejako extra neriešil, to je proste on, je sexuálny a sexuálna je aj jeho tvorba. Koho to poburuje, nech to nepozerá.(10.6.2017)

• igi B.

Jo, tak tohle je už teda fak nouzák... %-[.. - - - P.S. Ryzí doklad, kam až klesne česká šmíra (prej nebe - sic! - to už někomu totálně jebe!) za pár děngů a trochu toho zasezviditelnění... Ale Jene, proč...? Nebesa proč...?? Pořád málo drahoušků...??? ... °-( - - - - - (Viděno nahodile pár výškrabů popovrchu občas, hovnocení 684., vrhmentář zde do prevíta jako dvaašedesátý - 21.7.2011)(21.7.2011)

• Delaney

Nudnej, nevtipnej, nezajímavej, namyšlenej... Hosti se většinou zjevně nudí a cítí trapně ve společnosti člověka, kterej si říka vtipy sám pro sebe a neuvědomuje si, že nikdo se jim nesměje... Vzhledem k tomu že TV Barrandov tento pořad pojala jako rozjezdový, mám už bohužel obraz o celé televizi... Ale klid pane Saudku, nesmějeme se s Vámi, smějeme se Vám(20.10.2009)