Poslední noc

Velitel Tao (Steven Seagal) vede speciální vojenskou jednotku složenou z bývalých členů civilní stráže na krvavou misi, jejichž cílem jsou krvežízniví upíři. Na planetě přežilo jen několik málo lidí, kteří jsou však infikováni a uvězněni v nemocnici. Tao je jejich jedinou nadějí. On však také ví, že jediným lékem na jejich záchranu je jejich smrt. Nastává čas postavit se proti krvežíznivým stvůrám. (videofil)

Kolssteyn

To je tak, když se někdo od filmu na stará kolena rozhodne režírovat, ...na debut to bylo více než průměrné, ale spíše vinou neschopného diletantního scénáristy Mathew Klicksteina (*1981). ()

helloween93 odpad!

Stevena už nudí zabíjet rumunské kaskadéry, tak si odskočil na likvidaci upírů. Několikrát jsem měl tendenci u toho usnout. Prostředí vypadá lacině, upíři taky vypadají lacině. Steven je tlustej a všechny kosí na potkání, většina akce je ve tmě, aby divák nic neviděl. Nuda jak sviň. Jeden z nejhorších filmů Seagala. ()

MickeyStuma

Steven Seagal opustil námětový stereotyp a nově se pustil ´Proti temnotě´. No, i když jen z poloviny, neboť motiv speciální jednotky si ponechal. Té velí a s katanou v ruce prochází budovami a likviduje zombie křížený s upíry. Zní to divně, je to tak. Steven Seagal vstoupil na pole hororového žánru. A zadařilo se mu? Na to, jaké snímky pod jakou produkcí poslední léta točí, lze tuto otázku považovat za hloupou. Scénář zůstává věrný nízkorozpočtovému projektu, takže se honosí snad až absurdní jednoduchostí. Takový scénář by fungoval v komiksovém zpracování a snad i ve videohře, ale ve filmu vyznívá katastrofálně. Steven Seagal tu ani nehraje. Jen pořád někam někudy chodí s nějakou skupinkou a občas, snad aby se neřeklo, že tu ani nic nedělá, občas tou katanou několikrát po někom máchne. A co tu tedy dějově máme? Zem postihl virus, na který nikdo nebyl připraven. A tak z většiny populace udělal křížence mezi krvežíznivými zombie a upíry. Avšak není všem dnům konec. Přeživší jsou a ti vytvořili speciální jednotku pod názvem Lovci, která se útočícím tvorům postavila. Ne, skutečně něco na způsob snímku ´Blade´ (1998) nelze čekat. Snímek sice lze považovat za směs snímků ´Blade´ (1998) a ´28 dní poté´ (2002), ale nic nefunguje jak by mělo. Snímek samozřejmě láká na Stevena Seagala, ale ten tu působí jako bezduchý týpek emočně naplněný prázdnotou. Občas k tomu řekne nějakou myšlenku v podobě hlášky a to je vše. “Nerozhodujeme o tom, kdo přežije, ale o tom, kdo zemře!.”  Sem tam nějaké krvavé scény přítomny jsou, ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Takže kříženci křepčí a své oběti trhají na kusy, nějaká malá skupinka přeživších stále někam utíká a jejich počet se postupně snižuje a do toho Lovci likvidující křížence. Co se tyče CGI, raději se ani nezmiňovat. Snímek je jen další v řadě zombie snímků nepřinášející nic nového. Na televizní noční vysílání na zaplnění programového schématu však postačí. ()

Torgal odpad!

Toto je tragédia aj na Seagalove pomery. Na obrazovke sa objaví raz za štvrťhodiny v krutoprísnom koženom kabáte, meč na chrbte, a s trojicou ďalších drsoňov prejde chodbou, potom sa kamera opäť venuje zopár nehercom čo sa potĺkajú opustenou klinikou, vedú jalové reči a občas na nich vybafne nejaký zle namaskovaný "upír", ktorého veľmi amatérskym spôsobom zlikvidujú. Je tu zopár náznakov zaujímavejšieho vývoja, no tie sú absurdne utnuté (Pišta nájde "upíra", čo vyzerá na rozdiel od ostatných ako človek, bez slova ho odstrelí a finito, atď.). Jediným plusom je celkom chutná babenka na ktorú sa dobre pozeralo. 1+/10 ()

PenaPP

Tak tohle bylo utrpení... Steven Seagal by se měl vzpamatovat, protože jeho filmy jsou čím dál větší sra*ky :( Málokdo by řekl, že tenhle korpulení válec je mistrem bojových umění jako je karate a aikido - nyní bych ho tipoval spíše na sumo. ()

Zevon

Bez hodnocení, tohle trumflo i texaského rangera. Seagal musel zešílet. Je vidět, jak těžce nese na sobě proces evoluce:-) Celé se mu to v hlavě popletlo, kdybychom žili o pár desítek let v budoucnosti, byl by prvním aspirantem na umělé tělo. Mišuge. Otázka je, jestli skutečně věří tomu, co dělá, to by bylo ještě horší kafe, skoro jak od žida :-) ()

BLADER

Tak toto bol dosť aj na mňa. Zo začiatku ma to celkom pekne svojou peknou formou pripravilo na to, že by to snáď nemusela byť taká bieda, ale... Potom sa to všetko otrasne zvrtlo. Steven chodí, ostatní ľudia chodia, Steven niečo povie ( ale iba krátko ), ale ostatní vedú dlhé reči absolútne o ničom. Stále počujeme len "musíme sa dostať von, ale nikdy to tam nebude také ako predtým". Keď som to počul asi stý raz, mal som chuť to vypnúť. Úprimne, kravina ako mraky. Akcia tu je, ale neviem, či si vôbec zaslúži, aby sme jej hovorili akcia. A pointa? No comment... ()

Psycho.R

¨Není to Seagalovka, i když si myslím, že kdyby ten film byl o něm, byla by to svižná změna a mělo by to šanci. Jinak je to smutnej podprůměr ()

donkocicak

Steven Seagal v horroru ? Říkal jsem si, proč ne. Ale to by to muselo vypadat úplně jinak a nekopírovat Resident Evil. Byla to nuda a Seagal se cca v první půlhodině objeví jen asi na 3 minuty a pronese pár vět. Během sledování filmu mi bylo tak nějak jedno, jak to dopadne a kdo vlastně přežije. Zápletka nulová. Barák je plný příšer, Seagal chodí kolem v koženém kabátu, skoro nemluví, když se objeví zrůda, vytáhne meč a setne ji hlavu. Takhle je to celý film. Nakonec vše vyletí do povětří a Seagal spokojeně odkráčí, následují závěrečné titulky. Trochu málo ne ? Jsem hodně zklamaný. ()

kubal18 odpad!

Snad jediný dobrý film se Segalem, který mě napadá je Přepadení v Pacifiku. Na tom je vidět, že to jde. Tak proč mu to v ostatních filmech nejde??? ()

rublik05 odpad!

Název filmu dokonale shrnuje stav, který pro vás nastane po shlédnutí tohoto "díla", protože dodívat se ve zdraví a dožít se následně rána je fakt umění. Nikdy by mě nenapadlo, že si scénáristé spletou upíry se zombie a následně na tomto faktu vystaví celý film. Seagal mi tu spíš než krutopřísného zabijáka připomíná peška, který chodí okolo a tu a tam zabije pár upírů/zombie. Nízký rozpočet je zde poznat každým záběrem, kdy nudu střídá ještě větší nuda. Film nemá ani atmosféru, která by se jen trochu přiblížila danému žánru, nemá ani dobré akční scény, které by doplňovaly dialogy či vtipné hlášky. K tomu všemu ještě partu naprosto nezajímavých a trapných herců, díky nímž je i čumění do zdi zajímavější podívanou. Škoda slov, naprostý odpad a ztráta času. 0/10. ()

web-dat

Já absolutně nechápu proč tehle film hodnotím. Děda Stévé .. jako borec co zabijí upírky. Konina. 3 hvězdy za myšlenku. Blade = hadra :-))) hahaha ()

DEMON odpad!

Seagala mam rad a pozeram poctivo aj jeho najnovsie vytvory, medzi ktore patri aj tato hrozostrasnost. Je az zarazajuce, ako moze film, v ktorom sa stale nieco deje, tak priserne divaka nudit. Idiotsky scenar, prisprostaste postavy, dialogy, ktore zabijaju mozgove bunky divakov... nic z toho v tomto "filme" nechyba. Navyse rozpocet nan zrejme ziskali zbierkou od dobrovolnikov lebo naprosto vsetko posobi hrozne lacno. Po 2 Uweho HotD som myslel, ze nic strasnejsie si na mna zombie neprichystaju, opak bol vsak pravdou. ()

beso74

Toto je taka dementná kravina, že pri jej sledovaní som to už nevydržal a vypol som to, vážne som sa obával žeby to mohla byť MOJA posledná noc alebo posledna noc mojej novej telky a tej by bola vážne škoda... ()

andulasafarova

Říkám si: černá čísla, to bude hrozná legrace, kožené hlášky a příšerné efekty -> mega LOL. A já jsem se teda u toho i bála a v rámci žánru to byl ten lepší film. A ve srovnání s tunelem smrti nebo resident evilem afterlife je tohle prostě pecka. Jo, je tam špatné snad všecko, ale ne zas tolik. ()

vozralec

Netradiční spojení Seagala a zombíků. Obézní Steven v gestapáckém plášti svým mečem čistí budovy od krvelačných zrůd. Pomáhá mu banda společníků, mezi nimiž vyniká zejména udělaný bijec (kaskadérský dvojník Dwayna Johnsona), kterému to jde pěkně od ruky. Civilisté se tradičně chovají jako vypatlanci, nehledají zbraně a neustále chodí osamoceně. Proč použili výtah až na konci? Masakry ušly. Žádné veledílo, ale průšvih také ne. ()

Shitonit odpad!

To je blbý už jen podle toho názvu v kombinace se Segalem. Zdá se, že by se to mělo jmenovat Poslední Seagal, ale patrně takovou radost mi ten dobytek vyžranej neudělá. Měl skončit v době Nica, za poslední desetiletí mě spíš jen sere. Hodně mě sere. ()