Poslední noc

Velitel Tao (Steven Seagal) vede speciální vojenskou jednotku složenou z bývalých členů civilní stráže na krvavou misi, jejichž cílem jsou krvežízniví upíři. Na planetě přežilo jen několik málo lidí, kteří jsou však infikováni a uvězněni v nemocnici. Tao je jejich jedinou nadějí. On však také ví, že jediným lékem na jejich záchranu je jejich smrt. Nastává čas postavit se proti krvežíznivým stvůrám. (videofil)

Grondal odpad!

Ďalší z tučných Seagalov. Tentokrát s mutantami a takmer bez Stevena pred kamerou. Ani jedno z toho film nezachranilo. Blbosť. ()

brzozin odpad!

Jedné noci v jedné nemocnici. Všude plno upírů, kteří chtěji krev a proto z lidí trhají střeva. Díky tomu, že je tu tma, může Steven klidně točit akční scény a filmaři ušetrili za proud. ()

Pitryx

Hned na začátku vám vyžvaní co a proč a pak přijde Veliký pan Seagal. Bije všechny zombie kolem a to je v podstatě „děj“ filmu. Scénář musel psát někdo řádně vožralej. No, prostě je to blbina první třídy, to tedy jo, ale zase dlužno přiznat, že toto dílo nemá v podstatě hluché místo a taky je sem tam dobré gore. A za toto náleží ode mne plusové hodnocení. 201402148510/8810 ()

borohub

Horor? Spíše ne. Seagal tam téměř nebyl a když tam byl tak jenom máchal mečem. Ale i přesto to nebyl zas tak blbej film. Uznávám že v porovnání třeba s Já, legenda, či 28 dní (či 28 týdnů) poté se to nedá srovnávat, ale čekal jsem od toho větši volovinu.. 25% ()

JackBurda odpad!

Chtěl jsem dát jednu za Reeda, kterej tu má pár zábavných bitek a za Seagalův tučňáčí běh, ale nemůžu. Je to neuvěřitelná nuda s otřesným střihem a Seagal je tu asi 15 minut, zatímco film následuje bandu idiotů, který předvedou každý hororový klišé, co kdy bylo. Už nikdy znova! ()

Paladin25 odpad!

Wow, tak toto bolo ako Som legenda, lenže namiesto Smitha tam bol Steven Seagal. A vlastne to bolo aj bez neho. Ťažko napísať čo všetko sa dá tomuto filmu vytknúť. Taký dlhý komentár by mi tu asi neuverejnili. Pozitíva filmu by som však hľadal len veľmi ťažko. Bolo to zlé, zlé a ešte horšie. Vyľakal som sa len keď som sa pozrel na časomer a videl som koľko minút ešte ostáva do konca tohto utrpenia. Postupom času ma však film zaujal, nie nezapáčil hovorím zaujal. Došiel som dokonca k teórii, že musel vzniknúť počas štrajku scenáristov, lebo rozumný človek by niečo takéto zo seba nedostal. Filmu chýbala akákoľvek myšlienka, či zámer. Na vystrašenie diváka používal nechutné a hnusné scény kde ukazoval časti ľudských tiel, ktoré by mali vidieť len študenti medicíny a možno ani tí nie. Niekoľko poznámok k filmu. Ak by tí nakazení, (teda vlastne "normálni") zabil všetkých "hrdinov", ktorí tam celí čas len blúdili ako v nejakej hyperkocke dostal by ten film jednu hviezdičku ak by ich však zabili ľudia v stíhačkách po tom ako sa konečne po hodine a pol blúdenie dostali z tej nemocnice dal by som tomuto filmu *****, žiaľbohu nič z toho sa nestalo a tak to musím hodnotiť ako odpad, teda hodnotil by som to aj horšie, lebo odpad je príliš dobré hodnotenie. ()

Miloško

No tak pochopiť význam natočenia tohoto zombie filmu s otrasnymi kulisami, hercami,a zbytočným Seagalom sa nedá. To proste nemá význam.Podla mňa má Seagal na niečo dobré,prečo stále točí takéto rumunské braky? 2/10 ()

Prubner odpad!

Steven se už asi definitivně zbláznil. Nemyslím tím jeho úmysl hrát v hororu o zombících, to by mohlo být i zajímavé. Jenže to by si nesměl vybrat takovouhle sračku. Ten film nefunguje vůbec v ničem. Scény se zombíky jsou k smíchu, ty strašné dialogy jsou snad za trest a všechny postavy bez výjimky se chovají hrozně nelogicky. Abych aspoň naznačil děj: V jakémsi špitále se ocitne šest lidí. Aby utekli před zombíky, chtějí se co nejrychleji dostat ven (kde je zombíků ještě víc). Jediná cesta ven je přes bezpečnostní dveře v přízemí. Takže v celém špitále asi nejsou žádné jiné dveře ani okna (a jak se tam tedy ti lidé dostali ?). Lidé se ke dveřím musejí dostat co nejrychleji, jinak se zavřou, ale přesto mají spoustu času na to, aby si dali v jídelně sváču. Jakmile si začnete klást tyto otázky, už nepřestanete. Steven tu nemá hlavní roli, ale sotva vedlejší, a po celý film mumlá v podstatě jen jednu větu v různých variacích: "Musíme to tu vyčistit.". Zkrátka tento film je vhodný jen pro masochisty a sebevrahy. ()

smrtubohem odpad!

Poslední noc je hned po CLEMENTINE tím nejhorším filmem, kde se objevil velký Steve. Dokoukat do konce byl téměř nadlidskej výkon. Btw: je vidět, že Seagal se bez dlouhé kženého mantlu už nikdy neobejde, když ho navlékl i v roli lovce upírů... ()

Honziik17

Tak tohle byla hrozna blbost. Seagal většinou když je v záběru, tak chodí s nějakou skupinkou drsňáků a film je celkově o ničem. ()

Mikecat

Pretrpel som to celé, ale načo to zobral Steven to netuším, jediné na čo sa dalo pozerať na sexi upírky a ich lovkyne... ()

rasto87 odpad!

Och joj Štefan, Štefan na čo si sa to ti len dal. Nie si na upírov už starý? Keby to stálo aspoň za to, ale toto nie je ani priemerné B - éčko ()

klichem odpad!

steven seagal + zombie style upiri... nooo tak to nemozem dat nic ine len ODPAD! steven zase si ma raz nesklamal! ()

waltosin

Tak strašný to zas nebylo, sice upíři byly trošku trapní, hlavně ty masky jak kdyby do lavoru namíchali maltu a pak všichni si to dali na obličej :D Jinak slušnej horor dokonce i se Segalem, kterej chce ty lidi dostat s tý zaneřáděný nemocnice. 50% ()

till85

Nemůžu si pomoct ale pro mě je to komedie.Protože co tady Steve předvádí je k smíchu.Takže ta hvězdička je za výkon Stevena jinak je to samosebou odpad jako řemen. ()

Dankaaa

Tento film bohužiaľ splnil moje očakávania. Možno som dúfala v trochu viac napätia, veď je to predsa horor so Stevenom Seagalom, no dostala som iba (doslova) temnejší pokus o naplnenie minutáže. Námet filmu je vcelku tuctový a divák, ktorý sa teší aspoň na hlavného hrdinu tiež nebude nadšený, keďže Steven sa objaví dokopy možno na 5-6 minút. Samozrejme vždy, keď to najviac treba. A keď to netreba, tak ho je možné zazrieť v pár sekundových vsuvkách, kde ukážu ako sa drsňacky prechádza po temnej chodbe alebo ako jeho dlhý kožený plášť mizne v tme. U mňa 1* za pobavenie nad absurdnosťou niektorých scén. ()

LCH

Stevena Seagala mám rád a tenhle film je naprostým fiaskem...není to vůbec snímek do kterého měl Seagal jít ! Tenhle žánr se k němu vůbec nehodí...co to je tohle?! Parodie na film Blade ?! Tenhle film se spíš taky hodně snaží nalákat potencionální diváky na jméno Seagal...u mě se to bohužel povedlo...samotný Seagal se ve filmu objeví snad dohromady deset minut a to je možná moc...Takže výsledek je moc špatnej ! (10%) ()