Reklama

Reklama

VOD (1)

Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (167)

Djoker 

všechny recenze uživatele

Nedělá mi problém sestřelit trapné americké komedie, ale v tomto případě k tomu nemám jediný důvod. Největšími hvězdami filmu jsou jednoznačně hasiči a lesbičky. Těsně za tímto tandemem figuruje Koňský péro a Tuckerovi se taky povedlo pár hlášek. Raquel Alessi bohužel nedostala tolik prostoru, ale její účast určitě potěší. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Tohle byl úlet. Ale docela vtipnej úlet, kterej dokázal pobavit, kterej mě i několikrát docela hlasitě rozesmál, a hlavně kterej ani na okamžik nenudil. A takový teenage komedie jsou nejlepší a já nevidím důvod proč tenhle film svým hodnocením shazovat, když jsem se fakt bavil, a to od samýho začátku až do úplnýho konce, a některé geniální nápady mi asi zůstanou viset v hlavě a budu se jim smát ještě dlouho poté, co jsem tenhle film viděl. Za všechny budu jmenovat například probuzení z kómatu za pomoci baseballové pálky (a to nejen na začátku filmu, ale i na konci během záverečných titulků, kdy tenhle způsob zkouší pan doktor aplikovat i na jinou pacientku), pak naprosto geniální bylo, jak ta holka vypadla za jízdy z jedoucího autobusu, a nakonec se ještě teď směju i vynikajícímu šampaňskému s příchutí psí moči. Tenhle film je prostě geniální a já se nebojím přiznat k tomu, že jsem se u něj královsky bavil a že jsem si to užil. Filmu navíc hodně pomáhá, že zde hrají neznámí herci, které tedy alespoň já osobně vůbec neznám, a díky tomu jsem se mohl plně soustředit na film. Navíc herecké výkony byly naprosto perfektní a dá se skoro říci, že lepší už to ani být nemohlo. A tak bez jakéhokoliv zaváhání hodnotím tuto teenage komedii jako výbornou a nadprůměrnou a po zásluze uděluji čtyři hvězdy. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Naprosto nicim originalni pubertacka komedie s typickou dvojkou prasak - dobrak, jeden chce opichat co nejvic holek, druhej ziskat svoji holku zpatky. Jenze film je delanej jako roadmovie, takze je perfektne sviznej, Trevor Moore je fakt super hovado a vetsinu foru obstara on, navic vtipna vedlejsi postava Konsky pero a zaver ve vile Playboye, coz znamena spoustu sexy zenskejch. Vtipy jsou, jak uz to tak bejva, od nechutnejch, pres trapny az po brutalni, ale vetsinou to je fakt zabava a nuda nehrozi ani omylem. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Dost bláznivá komedie, ale ty já mám nejradši. Nejenom proto, že je tady většina lidí hrozně sundá, ale taky proto, že dokážou upřímně pobavit. I když většinou obsahujou hromadu nechutností. A tohodle filmu nevyjímaje přesto, že tady to bylo tak nějak přirozené. Celkově je ale Miss Březen dost nápaditá komedie, která možná na povrch vydrápala herce, kterého si v Americe začnou všímat, a tím je Trevor Moore. Ty jeho scény totiž byly kolikrát naprosto geniální a já se nedokázal přestat bavit. Tak proč bych pak takovejhle film měl srážet, když byl na jednu stranu blbej, ale na druhou stranu jsem se u něj bavil...Většina to asi nedokáže na plno přiznat, nebo jsou takoví suchaři, kteří nedokáži ocenit obyčejnou ale vtipnou komedii. Já se u ní prostě bavil. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Nic moc komedie, spousta vtipů je tam tak trošku navíc a jsou křečovitý, fekální vtipy jsou fakt echt fekální a co hůř, nejsou ani trošku vtipný a opravdu zábavný scény se daj spočítat na prstech jedný ruky, no ale důležitý je, že tam aspoň nějaký jsou a tak to dokáže v rámci možností a žánru teen komedie tu a tam docela slušně pobavit a návštěva playboy párty je rozhodně fajn ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Zlaté maliny - nominácia: Najhorší herec vo vedľajšej úlohe (Hugh M. Hefner). (filip289)

Reklama

Reklama