• tron
  **

  Drahouškové, chlapečci a dívenky! Toto som začal pozerať nejakým zvrhlým omylom... a potom som si na to zvykol a začalo ma to baviť :-) Faktom je, že keď som si k tomu sadol prvé razy (zrejme som sa večer nudil a otrávene som prepínal kanály), bol som prekvapený, že niekto obsadil kontroverzného fotografa Jana Saudka do polohy moderátora. Saudek je ako moderátor absolútne nevhodný, strašný a príšerný. A práve vďaka tomu sa na túto otrasnú talkshow dá pozerať :-) Saudek vyložene trepe a je ako moderátor nevhodný a úplne mimo, avšak práve vďaka tomu má jeho show taký zábavne obskúrny potenciál. On koľkokrát ani nevie, čo by povedal, ale tuší, že ak neotvorí ústa, zavládne v štúdiu hrobové ticho a to je pravdaže nevhodné. A tak trepne najbližšiu blbosť, aká mu napadne. Napríklad chce poďakovať hosťovi za účasť a plánuje uviesť ďalšieho, no starý hosť zostáva sedieť a vraví, že by ešte zostal, na čo Saudek úplne WTF začne splietať čosi o tom, že raz mu po nohe liezol strašne gigantický pavúk. Proste kto nevidel, nepochopí a neuverí. Také zlé, až je to dobré. Saudkove sexuálne narážky by som každopádne nejako extra neriešil, to je proste on, je sexuálny a sexuálna je aj jeho tvorba. Koho to poburuje, nech to nepozerá.(10.6.2017)

 • igi B.
  odpad!

  Jo, tak tohle je už teda fak nouzák... %-[.. - - - P.S. Ryzí doklad, kam až klesne česká šmíra (prej nebe - sic! - to už někomu totálně jebe!) za pár děngů a trochu toho zasezviditelnění... Ale Jene, proč...? Nebesa proč...?? Pořád málo drahoušků...??? ... °-( - - - - - (Viděno nahodile pár výškrabů popovrchu občas, hovnocení 684., vrhmentář zde do prevíta jako dvaašedesátý - 21.7.2011)(21.7.2011)

 • mi-ib
  odpad!

  Tady přesně platí staré rčení: "Ševče, drž se svého kopyta". Viděl jsem jeden díl a přiznám se, ani né celý. Neubráním se ovšem srovnání s Kraousovým Uvolněte se, prosím. A v tomto měřítku, talkshow Jana Saudka zcela propadá. Hlavně mi vadilo Saudkovo neustálé sebeironizování, které Kraus použije jednou za pět dílů a je to vtipné, ale pětkrát za jeden díl... Saudek je určitě osobnost a v životě jistě něco dokázal, přesto v roli moderátora talkshow mi vůbec nesedí a jeho humor taky ne.(13.1.2009)

 • Eisenmann
  odpad!

  Jenom protože lidi rádi koukají na Krausovy show, tak to nemusí znamenat, že lidi budu koukat na věc s podobnou koncepcí, která je tak příšerně nudná. Tahle nuzná atrapa na talk show je jen krok do prázdna začínající televize. Poslední dobou ale pozoruji, že některé barrandovské pořady už se pomalu zlepšují.(8.10.2012)

 • Karlos80
  odpad!

  Trapnost nad trapnost, zvrácené a úchylné, jak jinak..! Pokus o vtipný bonmot většinou ztroskotá..Když je zde mladá žena, jeho komplimenty jsou většinou nechutné..Ještě incest v přímém přenosu a o zábavu by bylo určitě postaráno..! Saudek se do tohoto pořadu naprosto nehodí, není a nikdy nebyl žádným moderátorem, proč to ale za pěkné lowáčky nezkusit že, lidi jeho typu jsou ve všech tv přeci výtaným artiklem...Občas je vidět že to sám poněkud nezvládá, ale koho to zajímá že..Někdy mi připadá že ani neví co má říci, či co má vůbec odpovědět...Asi fakt záleží na výběru hosta, ten ho buď ukočíruje úplně sám, a nebo se povezou oba, a divák se i tak nic nedozví:-)(12.1.2009)