Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Velmi otevřené rozhovory jedné z nejkontroverznějších postav českého kulturního nebe s jinak uzavřenými hosty. V talk show Jan Saudek vyzpovídá např. Báru Basikovou, Jana Hřebejka, Josefa Vojtka, Báru Nesvatbovou, Jiřího Berouska, Táňu Kovaříkovou, Štěpána Mareše a další. Na seznamu uvažovaných hostů nechybí ani Eva Holubová nebo Vilma Cibulková, architekti Jan Kaplický a Bořek Šípek nebo herec Oldřich Kaiser a počítá se rovněž s pornoherci Paulou Wild a Robertem Rosenbergem. (TV Barrandov)

(více)

Recenze (74)

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Jo, tak tohle je už teda fak nouzák... %-[.. - - - P.S. Ryzí doklad, kam až klesne česká šmíra (prej nebe - sic! - to už někomu totálně jebe!) za pár děngů a trochu toho zasezviditelnění... Ale Jene, proč...? Nebesa proč...?? Pořád málo drahoušků...??? ... °-( - - - - - (Viděno nahodile pár výškrabů popovrchu občas, hovnocení 684., vrhmentář zde do prevíta jako dvaašedesátý - 21.7.2011) ()

tron 

všechny recenze uživatele

Drahouškové, chlapečci a dívenky! Toto som začal pozerať nejakým zvrhlým omylom... a potom som si na to zvykol a začalo ma to baviť. Faktom je, že keď som si k tomu sadol prvé razy (zrejme som sa večer nudil a otrávene som prepínal kanály), bol som prekvapený, že niekto obsadil kontroverzného fotografa Jana Saudka do polohy moderátora. Saudek je ako moderátor absolútne nevhodný, strašný a príšerný. A práve vďaka tomu sa na túto otrasnú talkshow dá pozerať. Je to totiž také zlé, až je to srandovné. Saudek vyložene trepe blbosti (v lepšom prípade, niekedy ani to) a je ako moderátor nevhodný a úplne mimo. Avšak práve vďaka tomu má jeho show taký zábavne obskúrny potenciál. On koľkokrát ani nevie, čo by povedal, ale tuší, že ak neotvorí ústa, zavládne v štúdiu hrobové ticho a to nesmie dopustiť. A tak povie najbližšiu blbosť, aká mu napadne. Napríklad chce poďakovať hosťovi za účasť v jeho show (ak show nie je trošku prisilné slovo, ehm) a plánuje uviesť ďalšieho. No starý hosť zostáva sedieť a vraví, že by ešte zostal. Na to Saudek WTF začne splietať o tom, že raz mu po nohe liezol strašne gigantický pavúk. Proste kto nevidel, nepochopí (a hlavne neuverí). Saudkove sexuálne narážky sú na samostatnú kapitolu. ()

Reklama

Karlos80 odpad!

všechny recenze uživatele

Trapnost nad trapnost, zvrácené a úchylné, jak jinak..! Pokus o vtipný bonmot většinou ztroskotá..Když je zde mladá žena, jeho komplimenty jsou většinou nechutné..Ještě incest v přímém přenosu a o zábavu by bylo určitě postaráno..! Saudek se do tohoto pořadu naprosto nehodí, není a nikdy nebyl žádným moderátorem, proč to ale za pěkné lowáčky nezkusit že, lidi jeho typu jsou ve všech tv přeci výtaným artiklem...Občas je vidět že to sám poněkud nezvládá, ale koho to zajímá že..Někdy mi připadá že ani neví co má říci, či co má vůbec odpovědět...Asi fakt záleží na výběru hosta, ten ho buď ukočíruje úplně sám, a nebo se povezou oba, a divák se i tak nic nedozví:-) ()

A_FISH odpad!

všechny recenze uživatele

TV BARANDOV JEDE! Po Koko TV a jejich Policii Horní Počernice, nám nabízí další perlu, "talkshow" Jana Saudka, ve které "mistr" není schopen vést ani minimálně smyslupný dialog. Trapné stejně jako je pan Saudek trapný sám. Nechápu jeho humor - stále dokola se opakující rádoby vtipné plky o tom jak se mu nedaří v tom či onom, stejně, jako nechápu jeho "umění" - stále dokola se opakující motiv jedné či několika tlustoprdek před shnilou zdí... Děkuji za pozornost a uděláme si na závěr společně pěknou barevnou fotografii, jé já nevím jak se ten aparát zapíná... no, to je trapas přátelé... ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Tu a tam zajímavý host, tu a tam více či méně snesitelný Janův projev (záleží na tom, jestli se s ním setkáváte poprvé, případně jestli jste programově anti, nemá smysl se jeho pořadem zabývat). Ale i tak je jedna * navíc za čistou podporu přirozené konkurence, ačkoli žádný duel Saudek / Kraus tímto počinem vyvolán nebyl. To by ostatně životnost Saudkova pořadu musela přežít rok 2010. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama