Reklama

Reklama

Některým světům svítí jedno slunce a některým tři. Na některých byste neobjevili vůbec nic, ale na Aporveru je život v každém zrnku prachu, v každé sykoně. I Aporver je živý, a jako každý živý má Srdce. Srdce ukrývá v bájném Ecidilu, v místě kde se rodí sykony a kde se dějí zázraky.
Po Noci prvního krveprolití začalo Srdce Aporveru krvácet. Umírá a celý Aporver s ním. Zachránit ho může jen jediný. Ten, který na Srdce Aporveru, Ecidil a zázraky v něm, nevěří: POSLEDNÍ Z APORVERU!  (Bontonfilm)

(více)

Galerie (7)

Zajímavosti (30)

  • S finálním střihem materiálu, kterého vznikly desítky hodin, pomohl Tomáši Krejčímu Terry Rawlings, tvůrce, který má na svém kontě nominaci na Oscara za práci na filmu Ohnivé vozy (1981), několikrát spolupracoval s Ridleyem Scottem (ku příkladu na filmu Vetřelec (1979) ) a také pracoval na mnoha dalších filmech (ku příkladu Jentl (1983), Zlaté oko (1995) ). Jednalo se o jeho první spolupráci s evropskými filmaři. V minulosti se pouze účastnil natáčení filmu Tomáše Krejčího Bez tváře (2008). [Zdroj: Idnes.cz] (hippyman)
  • V listopadu roku 2017 režisér Tomáš Krejčí tvrdil, že má připravený celý film a "už chybí jen takový ten final polish". Kdyby prý sehnal další peníze, zaměstnal by dalších osm lidí a za čtyři měsíce by film byl zcela hotový. (JoranProvenzano)
  • Ani v roce 2014 se film nedostal na plátna kin, přestože už se tak mělo dávno stát. Místo toho Státní fond kinematografie a filmu podal na producenty filmu trestní oznámení. (pools)

Reklama

Reklama