Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

zberatel

Hrubozrnny humor nieje pre kazdeho, no je to aj kopec inych vtipnych veci... jednoznacne u mna vyhrava cernoska+pojazdny karavan+otvorene okno - kto videl vie o co ide :D. ()

zipacna

Já opravdu přísahám, že už jsem se od srdce tak dlouho nenasmál, jako při scéně, kdy mladá černoška vylétla z okna autobusu. Musel jsem film pozastavit a jít na vzduch, a i teď, když to píšu to ve mě smíchy trochu skáče. Jinak film byl podle mě obyč průměr, kde se oběvilo několik dalších dobrých vtipů, a několik vážně nechutných scének. ()

Zajija

Zajímavá americká teenagerská komedie. Sice není ničím originální, ale já jsem se u tohoto snímku pobavil. At už to bylo probouzení baseballovou pálkou Eugena v nemocnici, problémy se svěračem v luxusním raperském autobuse, epileptický záchvat Tuckerovi přítelkině při orálním sexu nebo samotné Tuckerovo počínání na Playboy party. Můj názor je, že tato komedie si průměrné hodnocení 50% tudíš *** plně zaslouží. ()

MimiD

Žádné umělecké dílo, ale i přes místy přehnané momenty jsem se vážně bavila a o to tu jde hlavně, ne? ()

ab.dul

Komedie patřící do průměru amerických komedií. Lehce střelená, šílená a trochu zvláštní. Jak jinak, že? Dívat se na to rozhodně dalo, a to je hlavní. ()

vieriX

A je to tu zas jedna s dalších teenager komedii, ale zase trošičku jiná. Hodně zvracenosti, sexuálních narážek a všeho co tak bezvadně funguje.Komedie se postupně rozjížděla a vše vyvrcholilo ve finále ten černý rapper se střívkem místo penisu naprosto ujeté sem se malém počural smíchy. Úplně na pohodu 3 * ()

monty.cl

tak nevim, já se bavil velice dobře,vtipy fungujou, fekál je pořádnej, úchylný je to dostatečně... co více si přát v sobotu odpoledne? 60% ()

Zuzatornik odpad!

S prominutím fakt čumim, kde vzal tenhle film tak vysoký hodnocení? Nuda, trapný vtipy, humus, tlachaní o ničem..prostě trapas. ()

STARKOVA20 odpad!

Tak tenhle film mi způsobil to, že jsem se doma před obrazovkou cítila trapně za lidi, co se na tomhle filmu podíleli. Neskutečný druh trapného a vulgárního humoru, který mě vyloženě urážel .Kluk co se po 4 letech probere z kómatu a hledá svou lásku ze střední by nebyl až tak špatný nápad, ale ten tucet nechutností mezi tím se vážně nedá.Tenhle film si nezaslouží nic než odpad. ()

HEED

Hmm, to byla ale jízda. Nechutnost nad nechutnost, ani vlastně nevím proč jsem na to koukal. Komediím tohoto směru kraluje Stiffler, jak se neukáže na scéně, většinou se jedná o odpad. Dokoukal jsem na to, jedna hvězda je až moc. ()

Mamlas

Omezený a omezenější jedou do sídla Playboye na nějakou party. Cestou se chovají jako kokoti. Převládá fekální humor. Jednu ☆ dávám za závěrečné titulky. ()

Blazis34

Po dlouhé době jsem viděl konečně komedii, u které jsem se zasmál. Skvělý Zach Cregger, který je zde za hodného, rozumného a romantického spolu s Trevorem Moorem vytvořili skvělou dvojku. Trevor alias Tucker Cleigh má luxusní záseky a jeho údivu, když např. ve scénce, kdy ženská vypadne z autobusu oknem sem se dlouho smál. Celkově film se podobá většině americkým komediím končící happy endem, ale tento se mi po stránce humoru líbil jako jeden z nejvíc. Vzkaz pro Trevora Moora, který se Zachem i film režírovali zní asi takto: You aren´t dead man, Tucker Cleigh, you are brilliant man. Good work, man. ()

lmc

Stupidní snímek s topornými herci a bez špetky inteligentního humoru. Další zbytečnost končící v odpadišti dějin... Hvězdička pouze za vidličku ()

mangui

Úchlné, nevkusné, sprosté... Nechybí takové věci jako sex, fekální humor a jeden dement... Čili přesně jak to mám rád ()