• Eisenmann
  odpad!

  Jenom protože lidi rádi koukají na Krausovy show, tak to nemusí znamenat, že lidi budu koukat na věc s podobnou koncepcí, která je tak příšerně nudná. Tahle nuzná atrapa na talk show je jen krok do prázdna začínající televize. Poslední dobou ale pozoruji, že některé barrandovské pořady už se pomalu zlepšují.(8.10.2012)

 • ivishka
  odpad!

  Nejhorší talk show na světě!! Nikdy v životě by mě nenapadlo, že se bude Jan Saudek cpát i do telky - bohužel opak je pravdou. Televize Barrandov mě nechává chladnou co se týče vysílaných filmů a pořadů, jelikož na ni přepnu jen ojediněle, když si náhodou zapnu televizi a to je jen někdy. Bohužel jsem viděla tuhle talk show a brutálně mě naštval Saudek, když cokoliv co host řekl nějákým způsobem zhodil nebo podivně a nevtipně okomentoval. Nejlepší je jeho skákání do řeči a po většinu pořadu neprůhledné černé sluneční brýle - nešvar moderní doby přenesený do televizního pořadu mě jen utvrzuje v mém právoplatně zvoleném hodnocení ODPAD!(15.11.2012)

 • Košoun
  odpad!

  Něco tak odporně sexistického se na poli českých pořadů snad ještě nevidělo. Spíše než Talkshow to je seznamka pro pana Saudka, který ženské hosty chce za každou cenu dostat do postele. Trapné a sexistické kecy typu "švédská trojka" jsou už třešničkou. Paradoxně se více dozvíme o Saudkovi jako takovém, vykládá dost i o svých ženách a dětech. Zatímco o hostu jsem se nedozvěděl vůbec nic. Pan Saudek je možná dobrým umělcem, ale moderátorem vlastní talkshow nikoliv...(19.7.2010)

 • A_FISH
  odpad!

  TV BARANDOV JEDE! Po Koko TV a jejich Policii Horní Počernice, nám nabízí další perlu, "talkshow" Jana Saudka, ve které "mistr" není schopen vést ani minimálně smyslupný dialog. Trapné stejně jako je pan Saudek trapný sám. Nechápu jeho humor - stále dokola se opakující rádoby vtipné plky o tom jak se mu nedaří v tom či onom, stejně, jako nechápu jeho "umění" - stále dokola se opakující motiv jedné či několika tlustoprdek před shnilou zdí... Děkuji za pozornost a uděláme si na závěr společně pěknou barevnou fotografii, jé já nevím jak se ten aparát zapíná... no, to je trapas přátelé...(29.1.2009)

 • mi-ib
  odpad!

  Tady přesně platí staré rčení: "Ševče, drž se svého kopyta". Viděl jsem jeden díl a přiznám se, ani né celý. Neubráním se ovšem srovnání s Kraousovým Uvolněte se, prosím. A v tomto měřítku, talkshow Jana Saudka zcela propadá. Hlavně mi vadilo Saudkovo neustálé sebeironizování, které Kraus použije jednou za pět dílů a je to vtipné, ale pětkrát za jeden díl... Saudek je určitě osobnost a v životě jistě něco dokázal, přesto v roli moderátora talkshow mi vůbec nesedí a jeho humor taky ne.(13.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace