poster

Postrach Dennis o Vánocích

 • USA

  Dennis the Menace Christmas, A

 • Slovensko

  Postrach Dennis a Vianoce

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Kanada, 2007, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SallyZen
  odpad!

  Je to .. PITCH ...počkej si na to ...OVINA .. PITCHOVINA. Tohle je opravdu stupidní zábava, která snad nemůže pobavit ani ty nejmenší děti. 0%(29.12.2011)

 • mzss1
  odpad!

  Totéž jako předchozí brak! trapárna místo humoru zde je a dokonce přibyl i žánr navíc: FANTASY!!! :-))) Takže bohužel, za mě 0% = odpad!(1.5.2013)

 • betyn
  *

  Tak když jsou ty Vánoce budu štědrý,alespoň tu jednu hvězdu. :-)(22.12.2012)

 • Marek1991
  odpad!

  Totálny zvratok, hnus, sračka, obludnosť najvyššieho rangu. Niečo tak odporne komerčné by mali zakázať, aby ľuďom neprivodilo zdravotné problémy. Pre deti absolútne nevhodné, ak si odmyslíme poslednú trojminútovku. Nehanbili sa ani zneužiť reči o kapitalizme, aby to obrátili k svojmu hnusnému prospechu. Globálne otepľovanie, gýčové ozdoby, zneužívanie rečí o materiálnych darčekoch, čierny Santa Claus, to bolo na mňa veľa. Režisér Ron Oliver je postrach sám o sebe. Takýto brak je vážne škodlivý, nie je na ňom takmer nič dobré a ľudia, ktorí tomu dali viac ako jednu hviezdu a aj tú udelenú len kvôli záverečnej trojminútovke, určite nie sú duševne v poriadku. Ak sa to niekto rozhodne pustiť, mal by predtým upozorniť, že vážne škodí vám a vašim deťom. Vymývanie mozgov, aké vídam často iba u týchto vianočných doplnkov známych filmov. Ešte ohavnejšie je, že tieto veci vysielajú komerčné televízie. Zneužitie, prekrúcanie, zavádzanie, klamstvo, skrátka to nemalo nikdy vzniknúť, toto je klasická americká manipulatívna blbosť.(5.6.2013)

 • freddy
  ***

  Musím se přiznat, že dosud jsem žádný film s "Dennisem, postrachem okolí" neviděl, takže jsem nevěděl, co od tohoto filmu čekat. Kouknul jsem na něj jen kvůli tomu, že se odehrává o Vánocích, a tím pádem se řadí mezi vánoční filmy, jejichž sbírání a sledování se s velkou vervou věnuji. A tak tento film nebudu hodnotit jako pokračování nebo parazitování na nějaké sérii či postavě, ale pouze a jenom jako vánoční komedii. A z tohoto pohledu se jedná o nenáročnou zajímavou vtipnou průměrnou komedii, která dokáže pobavit a pokud jste se dosud nesetkali s žádným filmem o Dennisovi, stejně jako já, tak vám to určitě nebude připadat zase tak špatné. Já jsem se tedy alespoň solidně pobavil a dostal jsem od filmu přesně to, co jsem od něj očekával, to znamená trochu toho vtipu a zábavy, vánoční atmosféru a samozřejmě i jednoho roztomilého darebného klučinu. Takže jako vánoční komedie tento film u mne velmi snadno obstál, a to vím o čem mluvím, protože vánočních filmů už jsem viděl docela dost. Ale jak to obstojí oproti jiným snímkům o tomto rozverném chlapci, to musí posoudit někdo, kdo je s těmito snímky obeznámen. Z mého pohledu je to neškodná místy i vtipná průměrná vánoční komedie, která, pokud na ní kouknete o Vánocích, určitě potěší. Je to za tři hvězdičky.(31.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace