Reklama

Reklama

Některým světům svítí jedno slunce a některým tři. Na některých byste neobjevili vůbec nic, ale na Aporveru je život v každém zrnku prachu, v každé sykoně. I Aporver je živý, a jako každý živý má Srdce. Srdce ukrývá v bájném Ecidilu, v místě kde se rodí sykony a kde se dějí zázraky.
Po Noci prvního krveprolití začalo Srdce Aporveru krvácet. Umírá a celý Aporver s ním. Zachránit ho může jen jediný. Ten, který na Srdce Aporveru, Ecidil a zázraky v něm, nevěří: POSLEDNÍ Z APORVERU!  (Bontonfilm)

(více)

Galerie (7)

Zajímavosti (30)

  • Úspěšnou tanečnici a choreografku Tami Stronach, která si ve slavném filmu Nekonečný příběh zahrála vládkyni pohádkové říše, přivedl k natáčení Posledních dětí Aporveru režisér Tomáš Krejčí - jako jednu ze dvou hostujících hvězd. Tou druhou je hrdinka thrilleru Odsouzeni zemřít Susan May Pratt, která se mihla i v seriálu Redakce. (Taninaca)
  • Střihač Terry Rawlings neustále Tomášovi Krejčímu během natáčení opakoval: "Dělej jen to, co ty považuješ za správné pro film, aby se tvoje vize naplnila, a nenech se nikým znejistit.“ [Zdroj: Cinema] (Terva)
  • Roku 2012 štáb na Havaji pracoval na dotáčkách mraků, mimo jiné na vulkánu Haleakalā. (JoranProvenzano)

Reklama

Reklama