• Karlos80

Trapnost nad trapnost, zvrácené a úchylné, jak jinak..! Pokus o vtipný bonmot většinou ztroskotá..Když je zde mladá žena, jeho komplimenty jsou většinou nechutné..Ještě incest v přímém přenosu a o zábavu by bylo určitě postaráno..! Saudek se do tohoto pořadu naprosto nehodí, není a nikdy nebyl žádným moderátorem, proč to ale za pěkné lowáčky nezkusit že, lidi jeho typu jsou ve všech tv přeci výtaným artiklem...Občas je vidět že to sám poněkud nezvládá, ale koho to zajímá že..Někdy mi připadá že ani neví co má říci, či co má vůbec odpovědět...Asi fakt záleží na výběru hosta, ten ho buď ukočíruje úplně sám, a nebo se povezou oba, a divák se i tak nic nedozví:-)(12.1.2009)

• Košoun

Něco tak odporně sexistického se na poli českých pořadů snad ještě nevidělo. Spíše než Talkshow to je seznamka pro pana Saudka, který ženské hosty chce za každou cenu dostat do postele. Trapné a sexistické kecy typu "švédská trojka" jsou už třešničkou. Paradoxně se více dozvíme o Saudkovi jako takovém, vykládá dost i o svých ženách a dětech. Zatímco o hostu jsem se nedozvěděl vůbec nic. Pan Saudek je možná dobrým umělcem, ale moderátorem vlastní talkshow nikoliv...(19.7.2010)

• igi B.

Jo, tak tohle je už teda fak nouzák... %-[.. - - - P.S. Ryzí doklad, kam až klesne česká šmíra (prej nebe - sic! - to už někomu totálně jebe!) za pár děngů a trochu toho zasezviditelnění... Ale Jene, proč...? Nebesa proč...?? Pořád málo drahoušků...??? ... °-( - - - - - (Viděno nahodile pár výškrabů popovrchu občas, hovnocení 684., vrhmentář zde do prevíta jako dvaašedesátý - 21.7.2011)(21.7.2011)

• Delaney

Nudnej, nevtipnej, nezajímavej, namyšlenej... Hosti se většinou zjevně nudí a cítí trapně ve společnosti člověka, kterej si říka vtipy sám pro sebe a neuvědomuje si, že nikdo se jim nesměje... Vzhledem k tomu že TV Barrandov tento pořad pojala jako rozjezdový, mám už bohužel obraz o celé televizi... Ale klid pane Saudku, nesmějeme se s Vámi, smějeme se Vám(20.10.2009)

• mi-ib

Tady přesně platí staré rčení: "Ševče, drž se svého kopyta". Viděl jsem jeden díl a přiznám se, ani né celý. Neubráním se ovšem srovnání s Kraousovým Uvolněte se, prosím. A v tomto měřítku, talkshow Jana Saudka zcela propadá. Hlavně mi vadilo Saudkovo neustálé sebeironizování, které Kraus použije jednou za pět dílů a je to vtipné, ale pětkrát za jeden díl... Saudek je určitě osobnost a v životě jistě něco dokázal, přesto v roli moderátora talkshow mi vůbec nesedí a jeho humor taky ne.(13.1.2009)