VOD (1)

Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

Trailer

candy_daze odpad!

Nejnižší, nejtrapnější hromada sr*ček, kterou jsem za poslední dobu viděla. Vážně málokterý film mě dokázal takhle znechutit. Když to vezmu kolem a kolem bez mých citových výlevů, je to podprůměrný film a špatná komedie, která je navíc dementně zahraná. Tomu, kdo napsal scénář mám sto chutí udělat strašlivý, ale opravdu strašlivý věci. Ještě horší možná kamarádovi, kterýžmi tohle vrcholné dílo americké kinematografie podstrčil. ()

FincherD.

Au, velké zklamání, hlavně potom co jsem si několikrát pouštěl trailer, který mě velmi bavil. Bohužel většina opravdu zábavných situací a vtipů je vystřílena právě ve 146 vteřinové ukázce. V samotném filmu je všechno převálcováno humorem za hranicí trapnosti. Navíc je dost těžké sledovat film, když máte chuť po 20min. jednoho z hlavních hrdinů zabít. Samozřejmě nechybí porce fekálního humoru-jeden exkrementální se prakticky, jako dllouhé lejno, táhne skoro celým filmem:( ()

STARKOVA20 odpad!

Tak tenhle film mi způsobil to, že jsem se doma před obrazovkou cítila trapně za lidi, co se na tomhle filmu podíleli. Neskutečný druh trapného a vulgárního humoru, který mě vyloženě urážel .Kluk co se po 4 letech probere z kómatu a hledá svou lásku ze střední by nebyl až tak špatný nápad, ale ten tucet nechutností mezi tím se vážně nedá.Tenhle film si nezaslouží nic než odpad. ()

ZkuKol

Je mi líto, ale tento žánr je buď zcela vytěžen, nebo se mu nápadití jedinci oklikou vyhýbají. Zápletka ještě ujde, ale když se 40 minut nezasměju, tak nesmí jít o komedii - podle mne. Jednu hvězdu dávám za to, že je to únosně krátké a kromě posrávání, se to nedostane přes hranici snesitelnosti. Po 4 letech se proberete z komatu, kámoš je magor a vy chcete vidět svojí holku, zní to srandovně, ale sranda to není... 15% ()

casioa....

Classy :) aspoň sme videli, čo sa stane, keď mladší bráška najde Playboy tomu staršiemu. Typické obsadenie teen prasáckej komédie, prasák a panic. Do toho niečo nové (kóma, sex s epileptičkou, a slza na tvári H.Hefnera....) a happy ending. Tie dnešné baby, ach, no nie sú skvelé? Ak majú chlapca v kóme, začnú hoc aj fotiť pre Playboy, aby mu zabezpečili dobré medical treatment. Ach, tá láska...vypnite všetko dobré vo vás, a pozrite si tento tradične netradičný prasácky snímok. ()

• Zlaté maliny - nominácia: Najhorší herec vo vedľajšej úlohe (Hugh M. Hefner). (filip289)